Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://zpravy.aktualne.cz/domaci/vejce-od-agrofertu-jako-krajova-specialita-jejich-prodej-bud/r~de29c48e6ba511e7b564002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-recombee&utm_term=position-1

    díky André, že nahradíš imperialistické potraviny, rádi ti na ně celá ČR přispěje
    • přééééésně,j Babiš je mesiáš a všichni rozumní češi ho budou volit, čekáme na Vás premiére Babiši








      YEAH !!!
      • U mě to tak jasné není, ještě nevím jestli budu volit KSČM, nebo ANO obě strany jsou velmi kvalitní.
        Dobré je že Babiš zvolil variantu vystoupení z NATO a EU, to je jeho největší priorita, proto má preference 33 % hlasů.
        • souhlas, vlláda jedné strany by byla pro nás velkým přínosem i co se týká levného oleje z řepky








          WOW !!!
  • Že jsme i s jinými zeměmi východního bloku evropský kontejner odpadků je známo už 25 let takže nic nového pod sluncem.A sucho?Je také dlouhodobá záležitost.Jestli to dobře chápu tak se všichni chválí navzájem jen za to že vlastně objevili něco už dávno objevené.Měli by něco řešit a ne jen konstatovat.To zatím neudělala žádná vláda za desítky let.Sobotka je prostě neskutečný zjev,žvanil a populista,momentálně mi ještě chybí rozdělování odměn za nic.To co oni vždy objeví zná běžný občan,který nakupuje v zahraničí a nejen oni už spoustu let,proto tam nakupuje.K tomu už nemám více co dodat.Snad jen že lidé kteří mají studny také vědí že je sucho,na to nepotřebujeme sahodlouhé vyjádření ministra a velkou chválu ministra.Lidé volají po řešení ne po žvanění.
  • Komentare jsou psany prevazne bez argumentu, se zlobou a z nenavisti.Vic neni co k tomu dodat.
    • Co je na objektivitě nevhodného a nenávistného.Toto je téma kde nějaká nenávist a zloba není absolutně nutná,lidé jen chtějí konkrétní činy a ne jen konstatování a žvanění o ničem.
  • Slizký černoprdelník a dluhoslav netáhlo, fuj..
    Článek netřeba komentovat..
    *6*
  • 0 od nuly pošla, neb jak praví jedna skoropravdivá píseň ,, za co, panebože,za co a čtyři roky v zádeli ", kde asi ti soudruzi udělali chybu,máslo stojí i víc než 50,-Kč,v salámech a uzeninách vůbec jsou separáty a náhražky,místo medu se prodává směs medů z EU, některé jsou dokonce vylepšeny o antibiotika, z našeho ovoce se vyrábí mošty, ale jablka, či hrušky z dovozu stojí na trhu víc než banány z Ecuadoru, řetězce a dovozci už nyní hlásí zdražení zeleniny, brambor,ale jinak vše funguje,není to úsměvné, ostatně to je tak asi vše co s tím můžeme dělat! *13* *5*
    • vanhorne
      "ostatně to je tak asi vše co s tím můžeme dělat! "
      Musite jeste vice klabosit v hospodach jak vam politici ublizuji, jedine tak ta vyresite.
      • nejlépe je v těch hospodách XX let od revoluce vše házet na komunisty *1* *1* *1*
  • Nadpis skutečného a renomovaného redaktora par excelence. Je mi z těch redaktorů vystudovaných za mé peníze na zvracení. Stačí mi nadpis toho dvaadvacetníka. Zde jde o absolutní ubohost nedostudovaných tzv. redaktorů. A politiků jak by smet.
  • Jurečka poroučí větru dešti, ale studnu máme prázdnou.
    Jeden starý film o bílé paní, jak se postavil most, ale žádný tam nebyl. Plav a drž hubu.
  • autor článku Dalibor Olšanský.... mi připomíná novináře, který v padesátých letech tvrdil, že mandelinku bramborovou nám tady zavlékli imperialisti z USA. A ty duchapřítomné reakce mi vážně stateční soudruzi dávají zapravdu, kdo vlastně ovládá firmu TISCALI.
  • KIMCID
    No doufám v další vládu bez nich.
  • COWLITO
    Lidovci vždy byli baviči. *16* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit