Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na vojně jsem byl.proti tanku se nikdo nestaví protože, zepředu ty moulo je nejsilnější. ale to by přece odborník jako ty měl vědět?
    *3*
  • Ty popíráš slova našich odborníků, že NATO nemá na válku s ruskem.No raději ze slušnosti děláš že jsem to nenapsal.Přitom to Petr Pavel (nebo jak to má správně)prohlasil v ČRO asi před 14dny.
    Tak že bych to nechal na odborníkách a né na článcich z ohníčku kdes to našla/el. *3*
  • Opravdu ? Předveď ! Kontrolní otázka: byl jsi vůbec na vojně, zařazení, zbraň, hodnost ? Kdybys před sebou viděl na pár metrů TANK, který se valí přímo na tebe, tak si nasereš do sandálů - ty "klučino - hrdino" s "RPGčkem ! Pochybuji, že bez návodu bys jej vůbec uměl použít.
    Takovými kecy možná ohromíš své spolužáky nebo podobné blbečky na fejsbůku, sedíce sám v klídku na prdeli u PC ... *2* *7*
  • Řekněme si to na rovinu. Ani jeden z nás nechceme vědět, jak na tom ruská armáda je doopravdy. *3*
  • Takže popíráš slova Ruského ministra financí jen proto že se ti nehodí do krámu.
    Rusko díky sankcím přichází o miliardy a nemá peníze na modernizaci armády.
  • Dokumenty na WikiLeaks odhalují slabiny Ruské armády.

    Velké cvičení Ruské armády odhalilo že stále spolehají na zastaralou výzbroj.
    Rusové nemohou operovat za každého počasí a hlavně v noci
    Schází jim také přepravní kapacity.

    NATO po cvičení uvedlo že Rusko stačí pouze na malé sousedy. Na velkou válku nemá. .
    Ruská armáda také nestačí na válku na dvou místech současně.
  • To je jistě nepříjemná záležitost, ale povídejte, kdo ty nepokoje dělá. To nejsou ozbrojené masy "zotročených občanů" revolucionářů, vhodných pro (občanskou) válku, o nějakém srozumitelném politickém cíli už ani nemluvě. Bandy "negrů" a různých přivandrovalých "uzenáčů", které (z části také jen z nudy !) chtějí jen dělat bordel, rozbíjet a ničit, potažmo rabovat nebo krást.
    Celkem by mě zajímalo, co by tihle tzv. nespokojení občané USA prováděli např. v "blahobytné" ČR, Polsku nebo Rusku. Tam v té "ruské demokracii" by je hned zčásti postříleli a zbytek vyvezli na Sibiř.
  • nečti blesk *3*
  • Kdo pomáhal obklíčeným Kurdům? USA která jim posílala zbraně munici i jídlo.
    Kdo bombarduje pozice IS a navádí letadla spojenců? USA.

    Tvé Rusko nehnulo ani prstem.
  • Přiznal to Ruský ministr financí. Podle tebe tedy lže? Těžko že. *2* *2* *2*
  • Víte, že
    Tank Arjun se v reálných podmínkách příliš neosvědčil. Hlavním důvodem byl fakt, že Arjun ztrácel výkon ve velmi horkem počasí.
    Nejpočetněji jsou však v indické armádě zastoupeny tanky T-72 Ajeya (2414 ks), včetně modernizovaných verzí. Avšak tanků Arjun mají Indové ve výzbroji pouze 248 kusů.

    A víte, že toto je zpráva z armádních novin a ne píˇ.ovina z Novy???
  • no jistě to deně vidime jak to rusko strádá *1* *1* *1* *1* *1*
  • váš?? já jsem čech.
    tak že co vim 200 zastaralejch tanků porazi klučina s RPGčkem....:-D
  • Bojuje???
    A kde jsou výsledky?
    Zatím vidime jen statečné kurdy a syřany ty bojují USA jen kecá. *9*
  • Váš Ruský moderní zázrak byl poražen ve všech směrech starým indickým tankem. *15*
    To je vizitka vaší slabé Ruské armády.
  • Rusofilové jste směšní.

    Citovala jsem zprávu kterou si mohou všichni ověřit. Vaše rusofilní podlézavost
    jde však tak daleko že nesnesete nic co narušuje váš přelud v podobě
    dokonalého nejlepšího Ruska. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Ruská armáda je slabá a ruská ekonomika se díky sankcím potápí.
  • teď si vem co stoji americkej tank a vyřadí ho jeden obětavej hadrák *1* *1* *1*
  • USA proti IS bojuje. Rusko nehlo ani prstem. Raději krade Ukrajině území.
  • Přestaň pomlouvat názorovou oponentku.
    Jsem mladá holka a v Plzni jsem nikdy nebyla. Tečka straší pouze ve tvé pomatené hlavě.
  • No vida NATO má 2.mil. vojáků...plus americká armáda.Dejem tomu 5.milionů.A teď mě vysvětli proč ještě teda existuje Islaámský stát??
    Jenom proto že se to někomu hodi do krámu?Že potřebuje jako válčit aby se ekonomika hejbala?

    VÁLČIT HUBOU A POČTAMA UMÍ KAŽDEJ.ALE PRAVDA JE PAK JINÁ .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit