Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi ta banda zastydlých puberťáků docela u něčeho, ale divím se, že za krádež takového symbolu nikdo nebručí. Bezďák ukradne tři rohlíky a jde za katr. Zase jsme si rovnější. 

    • Já se zas divím, že za všechny ty krádeže, zneužívání pravomocí, bezuzdné řádění v lánské oboře a "půjčování" státního majetku, někdo dávno nebručí. Miloš sice chrlil milosti, jak na běžícím pásu, ale všechno určitě pokrýt nestihnul.

      • Tak milosti dával každý prezident. Nejvíc asi Havel a to i těm, kteří byli odsouzeni za brutální vraždu.  Nejméně jeden z nich pak vraždil i po propuštění.

        Takže raději dát milost takovému nebo makovému?

  • Pavlíku Pávku.Budeš docela kvalitní křivák.Je u nás takový zákon od okamžitém odevzdání ztracené nebo odcizené věci.A to jsi měl podle zákona neprodleně udělat.Vidět, že se spojíš s každým - jen aby jsi byl vidět. Udělat takto ze sebe zachránce a lidového hrdinu před davem je takové pubertální. Ať se při tom tváříš důležitě, jak chceš. Jen se přeje aby ti to tví kamarádí z té zlodějské smečky oplatili.Nikdo neroste do nebe.

  • Zdvižená pravice už na hradě taky byla 

  • A co váš zloděj Mynář co na něj říkáte?

    • Co? Také pěkný vejlupek. Darebáky najdete napříč politickým spektrem. Slušný člověk do politiky nejde. 

      • Jeliman Jegl mě zase vyškrtl... No - Pávek bude udivovat, udivovat, až se jednou sám začne divit, s jakým renomé skončí. Mnozí uvedou, že se v něm zklamali.

        S nositeli názorů z opačného politického a intelektuálního břehu nediskutuji a ani je nezačínám číst. To už by bylo smysluplnější Jeglovi naoperovat talentové boule za uši (jistě nemyté).

        • Ponechám stranou cenzorskou aktivitu. Cenzura patří k dnešku a kdo jí realizuje, měl by se stydět. Nebo hodinu zpívat o demokracii a pluralitě názorů.

          Panu prezidentovi bych dal férově šanci, měl by jí dostat každý. Běžně je to 100 dnů. Zvítězil férově v demokratických volbách, není to hloupý člověk, tak dělejme prosím účty, až se ukáže.

          To neznamená, že není možné posuzovat jednotlivé kroky hlavy státu. Tedy - pokud cenzoři dovolí. 

          Nebo budou povoleny jen oslavné ódy? 

          • Souhlas, pane kolego, ale o svém stanovisku k Rusku a válčení se vyjádřil jasně.

            Erik Best: Nový prezident republiky Petr Pavel má prý jedinečnou
            příležitost, jak ukázat, že nebyl vládním kandidátem a bude skutečnou
            politickou autoritou. ParlamentnímListům.cz to v den Pavlovy inaugurace
            řekl politický analytik Erik Best. Podle něho jde v první moment hlavně o
            valorizaci důchodů a případné veto. Do budoucna ale bude potřeba i něco
            jiného. Stále prý neznáme žádné prezidentovy názory a jeho vyjádření si
            podle Besta mnohdy protiřečí. „Jestliže si to uvědomí a začne
            projevovat pevné názory, může si vybudovat silnou a významnou pozici,“
            konstatuje analytik. Petr Pavel říká, že nemáme mluvit s Ruskem. Jenže ministr zahraničí USA s ním právě mluvil.
            Tak co máme očekávat? Bude podporovat nákup amerických stíhaček? Jeho
            přítel po boku říká, že ne. Co prezident? Nevíme. Nedá se nic odhadnout.

        • Tak co je, jelimane ?

          • Jeliman Jegl mě zase vyškrtl. Dnes asi potřetí. Asi potřebuje do těla zavést anální kolík s protihroty (lze zasunout jen dovnitř). A tak mu dát čas číst Sebrané spisy V.I. Lenina.

    • Co vás komunista Pávek 🤣

  • Pod praporem revoluce,

    velebí komunistu Pavla,

    Nováci a podobné onuce 🤣🤣



  • Jsem přesvědčen, že teď je správný čas na červené trenýrky, jen bych tam přidal srp a kladivo. Mladí komunisté ztohoven a estébáci budou nepochybně proti 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit