Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA - demokratická hráz proti Ruskému imperialismu!
    • Hospodářské zhroucení Ruska můžeme očekávat každým okamžikem. *14* *14*
      • Pusť si k tomu taky Wágnerův Pochodňový pochod, krááávo. *1*
        • Zlý soudruhu

          Víš že zločinecký komunistický režim v 50 letech zakazoval knihy od Karla Maye.
          A to jen protože ho měl rád Hitler. To je zase ruská nelogika co.

          Víš že když se v roce 1939 stalo Rusko partnerem Nacistů odstranilo z knihovny
          všechna díla útočící na nacistické bratry. Oprášilo je až poté co je Hitler napadl.
          Ruští pokrytci co. *2* *2*
          • a která díla, prosím pěkně, v té době útočila na tvé nacistické bratry, upřesni to, prosím. *15* *15* *15*
          • To je zajímavý. Já mám v knihovně májovky zrovna z padesátých let. Běž se nechat vyšetřit, krááávo. *1*
            • Zlý soudruhu!

              Mínusováním pro Kreml nepohodlnou pravdu nezměníš. *2* *2*
            • Víš že komunistický režim neměl rád komunistu Ludvíka Součka.

              Proč? protože v knihách ( tušení stínu tušení souvislostí..) nabourával rudou
              představu materiálního světa který existenci starých civilizací popíral.
              Jeho připravovaný třetí díl zmizel před vydáním. Dodnes je nezvěstný.

              SSSR popíral veřejně záhady a zatím tajně utrácel miliardy na zkoumání záhad
              ( UFO duchové telekineze..) Jak pokrytecké tedy Ruské.
      • Pokud komunisté v Rusku prosadí znárodnění přijdou milionáři z Putinova
        zlodějského klanu o hodně velké peníze.

        To se však nestane. Je to pouze komedie.

        Komunisté v Rusku jako u nás těží z nostalgie chudých a slibují hesla která nikdy
        nesplní. Putinovci je nechávají bohatnout.
        Před kamerou se nesnáší. Za ní si padají do náručí.
  • Vzhledem k tomu, že náš vrchní velitel armády začínal jako zaměstnanec ústavu zřízeného přičiněním KGB a dodnes se servilně klaní před Putinem, nevidím to s bojeschopností společné armády EU moc nadějně.
    • Lojzo neboj, existuje způsob, jak toho vožralu odvolat a poslat na léčení. A to pro něho bude vysvobození, už jenom proto, že nepůjde před soud za vlastizradu.
      • jasně, jiřik už na léčení byl, ne sice moc úspěšně, ale zato dvakrát *15* *15* *15*
    • no jó, to je lojza....
  • Kdo seje vítr, sklidí bouři. To se bude Puňťa divit. *3*
    • no zdá se, že se Obama diví už teď *15* *15* *15*
    • já myslím, že se s Medvěděvem mlátí smích už dnes.... *15* *15*
      • Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. I Hitler se smál... *15* *15*
  • Tak hergot, kde je ta bolševická pakáž? Kdo nám tady bude dělat kašpárky? No nevim, výročí vřsr néni, vítěznej únor už máme za sebou, že by byli ještě nalitý z MRDŽ? *1* *1* *1*
    • Jiříčku piš něco až vystřízlivíš.
    • zatím jsi nás, ale nepříliš kvalitně, pobavil jen ty se svou frustrací a vědomím prohry *3*
  • Tak Rusko žádá o vysvětlení?! Evropa zvažuje nutnost posílení své obranyschopnosti. A to se snad to fašistické Rusko, které v duchu svých tradic připravuje další loupežné nájezdy do okolních zemí, to se snad domnívá, že EU se nejdřív půjde zeptat do Kremlu, jestli jí to cár Putin dovolí?
    • Ptají se , když armáda ještě není a v dohledné době nebude. A při tom zloději z Bruselské exekutivy dělají s tou armádou na Rusko bu bu bu bu bu bu bu !
    • EU, která jako v dějinách opakovaně, se jasně nevyhranila proti fašismu, který je dnes představován zejména ukrajinskou juntou, doplatíme na to.
      • ..ukrajinskou juntou a profašistickými generály z USA.
  • To se někdo z tohoto spolku konečně probudil. Dokud nebude mít EU nejen společnou armádu, ale i další navenek jednotné prvky, tak se bude stále zmítat mezi USA a Ruskem jako fackovací panák.
    • Přece si USA nenechají ulítnout fackovacího panáka EU. Kde by se roztahovali v jakémsi takémsi přepychu.
    • skoro bych řekla, že dokud nebude EU zevnitř rozkrádána, nezmůže se ani na to, aby svým občanům zajistila slušný život a jen proto byla zřízena
    • Fááákt? Dneska bylo kousek od nás vojenský cvičení "profíků". Celej den jezdily sanitky jak blbý. Za odpoledne jsem jich napočítala 16 a sousedi říkali, že dopoledne jezdily taky. Jojooo, není nad ideááály labilních jedinců. *1*
  • sje třeba mocnou armadu a vtrhnout se tam !!!! hned a vyřezat se d jsem vesmirny sdeleni a sem vudce!!!!! hned se utdejte memu rozkazu!!!! budete fricet!!!!! jste hloupy husy!!!!!
  • Ukrajina to řekla jasně - pokud Rusko nepřestane krást její východní území pozve do
    západní části země NATO a Putin bude mít po nájezdech.

    Na válku s USA/EU nemá. Troufá si jen na slabší sousedy.
    • Ty máš zprávy o tom, že ukrajinská vláda už připravuje nějaký ten zvací dopis, tečko?
    • tečko zavři prolhaný rypák!! *15* *2* *1* *12*
      • Jsem Simona. Tečka neexistuje. Je to jen vaše StBácká nálepka kterou
        dáváte oponentům a oponentkám na debatě ve snaze zdiskreditovat všechny
        kdo píší pro Rusko nepohodlnou pravdu.
  • Agresivní Rusko pod vedením fašisty Putina a s umírající ekonomikou se
    na mezinárodní scéně znemožnilo invazí na Ukrajinu.
    Je třeba je dát do mezinárodní izolace a sankčně srazit na kolena.

    USA a EU musí jasně deklarovat že pokud bude Rus v kradení sousedních území
    pokračovat jsou připraveny mu dát tvrdou vojenskou lekci.

    Doma ať si rusáci dál žijí v totalitě na úrovni doby kamené ale v civilizovaném
    západním světě tyto loupežnické manýry tolerovat nebudeme.
    • Víme, že za to nemůžeš. Běž se léčit ještě to půjde, když opisuješ podle pokynů to píšeš a jidášský groš. Pravda se projeví když z tebe sleze někdo z levice. Snad tě přivede k rozumu.
      Už by to chtělo aby prostituky platily daně - řekněme 30%. To je úkol pro občana USA Diensbira a Babisch boys.
    • no zdá se však, že bez ohledu na tvá mírumilovná přání je to Rusko, které je na tahu, je čím dál oblíbenější a je to USA, jehož mizerná prestiž ve světě dále klesá - proč to? *15* *15* *15*
    • Co tu kdááákáš? Máš teď mrd.t. *1* *1*
      • už se stalo zlato! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Byla jsem jako vždy moooc dobrá.

        Co ty? zase s baterkou prohlížíš hanbaté časopisy? Pozor ať tě maminka nechytí mládě. *15*
        • Hooovno. Dostalas od starýho přes kušnu a teď trucuješ, utíráš bulvy a nemůžeš usnout, tak tě nenapadlo nic horšího, než tu zase strašit. Jinak kříženec ptakopyska s vorvaněm nemůže dělat, čím tu všechny krmíš, ty krááávo. *1*
          • nechte si své blbé sexistické poznámky, buďte té lásky, vidím, žy byste s tím trollem brzy našli společnou řeč, nedovedete žít bez urážek jiných.
            • Díky sestřičko . Je to nechutné. Vadí mu že jsem holka.
              Stejně tak je hrozné když někteří rusofilové kteří tu dojemně odsuzují fašistické
              Banderovce rasisticky urážejí amerického prezidenta.
              Tak jeden fašismus jim vadí ale druhý rasismus ne.
          • Ale jdi ty mládě.

            Dopoledne jsem nakupovala a šla na oběd . Viděla jsem tě oknem jak zametáš ulice.
            Ta oranžová vesta ti docela sluší. *15* *15* *15*
            Koupila jsem podprsenku za pět tisíc. Na to by padla celá tvoje výplata.

            Jsem nezávislá a muže jsem po použití vždy odhodila.

            sladké sny broučku! *3*
            Nikdy tvá Simča.
            • Agente pokud tě straší tvůj imaginární kamarád Tečka navštiv psychiatra.

              Jsem holka a holky nosí podprsenky i kalhotky . Pokud to nevíš. *16* *16*
            • Podprsenku za pět tisíc? Že by tes tečko oblékal před zrcadlem do dámského prádla? Soudě podle úrovně tvých příspěvků, tak ú ch y l zřejmě budeš velký.
            • Vymýšlíš si pořád jenom hovadiny, jsi trapná a každej se ti směje. Pořád se vytahuješ jak Klaus zamlada a předvádíš jenom, jak jsi blbá. Jsi kříženec ptakopyska s vorvaněm. Hoď do placu kozy, kušnu a kund. k posouzení, pořád tu vystavuješ zajíce v pytli, ty krááávo. *1*
  • cely život jsem podporoval pravici a opět budu volit TOP09
    • já taky
    • No tak si tu línou, zlodějskou pracku konečně usekni a běž s ní mávat na tvého gurua Kcháárla poscalplinku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit