Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... cha cha cha, duševní prázdno blbečka jede na plné obrátky, mě nikdy nevytočíš, blbe :)))
  • MiG 29 ze který zápaďáci srali magi v kostkách
  • Jestli mluvíš o MiG 29 které nám vnutili Sověti jako poslední novinku a v jednom konfliktu v Africe je sundavali piloti Su 27 na počkání tak máš pravdu *1* *1* *1* To byl takovej malej výlet do obdivovaného komunistického světa *1* *1* *1*
  • Ty blbe co to je za republiky když je to všechno Ukrajina.
  • Jestli tohle nebyla největší chyba
  • Můžou se rozejít v klidu za předpokladu že oba chtějí a to asi v tomhle případě není.

    Pořád nechápu že se na naše sousedy ze Slovenska, kteří chtěli svůj stát musím koukat v práci a proč nebudují ten stát co tak chtěli!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Ty blbe nevzdělanej přátele nemáš, tak nekecej fotr!
  • ... jsi fakticky nejprimitivnější tvor na netu, čau, ty ubohoučká trosko, jdu od prasete mezi lidi :)))
  • ... distanc od blbečků z tiscali mám u zadnice jako tebe, jako ty zde blít nepotřebuji, blbe :)))
  • ... nejprimitivnější ubožák na netu se ve své tuposti jako vždy ochotně přihlásil, wau :)))
  • ... chachacha, si dokonalý debil, který ve své tuposti ohlasuje své nejprimitivnější pindy :)))
  • ... tvá ubohost mě nechává jako vždy v klidu, ty nejprimitivnější zbabělá trosko na netu :)))
  • po česku. Španělsko má předstírat že "všichni jsou Španělé" nakupovat hezky španělsky v Katalánsku má vysílat španělská televize a španělský rozhlas a všechna města vesnice hory řeky atd. "jsou španělská města vesnice hory a řeky". A když někdo řekne slovo Katalánsko je třeba ho zesměšnit "že je přece jen jeden španělský národ a páč jsou malí tak se přece nebudou dělit" Když to funguje u nás, proč by to nefungovalo tam?
  • to je horlivosti u hlupáka. Dostal na měsíce distanc a nyní to musí ven, co? Jo tak toto je Rudolf Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332. Žádný bijec. Blb.
  • tady nemáš ty mačo z Ostrova co dělat! Zas ti skončil distanc od Tiscali?
  • Nesuď ostatní podle sebe...
  • ... děkuji za každý hlas primitivů, který to potvrzuje :)))
  • ... aby se magoři jako ty, kteří nemají nic jiného na práci, než zde smrdět, divili :)))
  • tak proč se vyjadřuješ?
  • Jégl patří mezi novinářský hnůj.Nečtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit