Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak hlavní prachy a moc drží drogové kartely, ale obecně tam vládne těžké bezbráví, masivní korupce a zločinost.
    Asi všechny překvapím ale amící za to nemůžou a ani s tím nic neudělají jelikož se tohle nedá vyřešit vákou, to by museli vystřílet všechny mexikány, jelikož jak by tam přijeli tak by všichni řvali to já ne to ten druhý. Válka se dá vést proti vládnoucí skupině a diktátorům a ne proti roztroušeným gangům kteří se spíš schovaj než že by bojovali a počkají než to přejde, nebo zdrhnou s prachama a pak se vrátí. tam Islámisti aspoň za každou cenu bojují.
  • může za to CIA
  • no dokud ropu nepředají amíkům, klid tam nebude - o je jasný.
  • otázka je proč právě Mexiko s velkým počtem chudých občanů je rájem drogových zločinců. ale už tolik ne narkomanů. Není to náhodou proto, že sousedí s odběratelem drog a že hlavní zisk z drog přichází do jiných než mexických kapes?

    zajímavé, že USA nemá potřebu napravovat poměry v této sousední zemi....takový dobroděj všude na světě a u sousedů se na dobro vykašle?
    • počet obyvatel Mexika je 122 miliónů; jak chcete postřílet tolik lidí? To je prostě nadlidskej úkol, to se nedá zvládnout - to by si nevzal na triko ani Adolf Eichmann... a dokud bude naživu jedinej Mexikánec, dotud bude pašovat drogy do USA...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit