Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ondrej-Neff-skepticky-Zeman-jde-fyzicky-strasne-dolu-Ale-volby-mu-muze-zachranit-jedna-vec-496674
  • dearputin.com
    • dearhitler.com *1* *3*
    • *3*
  • ... balíci si užívají své poslední dny ve vládě :)))
    • zalez do nory na Lidické. Tady jsi vyvrhel!
  • Jste co zde píšete, že je sucho a není voda tím, že je více betonových ploch, že jsou bazény a pod. To co píšete máte pouze doslechu s TV a redaktorů. Musím říci, že je toto absurdní a hloupé, pokud hlasatel v TV nemá vlastní rozum a papouškuje co ostatní tak místo mozku má v hlavě zmrzlou kostku. Hloupost lidí je nekonečná. Jurečka o tom raději ani nemluvit ten, že je zemědělec? Pokud zemědělci nezaprší, tak mu nic nevyroste, ale Jurečkovi naroste i pšenice na poušti jak jsem pochopil.
    Jenom pro zajímavost, proč má teď Lipno 1 m pod běžnou úroveň a proč je ve Vltavě málo vody a nedá se po ní ani plout a to již třetím rokem, vážení protože neprší, neprší a kopce na Šumavě nemají vodu a není to o tom, že si tam někdo postavil parkoviště, nebo něco zabetonoval. Tam se nestaví a přesto voda není, kde neprší nemůže být ani voda, kde nic není ani smrt nebere.
    Lipno kvalita vody na koupání? Když se tam moje přítelkyně v loni vykoupala, já jsem do vody nevlezl, tak dostala vyrážku, horečku a skončila v nemocnici přesto hygienici říkají voda na Lipně je kvalitní. Komu nahrávají ti lumpové a to samé je s potravinama. 30 let nám tvrdí jak dovozové potraviny jsou kvalitní a najednou jsou špatné? Ptám se co dělaly kontrolní orgány po dobu těch 30 let. Nebo jak se říká, neber úplatek, neber úplatek nebo se z toho zblázníš. Kontrolní orgány se již zbláznili?
  • autor článku Dalibor Olšanský.... mi připomíná novináře, který v padesátých letech tvrdil, že mandelinku bramborovou nám tady zavlékli imperialisti z USA. A ty duchapřítomné reakce mi vážně stateční soudruzi dávají zapravdu, kdo vlastně ovládá firmu TISCALI.
  • Dobrý den i dnešní den je diskuze o suchu a potravinách nějakých novinářů rusolfilních co viní za vše Lidovou stranua jako by se vysmívali v nadpisu dané zprávy.
    Za sucho můžete vy všichni co jezdíte auty dopráce po jedné osobě a taky vysékáte trávníky před domem aniž b ytráva vzrostla,tak už sečete a sečete,napustíte si přitom bazeny ,takže to je další příčina sucha nejvíce malých bazenů v česku.
    Množství supermarketů na každé vesnici vybetonových ploch a parkovišt které ohřívají planetu tak,že tají i ledovce,což je další příčina sucha.
    Schází projekty rybníků v každé vesnici má být rybník a není třeba megalomanie bolševiků přehrady,na rekreace tam nikdo nejezdí,když s ejezdí k moři nebo do termálů na Slovensko.
    Potraviyn jsou takové jaké si vypěstujete na zahradách a polích a nebudete jen chodit do supermarketů a nakupovat a nakupovat jako hloupí.Stač í nabrat vodu v studánce a vařit čaj nebo sirupy z Nivnice.
    Dotace do Čapího hnízda Sedumdesát milionů asi pan JUračka ani nepodepisoval,neb by musel vědět,že Čapí hnízdo zemědělské plodiny brambor,cuchet nebo chovu prasat není v čapím hnízdě žádný chov ani skotu ,takže z Tapírů nebo volavek si polévku neuděláte a jeto jen komerční hotel,který nemá nic společného s zemědělstvím,takže dotaci neměli Babišovi vůbec dát.
    • A víte co se mi na tom nelíbí? To, že pan Babiš, nebo někdo od něj o dotace požádal to chápu.
      Co ale opravdu nechápu je to, že mu je někdo dal, když nesplňoval podmínky pro jejich vyplácení.
      A jsme u další věci co mi hlava nebere. Proč jsem stejně často, jako o čapím hnízdě, nečetl i o těchto lidech.
      Myslím, že článek o úředníkovi, který bez prověření skutečného stavu věci přidělí miliony by byl lepší, protože on to může kdykoliv zopakovat pro kohokoliv.
  • Dobrý den i dnešní den je diskuze o suchu a potravinách nějakých novinářů rusolfilních co viní za vše Lidovou stranua jako by se vysmívali v nadpisu dané zprávy.
    Za sucho můžete vy všichni co jezdíte auty dopráce po jedné osobě a taky vysékáte trávníky před domem aniž b ytráva vzrostla,tak už sečete a sečete,napustíte si přitom bazeny ,takže to je další příčina sucha nejvíce malých bazenů v česku.
    Množství supermarketů na každé vesnici vybetonových ploch a parkovišt které ohřívají planetu tak,že tají i ledovce,což je další příčina sucha.
    Schází projekty rybníků v každé vesnici má být rybník a není třeba megalomanie bolševiků přehrady,na rekreace tam nikdo nejezdí,když s ejezdí k moři nebo do termálů na Slovensko.
    Potraviyn jsou takové jaké si vypěstujete na zahradách a polích a nebudete jen chodit do supermarketů a nakupovat a nakupovat jako hloupí.Stač í nabrat vodu v studánce a vařit čaj nebo sirupy z Nivnice.
    Dotace do Čapího hnízda Sedumdesát milionů asi pan JUračka ani nepodepisoval,neb by musel vědět,že Čapí hnízdo zemědělské plodiny brambor,cuchet nebo chovu prasat není v čapím hnízdě žádný chov ani skotu ,takže z Tapírů nebo volavek si polévku neuděláte a jeto jen komerční hotel,který nemá nic společného s zemědělstvím,takže dotaci neměli Babišovi vůbec dát.
    • bezregistrace
      omletý mantry trapínů co si myslí že prokoukli životaběh ...
    • Ty jsi dobře vygumovaný. Popros svou paní učitelku ať tě naučí trochu psát a písemně se vyjadřovat.
      • jezdíš tramvají a děláš ramena kvůli pár písmenkům??? hlavně jde o obsah ty moulo!!!
        Jen děti nakupují podle obalu.....není zlato vše,co se třpití *15* *15*
    • tak mne se to netýká poněvadž nesékám trávník před domem, nenapouštím bazén páč ho nemám páč je to dle mne zbytečnost a hlavně nežiju v česku nýbrž v Moravsku.......TAK JSEM ZA VODOU.... *6*
  • je třeba obnovit Varšavskou smlouvu

    jdu náhodou kolem, dovolená byla perfííído






    YEAH !!!
    • A nechtěl bys rovnou obnovit 3.říši? Soudruh jako soudruh, hnědý jako rudý.
      • Občane alias J ty to musíš znát tvůj otec komunista a děda nácek.
  • Nevysmívejte se ministrovi Juračkovi,rozhodně tenistky z Wimbledonu a tenisti z Wimbledonu netvoří krajinu ba spíše ji ničí lety letadel za dovolenými a nějaké zemědělství je nezajímá.Stavba přehrady v Vlachovicích je další výbuch po Vrběticích antiekologická stavba,kde budou chtít vyvlastnit majitelům pozemk ypro jejich bláznovství ,megalomanie,zničí s espousta lesa který vytváří kyslík a vody nijak nepřibude ,neb bude scházet o desítky kilometrů dál v přítocích řek vše vyschne a vše vyhyne včetně obojživelníků ryb a lidí co žijí u řek vyschne krajina.Nehledě i Čína vytvořila velkou přehradu,ab ytam splachovali odpady z továren a Japonsko Německé gumárny jsou v vesnicích nad Vlachovicemi ,kde chrlí s rusáky a ukrajinci neekologické prostředí sýry gumoplastů ,jen když prodali hangár JZD někomu a říkají že zvýší zaměstnanost v kraji ale rusů z Východu i běloruska včetně východních rusů z UKrajiny a jejich kamiony co tam jezdí taky nepřispějí k vláze a čistotě louk yv krajině ani švestek u silniček .Takové díl apřehrad mají dělat na Ukrajině a V Rusku a v Bělorusku aby si zkrátli trasu dovozu,neb žádní češi tam skoro nepracují většinou Slováci a otroci z Východu kterým stačí pivní festivali a diskotéky nad ekologijí neuvažují
    • Mn enezajímá kdo souhlasí nebo nesouhlasí ,Velcí Římani nepijí pivo a nejsou otroci jako ti Z panonye Germanie Skytie .
      Voda se ředí vínem a když by legie Římského císaře nezradili německé legie,které přepadli nic netušící Římany ,tak nevěřte těm Německým ani těm Ruským,UKrajinským projektům ani té přehradě co má vzniknout na ukor soukromého vlastnictví občanů ,to už sme jako za totality s těmi bolševiky.
      Když by nezradil Německý kníže Armin mohli sme být jedna velká Římská říše s přístupem k moři provšechny ,bez nákladů na množství běženců,policajtů,armád by se nás nedovoli obsadit ani Japonci ani Číňani
      • víme sajmon, závist
  • Komentare jsou psany prevazne bez argumentu, se zlobou a z nenavisti.Vic neni co k tomu dodat.
    • Co je na objektivitě nevhodného a nenávistného.Toto je téma kde nějaká nenávist a zloba není absolutně nutná,lidé jen chtějí konkrétní činy a ne jen konstatování a žvanění o ničem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit