Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srb to odjakživa táhl s fašistickým Ruskem.
    • no, ale svět nezná fašistické Rusko... čím to?
      • To je jednoduché. Psal to provokatér. Dokud na ně budete reagovat, budou tu excelovat a ničit diskuzi.
        • chytrej
    • asi jen skutečná blb ví, jak to souvisí
  • Do dneška jsem se domníval, že alespoň soud OSN je spravedlivá instituce. Vzhledem k tomu, že jsem měl možnost vidět co se v bývalé Jugoslávii během války na Balkáně dělo, tak pokud tam se nejednalo o genocidu, tak se divím, že OSN nezpochybňují holocaust!
    • ano, ale srbskou genocidu
    • Tys viděl Čapisrale jen to, co ti naservírovali v televizi *5*
      • Bohužel, nejednalo se o televizi a protože do rádia vidět není, tak jsem tam asi v té době musel být. Normálnímu člověku to došlo. *3*
  • Tůto válku vihraje náš mylovaný Vůdce nadsoudruch degeneralisismus Putin protože on uš nedělá takové chyby jak soudruch Hitler! Čest!
  • havel bombarďák nechal bombardovat srbsko,naše bratry,srbové jsou od dávných dob naši věrní spojenci a my jsme se jim takto odvděčili,stydím se za naše politiky,prospěcháře, havloidy, kavárenské povaleče,
  • tak že tam vlastně žádná valka nebyla?takhle se překrucuji dějiny alá EU?
    • válka a genocidum jsou dva různé pojmy . najděte si je...
      • a vy si přečtěte co jsem napsal *3*
  • A co na to lžou fašisti a solder z KSČ?
  • Prosím touto cestou všechny slušné a vzdělané lidi, ať jsou právníci či dělníci, nereagujte na všech diskusích na emancipovanou pravicovou blbku "soudružku Pusinku", která zde kydá schválně nesmysly aby si tak léčila své mindráky z neznalosti a nevědomosti. Očividně to nemá v hlavě v pořádku, argumenty nemá ze své hlavy a ze svých zkušeností. Je poze pochybným a trapným výsledkem našeho zdevastovaného a ideologicky vedeného školství. Vypadá na absolventu pomocné školy.
    • já ji beru jako zdejší komindu
  • Genocidu spáchali USA/NATO/EU a bombarďák Vašek Letiště!!!
  • Přeci nepůjde Haag svým rozhodnutím proti dětem USA a EU.
  • Tak hlavně že Srbsko bylo humanitárně vybombardováno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit