Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Jako nedávno jsem viděla jeden díl Samopala a Babycy a taky jsem zůstala stát s hubou otevřenou. :D Frajer si tam přinesl litinový hrnec ve kterým snad byly zbytky omáčky od posledka. Z vnějších boků to bylo opatlaný a zahnojený, prostě hrůza. Jako je mi jasný, že kuchyň je místo, kde se občas nějaký ten hygienický nedoraz najde, taky nemám sterilní kuchyň a nádobí, ale když jdu do televize, tak se na to trochu připravím a to nádobí si snad umyju, ne? :D 

  • mellys
    vrchol prasárny je když v Konzumu i jinde neustále ,stále, pořád a furt se krájí do zásoby uzenina, co se nasype do vaniček, ráno se zas nakrájí nová uzenina, nasype se zas do těch samých vaniček, otočí se ty uzeniny včerejším nahoru a tak to jde stále, pořád a furt dokola...
    v masně mi hodí prodavačka, co si stěžovala , že málem na salmonelu chcípla, maso, uzeninu na zaprasenou váhu a jedeme dál...
    a čisté nářezáky ??? ...prosím vás co to je???
    tak tady neřešte Německo, mimochodem ti dva Kuchaři jsou super a je s nima sranda... *1*
  • Soudruh Strašík tady napíše prázdný článek, aby měl splněno a potom si tu dopíše pod cizím Nickem další názor, který nedokáže shrnout ucelenou myšlenku, aby to dávalo smysl do 5.000 znaků. A takhle se dělá žurnalistika podle Kremlu.
  • Debilita Německého národa se přiblížila maximu... *11* *16*
    • Tomu sám nevěříš...
  • myslím, že němci mají větší problém než jsou nějací kuchařští amatéři, horší jsou černí amatéři gynekolové, fyzici,chemici,právníci
    • Vidím, že ty jsi všude. Škoda, že nejsi v parlamentu. Mohla být legrace.
  • co je to proti čuněti na pražském hradě *12*
    • jsi tady ty. Ale zas je pěkné že k textu jsi připojil i svoji fotečku. Přidej ještě maminku, klidně celý váš chlívek.
  • nemci zdegenerovanej narod kterejm vladne milka
    • Popros prarodiče, aby ti vysvětlil tvůj původ.
  • jsou na Kavčích horách. Jo vybírat koncesionářské poplatky to by jim šlo. Ale třeba vyvážené zprávy nebo reportáže na jedno téma - nemyslitelný úkol. Několikrát televizní rady masírovala tu smečku z Kavek aby je ukáznila. NE.Oni si pořád hrají na mistry světa. A tak je nejlepší neplatit žádný poplatek prolhancům z ČT.
    • To ten váš Barrandov - to je úroveň ! Kdo jednou maturoval z češtiny, nikdy by nedopustil takové zhovadilosti, co se vysílá na Barrandovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit