Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jojo, o tomto už jsem slyšela, na to je určitě dobré si dávat pozor. Abych pravdu řekla, tak já ale zlaté šperky moc nenosím. Pár jich sice doma mám, ale ty si nechávám třeba na plesy nebo podobné události. Normálně spíš nosím šperky z chirurgické oceli. Ty sice nejsou nijak extra cenné, ale taky vypadají dobře. :)

 • Nikdy jsem se o toto téma moc nezajímal, sám šperky nenosím. Chtěl bych však potěšit přítelkyni, se kterou budeme slavit naše první výročí. Můžete mi doporučit něco pěkného tak do 10 tisíc? 

  • Měl jsem docela úspěch na výročí, když jsem pro přítelkyni koupil provázkový náramek. Opravdu hodně se jí líbil a strašně ráda a často ho nosí. Vybral jsem ho s laboratorním diamantem

   • Co je to laboratorní diamant? Kde jste to kupoval? Možná bych se nechal také inspirovat. 

    • Provázkový náramek jsem kupoval od https://www.tiami.cz/naramky/ , kde tedy prodávají i laboratorní diamanty. Jsou to diamanty, které vznikají v laboratoři a není potřeba k jejich získávání těžká lidská práce. Jsou stejně kvalitní, a také si stejně drží svoji hodnotu. 

 • No já nevím jak vy, ale mi třeba kupujeme docela dost levné šperky z těchto stránek zde a máme ale za to, že se tam nejedná o žádné tzv. "šméčko", vše to mají hezky popsané a člověk tak vždy ví, kdy co pořizuje. Podle mne i kdyby tam nějaký problém náhodou vznikl, tak se určitě dá jednodušše komunikačně vyřešit :-)

 • Já jsem teď kupoval dcerce přes https://www.goldstore.cz/nausnice/detske/?p3=71 dětské naušnice ze zlata a naprostá spokojenost. Taky jsem se trošku bál aby místo zlata nepřišlo něco jiného, ale obavy byly naprosto zbytečné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit