Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono jedna věc je pohlazení po vlasech za dobrou věc, jiná hlazení horní části stehen. A dnes se to většinou nerozlišuje a navíc mnohdy se věří i vymyšleným projevům, byť nepravdivým. A dnešní děti jsou velice chápavé, zvláště když cítí nějaký prospěch. A i ten jim současný "právní řád" umožňuje. Je to podobné jako s nepřizpůsobivými. Jako nemakající se maj líp než ti co pracují. Proto se nám mohou vysmívat do očí....
  • jojo, moderní doba. Do politiky se chodí nikoli sloužit veřejnosti, ale aby se mohlo lépe podvádět, zneužívat informace, korumpovat a krást. A katoličtí duchovní se stávají faráři, aby mohli šou...t chlapečky do zadečků. Krása. Satan vládne a raduje se... *1* *1* *1* *1*
    • Ale já pamatuji jak Saša Vondra "plakal", že chce sloužit této republice.
      (Jen neřekl za kolik. Viz Promopro).
  • Z 99 % za to může celibát. Farářům se to čelem nevypotí. Církev potřebuje změny.
    • ASI ANO- nějak tak chybí protestanti ..... tedy ti co se mohou ženit.
  • Stejně si myslím, že černoprdeláčům bylo nejlíp v Jáchymově, tam z nich byl aspoň užitek!!!



    PCHE !!!
  • fuj už sem se lekl, že katolická církev konvertovala na islám
    • Staré písničky, nic nového český člověk nevymyslí. A,le až ten islám příjde, jsem zvědav, jak budou čeští chytráčci vyskakovat!
  • Odjakživa pra...a
  • A to si ti naši hlupáci,kteří jim "líbají" ruce myslí,že u nás to je jné?Pedofilové se najdou v každé církvi!.Vykastrovat a zavřít!!! *16*
  • Tak nějak mi ten postup připomíná ejúnii... taky dělá pravý opak než by měla... že by příklady táhly AŽ TAK MOC???
  • láska k bližšímu svému, k nejbližšímu, k tomu co o ni nestojí, k mase lidí co oni nestojí, to jsou křest'anské hodnoty !
  • Lidé co uvažují pochopí snadno, že je to blábol. A ti ostatní se o případu mohou přesvědčit jedině v Austrálii. To je šikovně vymyšleno pro hlupáky. Je jasné, že tuto agendu podporují idioti a platí asi Soros

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit