Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký mladý holky jsou neustále někde v povětří, ale starý ouchylný dědkové imrwere dřepí u PC a tlachaj kktiny, viz Semjon, místní to buk!!!
    • Pamela
      BTW - místní to proruský lhář a holkofob.
      • spíš bych ho nazval deviatní homokládou
  • Pokud se však Si Ťin-pching snaží poučit ze sovětské historie, kromě Chruščova by neměl zapomínat i na jiný příběh - jak Stalin zlikvidoval armádní vedení těsně před tím, než do země vtrhla nacistická armáda
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Co to znamená?Americká armáda se chystá vtrhnout do Číny? Už je to tady?
  • Je to jako vždy.Buď bude armáda sloužit straně a lidu a nebo kapitálu !
    No a Chruščov ? Ten se jen pomstil Stalinovi za syna.Byl odsouzen voj. soudem a byl za Stalinem aby mu dal milost no a Stalin odmítl. Sám Stalin nevyměnil vlastního syna ze zajetí když mu němci chtěli vyměnit za maršála tak Stalin odmítl a Jakov zahynul v zajateckém táboře.
    • já myslím, že Stalin měl být odstraněn včas...takže to Chruščovovi nevytýkám....ale ten Krym, o němž svévolně a nezákonně rozhodl, ten mu tedy vytýkám určitě
    • přééésně,sláva velkému Stalinovi a jeho věrnému žákovi panu prezidentovi Putinovi
      • Vedoucímu u vás v gay klubu říkáte Stalin???
        • najdi si svůj nick ty slizkej vřiťdopichu je mi z tebe na zvracení
          • Trhni si haksnou ouchyle teplej, chichichi!!!
  • myslím, že je v pořádku odhalovat a trestat zloděje, ať sedí jakkoliv vysoko, v naší části Evropy ani v USA se to ale příliš nedaří... musíme se u Ruska a Číny učit.
    • pusine ve tvém Rusku ti co poukazují na zlodějny Kremelských zločinců
      končí v base nebo na hřbitově.
  • Sakra Semjon, a je tady zateplíno, fůj!!!
    Na EU neplivu, ale rovnou z vejšky hážu bobky!!!
    • Pamela
      Vzhledem k tomu že semjon existuje pouze ve tvé hlavě tak jsi popsal tebe *1*

      Ano na EU pliveš. Holt se musíš smířit s tím že sovětská totalita skončila po zásluze
      tam kam patří - na smetišti dějin.
  • Semjon to tů zas zažehl, inu v tom má praxi řiťomilec, hohohó
  • Semjon, jako starej chcípák, musí u nich v teplo klubu dělat holku až tomu začal věřit, ptáka má chcíplýho, tak aspoň nastavuje řiť, fuj prasák!!!
    • Pamela
      Většího ubožáka než jsi ty jsem na této debatě dosud nepotkala. *12*
  • To takoví obamgutáni si armádu neochočili, ale rovnou omotali kolem prstu (chápavýho prstu))
  • Co Číňan dělá, dobře dělá, a bukvan Semjon to nezmění!!! Hihihi
    • Pamela
      Ještě si zapomluvej Prague BTW Pride. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

      Jsem pěkná mladá holka a jsem ráda že se zdejší Ivan užírá bezmocným vztekem a závistí
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Na tom vašem buzer srazu si se prej choval jako prase, i tvý buzín hošani se za tebe styděli ouchyle starej!!! Fuj, pche!!!
        • Pamela
          Gay bary v plzni tu oslavuješ jenom ty zlej ruskej trolle. *1* *1* *1* *1* *1*

          Já jsem mladá holčina a jsem moooooc ráda že se užíráš závistí
  • zdarec děcka
    • Zdar, tak se převeď!
    • brilantní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit