Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,., *14* *14* *14*
  • Tenhle hajzl by měl být v uranovém dole a ne jako hnůj ve vlastizrádcovské straně. *16*
  • Špidla, bývalý eurokomisař. Tady je vidět, jací lidé rozhodují o životě stamiliónů lidí v celé Evropě. Pak nemá stát celá EU za ho..o, když tam vládnou takoví magoři.
  • At se ty proklaty superstrany navzajem znici.LUZA zlodejska!
    • Souhlas
  • Pidlo, klid. Ty střechy se budou osazovat doškama, což určí tržní síly.
  • Šmudla je socanskej vrtulář a podrazák. Chcete - li spratek nejhrubšího zrna. Dejte mi kolik chcete minusů.
    • Největší podrazáci a spratkové nejhrubšího zrna jsou komunisti, kteří kradou nicky.
  • Starý kokott a autista Špidla.
  • Ten zaťatý výraz ve tváři mluví sám o sobě. Je to omezený magor.
  • všimněte si jak jsou všichni politici objetaví pro blaho lidu
    i při nároku na důchod 128000,- bude kecat.
    Touha po korytu končí až smrtí,viz PITHART.
  • Zemanovci by se měli nechat vyšetřit na protialkoholním oddělení psychiatrie, jestli netrpí chronickou "vírózou" nebo chronickým "zánětem palce" jako jejich guru.

    Nedochází jim, že slunce nám dodává energii zadarmo, jen je třeba ji umět zachytit a využít. Netuší, že fotovoltaika funguje i při zamračené obloze. A tak ze sebe dělají hupáky.
    • Špidla mi byl vždy nesympatický,člen strany,od které jsem mohl a můžu čekat jen svrab a neštovice.Ale tímto mě dost překvapil.Mám však podezření že je to jen tlučení hubou před volbami.Ale jak to zjistili Zemanovci,hned je napadlo:To ale potom bude méně daní a tím pádem méně v korytech.A že zemanovci se na ty koryta po volbách dost klepou.Zkuste prasatům zahýbat s korytem,ty budou vyvádět! *1* *1* *1*
    • HELE ODBORNÍKU NA SLOVO VZATÝ, nevíš, že může chvíli svítit a chvíli nesvítit při zamračené obloze a tím dochází k výkyvům? Stejný princip jako když fouká nebo nefouká vítr u větrných elektráren. Víš co to je přenosová soustava a co vše je nutné regulovat aby nedošlo k blackautu? Víš o tom, že při velkém větru Němci místo aby inkasovali, sami platili za každou odebranou mega? Víš o tom kulový, tak nepoučuj a nedělej ze sebe ještě většího blba než jsi.
      • Vím velmi dobře jak to chodí v Německu: majitel domu má na střeše fotovoltaiku, ze které především odebírá proud pro okamžitou vlastní potřebu a přebytek dodává do sítě, za což dostává zaplaceno. Když jeho spotřeba je vyšší než výkon jeho fotovoltaiky, to je zejména večer a v noci, ale také při zatažené obloze, kdy výkon fotovoltaiky poklesne, tak rozdíl odebírá ze sítě, za což samozřejmě platí.
        Jestli někdo z nás dvou ze sebe dělá blba, tak se obávám, že já to nejsem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit