Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JanaKveton
    Takže jak to tak vidím, zas ti mafiáni v ČT vyjdou naprázdno! Ach jo! To je jak s tím jednotným časem! Myslela jsem si, že už ho měním naposledy a najednou JÉÉÉ, prý snad ještě tři roky! A pak vesele dále. Že jo?! Vždyť ono to vlastně vůbec nikomu nevadí!!!!!!!!!
  • Vážení, Jaromír Soukup by zasloužil uznání a ne kritiku! Kdo jiný by dokázal v celé šíři poukázat na nekontrolovatelné finance!!! Nevěřím, že byť jednomu člověku je jedno, jak se jeho peníze utrácejí jak jsou využívané!!!
  • Jak jsi napsal, lidi jsou z tvého okolí. To znamená, že je přestaň pomlouvat, když jsi stejný.
  • Objektivní kritice se dnes říká-TAŽENÍ? Hm,v jaké zemi to proboha žijeme.Pan Dvořák bude mít jistě možnost získat si zpět důvěru poplatníků.Za mně osobně jen-p.Dvořáku N----A-...S----R......A....T.Zrušit poplatky a financovat z rozpočtu pod velmi hloubkovou kontrolou a totéž i s rozhlasem.Vyúčtovat každou korunu,jsou to naše peníze,které mimochodem platit musíme,podotýkám-MUSÍME-
  • V současnosti nejsledovanější televizí u nás je TV Barandov a to zásluhou pořadů moderovaných přímo panem Jaromírem Soukupem.Na rozdíl od ČT,se diváci mohou dozvědět
    informace,které jiná TV,zvláště ČT,nikdy nemůže divákům poskytnout.Velmi zajímavá byla informace o hospodaření ČT ve výši přes 7 miliard Kč,které získala z koncesionářských poplatků.Oblíbenost TV Barandov se neustále zvyšuje,zásluhou její otevřenosti a pravdivých informací.
    • Vše je tendenčně zpracovaný smíchané polopravdy, lži a pomluvy tzv fakovaczky. Nevěřim jim barrrrandovskejm jediný slovo, připada mi to ajko program pro duševně chorý osobně se divim Honzovi Musilovi,ale každej se holt musi nějak živit
      • Problém naší ,,demokracie" je v tom, že ta ,, skoro" dementní půlka národa se považuje za elitu, která jako jedinná nám smí vládnout a v tom jim všemožně napomáhají naše lživá média které ovládají.
  • Pokřivené zprávy na ČT rebelie personálu , rozkrádání peněz a účelové zpravodajství v režii TOP a vy tu řešíte Soukupa???? Tak že ten kdo upozorní na šubravinu je vinen ale zloděj může fungovat dále??? Vy si opravdu demokracii nezasloužíte. V práci musím vykazovat každou korunu a ředitel ČT není nikým kontrolován??? To už bude asi ten komunismus!!
  • ČT žumpa placená každým pracujícím občanem napojena na odpadní potrubí z USA. Vysílá navíc komerční reklamy a nezveřejnil ani plat Moravce!!! Ředitel Dvořák přišel do Čt žumpa z Tv Nova,tzn.souvislost to má s objektivním vysíláním.
    Má to i spojitost s haśišaky co onehdy si vyhlidliho cizí dům a nechtěly jej opustit,jako Kavčí hory a akce spacáky.
    Soukupovi tudíž fandim.
    • 0
    • No, po pravde receno - TV Barrandov je se svymi porady "nekoukatelna" tudiz naprosto zbytecna...
      • já vím na pravdu se těžce kouká obzvlášť pro některé. *8*
      • 0
      • 0
  • ČT je moloch a, hltá miliardy nás poplatníků i když se na jeji program nedíváme. Jak to, že není její hospodaření kontrolováno?Nehledě na to, že nevysílá objektivně a vyváženě. Je to tak průhledné jako za komančů. Jen sledujte, jak jednotliví redaktoři pristupují k politikům zastupující tzv. demokratické a ostatní strany. To by měla řešit Řada. A v ní by měli zasedat nikoliv straničtí nominanti, nýbrž nezávislí statistici, možná by stačili pouze zdravé selské hlavy.
    A kdopak si zve? Pár komentátorů typu Fištějna a jemu podobných pravicových zoldnerů a několik rychlokvašenych nedávno dostudovanych analytiků a politologů. Dokonce dávali zakázky chudému Štětinové, jenž nás prováděl po českých hradech s čertovskými pověstmi. A pak že nejsou peníze. Však to nevzdělaná mimopražská lůza zaplatí!
  • ObcanHavel
    Barandovu by měli odebrat vysílací licenci
    • 0
    • z tebe vypadla opravdová havlovina. ViVAT Barrandov! Jen houšť a větší kapky. Požíračům státních peněz je třeba konečně ukázat že oni tady nerozdávají karty. Protože s jarem je třeba vymést staré pořádky. Kdy si partička extra loupežníků vykrádá TV a ještě se nám chlame do ksichtu.
  • Já přihřátej se dívám jenom na miláčka
    Moravce a to, že se tam krade mi nevadí
    • tohle je UKRADENý nicK vogo to už Ti došly napady ??? pusti si baRRAndov vogo *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit