Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy kdo jste volili spolu,tu ukrajinskou bandu, tak si nafackujte,hlavně tady máte co jste chtěli.

  • Vy mladá generace!!!Nepřeji Vám by se česká životní úroveň,vrátila do doby poválečné,kterou jsem prožil a nedej bože aby byla vyprovokována III světová válka,která je na spadnutí i neskutečně provokativním jednáním ameriky,která vše řídí z druhé strany zeměkoule.Dnes řídí Evropu Zelenský,který si prodloužil filmovou roli prezident o další díly.Akorád nevíme kdo je režiser pokračování.Připadá mě to jako válka amerika versus severní korea.Jen tam to dopadlo pro ameriku a  amerického prezidenta Jonsona špatně.To se může stát i tady.Ahoj 

  • Tak to jo.Jak udělal kantar šetření tak je jasno.A jak se vám to hoši tak moc pěkně povedlo? To jste si udělali mezi tazateli "novinářské kolečko"? To se odpovídá v kolektivu tazatelů i respondentů.Ale na přání! Si snad děláte kozy kantaráci? 95% zdejších domorodců nemůže ODSáků a zbytku vyžírek přijít na jméno.Banda jen válčit, odpojovat plyn a prudit.A najednou jako vítězové? Jak jste došli na takovou anomálii? Jste se ptali ve sněmovně a ve Strakovce, co?

  • SPOLU dostali třetinu hlasů. Tedy stejně jako Babiš. JAKÝ TO ÚSPĚCH.....😯 SAMI by dostali malé hnědé zabalené v papíru.....😉

  • No, hlavně je úspěšná Pekarová s těmi třemi procenty. A bude ztrácet ještě víc, protože nectí pravidlo mluviti stříbro, mlčeti zlato. A ona má ty výroky skutečně až nelidské.

    • Doma ji manžel nedovolí mluvit, vždycky ji zpraží....."mlč náno hloupá, kdo má ty tvé blbosti pořád poslouchat...?" Tak se vyžvaní mezi soukmenovci.....

  • sow.da


    Agentura Kantar CZ ?? Hmmm..😀

  • To asi dělali průzkum v pražské kavárně.😀

    • Kdyby prováděli průzkum v putyce v Horní Dolní, tak by to možná dopadlo jinak.

      • Tak povídej jak e to co vás v horní dolní jinak?

      • Co je to za vládu, která chce z poloviny pracujících lidí udělat lidi na dávkách..místo aby zastropovali ceny plynu a elektřiny, od kterých se vše odvíjí, tak budou ponižovat občany a posílat je na pracák pro dávky, pokud tato vláda neumí vládnout, měla by to položit sama a to co nejdříve.

  • Blázníte zkuste odehnat prase od koryta  hezky se vám odvděčí  zle 

  • A teď tu o kůzlátkách 🤣🤣🤣

  • Fuj, to jsem se lekl. Mafiánská smetánka na společném srazu. 

    Třetina je docela dost. Hochštapleři, podvodníci, prodejci šunky v Praze a jim podobní, šmejdi a ostatní mají také právo na svou reprezentaci.

    A že je to třetina populace? To je docela možné a odpovídá to.

    Kdy se dají dohromady slušní lidé je v nedohlednu. 

    • alicia1

      Pozor na krevni tlak, ale bude lip, jak kdysi prohlasil jisty mrtvy muz.

      • Děkuji za péči o můj zdravotní stav. Jestliže mi nemusí být sympatický pan prezident, o to méně je mi sympatické to duo vychlemtané Udřenije a hloupé Pekari, doplněné ještě o fialového ukrajinského premiéra.

        Prostě každý se nemůže zavděčit všem. 

        • Omlouvám se za výraz "vychlemtané" Udřenije.

          Ono, ten babochlap je jenom otlemený. 

        • alicia1

          Rado se stalo.

      • Ano to patří pro Nováka

    • Až se dají dohromady slušní lidé tak bude mít současná koalice slušných více jak 50% a ta křivácká, podlá prašivá krysa Bureš/babiš bude muset emigrovat jinak skončí konečně v kriminále. Bude ovšem zajímavé kam - "dom" na Slovensko ta imigrantská vtěrka nemůže, tam by s takovým lidským hnojem udělali krátký proces.

      • sow.da

        Řekl bych, že určitě učíte ovce aportovat.

      • Je evidentní že dle vyjádření lejna společnost ,Nováka.Je jasné že on mezi slušně nepatří.

      • Co je to za vládu, která chce z poloviny pracujících lidí udělat lidi na dávkách..místo aby zastropovali ceny plynu a elektřiny, od kterých se vše odvíjí, tak budou ponižovat občany a posílat je na pracák pro dávky, pokud tato vláda neumí vládnout, měla by to položit sama a to co nejdříve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit