Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já simyslím, že pokud sem dorazili, dají o sobě dříve či později vědět, takže se dozvíme, zda tady jsou.
  • To je snad všem jasné.

    Stejně jako mezi hromadou dělníků ze států zaniklého SSSR která k nám proudila
    v 90 letech se skryla řada gangsterů z tamních mafií.
    • no, hlavně ukrajinská a gruzínská to jsou nejnásilnější mafie, které útočí i na rodáky
    • Máš nový nick, Simone, viď? Ale mimořádně máš pravdu, Ukrajinců i ukrajinských mafiánů tu máme plno. Jenomže teď je opět nazýváme bojovníky za svobodu.
      • Jsem holka takže Simona. Jdi se léčit notorický ulhánku. *12*
        • tak Simona, nebo Soňa, ty kecko???
          *3*
    • Jistě, především Ukrajinci.
  • Jako anonym je starý nemocný havloid, u kterého zvítězila lež a nenávist nad pravdou a láskou. Zakrněl někde v 70tých letech minulého století a nechce vidět, jak se svět od té doby změnil. Diskuse s ním je ztráta času!
  • jses tady dnes vyřádl,co?To jsou gejzíry nosných myšlenek! Asi jako když děcka z MŠ zamíří na písek,co?Co to tady planceš že za uprchlictví mohou velmoci?Prostě afričan má televizi a sociální dávky.Kdyby toto neměl tak neví že existuje Evropa s pečenými holuby.A tak si našetří na odplutí.S naprosto holým zadkem by nic nenašetřil.Doma to sedí na zadku a nic nedělá.Tady by to chtělo dělat také.Navíc sem natahat další podobné vyžírky z rodiny.
  • Proto jsem tady od začátku psal,že je blbost rušit hranice.Evidence vadí pouze zločincům a lidem s pochybnou minulostí.Měl být dostatek kontrolovaných přechodů.Co si Západ s USA zasel nechť si sklízí.
  • otáčet na moři! Když odmítnou, potopit!!!
  • Zaplaťme jim letenky do Ameriky - do země, která jim přinesla demokracii a také svobodu cestování, na kterou tolik čekali.
    • A co takhle zaplatit jim letenky do CCCP, který uvedl v život komunismus, zvrácenou ideologii o tom, že každý bude dělat jen to co bude chtít a všichni budou žít v ráji?
      • Nějak jste nezaregistroval, že tam na křídlech bombardérů nevnášel demokracií CCCP, ale dělali to lidumilové z USA.
        • ... a bohužel špatně a málo. Důkladné kobercové bombardování řeší každý problém. *1*
      • Podívej, soudruhu anonyme, CCCP již neexistuje, ale to jsi možná ještě nezaregistroval. Jinak nevím, proč by měli být imigranti z Afriky posíláni do Ruska, když jejich země rozvrátily USA a EU. Vysvětli mně prosím tvoji logiku. Děkuji
      • Co by dělali v Rusku? To je ani neokupovalo, ani nevyužívalo jako kolonie, ani jim tam nepřivezlo "demokracii" na vojenských lodích, letadlech a vozidlech. Mimochodem, zřejmě sis nevšiml, že Sovětský svaz už čtvrt století neexistuje, ale lidí ducha mdlého jako ty je povícero.
      • Pišeš totální nepravdu .Ivanhoe to napsal tak jak to bylo.Kdyby USA a NATO svou dementní politikou a našich havloidů.Tak dnes jsme toto nemuseli řešit.Zato dnes v tom ráji žijou ty největší gauneři u nás,dřív nikdo nežebral a nekrad tolik,aby z toho žilo několik generací jeho potomků.Klasickým příkladem je Gross křišťálově čistý posunovač a ještě by chtěl být na Slavíně,kde je lepší část tohoto národa.Jak trapné.
        • Když se tady cítíš tak špatně, tak proč se neodstěhuješ do severní Koree, tam už mají ten komunismus rozvinutý. Místo otírání se o památku V. Havla byste mu měli děkovat za to, že prosazoval "nejsme jako oni". Kdyby lidé byli "jako oni" tak byste skončili na kandelábrech. Mezi těmi největšími gaunery, kteří si u nás žijí jako v ráji jsou především "bývalí" komunisti, kteří schovali rudkou knížku a hrají si na demokraty.
          • Právě, bývalí komunisti. Ti, co zůstali i v době, kdy to je nevýhodné, mi nevadí. Ale ti překabátění typu Štětiny nebo P. Sobotky jo. Mimochodem, ty jsi v té KLDR žil? Kdy, jak dlouho, co jsi tam dělal- abys mohl hodnotit zasvěceně a ne blinkat jako naše media?
          • a ty tu jsi proč? *7*
            • Já jsem tady proto, že jsem jsem se tady narodil a jsem tady spokojený. Nemám důvod stěhovat se nějak jinam. *4*
      • Nerozumíš psanému textu? Pokud ne, zdrž se svých trapných komentářů, soudruhu...
        IMHO CCCP již pár desítek let neexistuje... *1* *1* *1*
        • Bobe, soudruh nejsem a nikdy jsem nebyl, i když se mne tak soudruzi pokoušeli oslovovat. To že se CCCP přejmenoval ještě neznamená, že by neexistoval. Komunisté se také "přejmenovali" tím, že si k názvu přidali "M" (magoři?) a tím snad přestali existovat? A přestaň mne poučovat a okřikovat.
          • Soudruh, spoludruh, není žádná urážka. Mimochodem, zjistil sis, odkud to slovo pochází? A přejmenovaní komunisti mi rozhodně nevadí tolik jako překabátění, ti by si mohli přidat *s* jako sfině.
          • a co s tím uděláš *7*
  • pozor někdo objevil ameriku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit