Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ale, ale -  co se to dozvídáme? 

  Ten bývalý ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) zasáhl v posledních hodinách v úřadu do letitého sporu o chátrající Hadí lázně v Teplicích. 

  Po jeho rozhodnutí už lázeňský komplex není kulturní památkou.

   Učinil tak vzdor zcela opačnému stanovisku památkářů i za věc odpovědné sekce ministerstva kultury. 

  Staněk tím nahrál do karet developerovi Jaroslavu Třešňákovi, který patřil mezi největší sponzory loňské prezidentské kampaně Miloše Zemana.

 • Dobře to zhodnotil pan Jiří David, jeden ze signatářů petice za ministrovo odstoupení. 

  „Byl (Staněk) velmi špatný ministr kultury. 

  Na dlouhá léta zničil chod instituce jako Národní galerie. 

  Lidé si myslí, že tam přijde kdokoliv a poběží to dál. 

  To je nesmysl, protože každý ředitel má vlastní kontakty a je to dlouhodobá práce. 

  Je to - Bohu žel - nezvratný krok, stejně jako v Olomouci.“ 

  • Zajímavé. Takže po Knížákově odchodu převzal následník veškeré jeho kontakty, nebo byl chod Národní galerie na dlouhá léta zničen? 

   Muzeum umění Olomouc? 600 milionů korun bez veřejné soutěže? 

  • Ale ministryní se měla stát paní JUDr Kateřina KALISTOVÁ (i když je z té prokleté ČSSD) !!! 

   Nikoli nohsled minulého "mocipána"!

   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Celé dění kolem ministra kultury se zřejmě inspirovalo filmem POŠETILOST MOCNÝCH! Ministr kultury připomíná figuru, zde se jmenující "Don Salluste" (ve filmu ministr policie a financí na dvoře španělského krále) a stejně tak je nenáviděn i obáván "kulturní obcí" už jen z titulu své funkce. 

   Ale ona celá ČSSD je kapitola české politické (rádoby)scény sama o sobě!

   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   A propos - už "socáci" zaplatili dluhy rodině JUDr. Altnera?

 • Ukázal na bordel a rozkrádačky, tak musel skončit. Je to výsměch všem lidem - těm normálním - v této zemi. Takový bordel tu ještě nebyl, jak za této veškrnády.

  • Ano, "Nejsme jako oni" a tak ti "oni" jenom převlékli kabáty a někteří ani to ne a jenom si přidali ke jménu "M" (mizerové, magoři...) a díky velkému počtu tupých ovcí rochnících se v tom českém hnojníku "jede se dál". Co jste si, ovečky, zvolily, to na místech nejvyšších straší.

   • KIMCID

    Ano tak že ty ani nevíš co chceš?

    Prezident s ho zastal to se ti nelíbilo.A najednou tu zase plkáš něco o ovcích.

    Si to srovnej v makovici nebo přestaň chlastat.

  • Obávám se, že se hluboce mýlíte!

   Pan Staněk jen realisoval své osobní animosity vůči některým lidem...

   • Přesně! A je to nakažlivé. Například nyní i já trpím silnou animositou vůči lidem, kteří si zajistí veřejnou zakázku bez soutěže.

   • KIMCID

    Houby dělal přesně to co dělat měl

 • Já nevím proč nás změnama ve vedení státu vůbec obtěžujete. Ministři se od 1989 mění jak apoštolové na orloji a tak se ani s resortem nedokáží seznámit, natož udělat něco rozumného. Zpravidla jde pouze o politického představitele, který má zlodějské úkoly od panáčků kteří ho tam dosadili. Když už tedy hrajete tohle divadlo, tak nás s ním alespoň neobtěžujte, protože mi prostí občané stejně s vašimi zákulisními dohodami nic neuděláme a to ani volbami, neb stejně si uzavřete mezi sebou koalice tak, jak to vyhovuje Vám a né jak dopadly volby.

  • Jenomže ty "panáčky, kteří tam toho politického představitele dosadili" si ovcané sami volí. Problém se z velké části vyřeší až budou v naší zemi převažovat občané nad ovcany.


 • Vládní mičurinští tvořílci si vybrali ke své zvrácené tvorbě prznění Ústavy ČR. Postupují salámovou metodou a postupně ukrajují jak z našich svobod, tak i z ústavně-právního systému. Obzvlášť sympatická je jim právní partyzánština, o čemž svědčí nynější pověření náměstka Schreiera vedením resortu. Ač podle koaliční smlouvy patří resort kultury socanům, nám. Schreier nemá se socany nic společného. Takže socani se vlastně nechali obrat o další hlas ve vládě a o další resort. V české kotlině se bude dlouho vzpomínat na řádění tandemu Babiš-Zeman. Ze Zemana se vyklubal nejhorší prezident s největším potenciálem vynalézavé škůdcovské činnosti.
  • Je třeba zdůraznit, že ty dva (bývalé) konfidenty StB, BUREŠe a MANa si ovce samy zvolily.  

 • Destabilizovat zemi tím,že nedodržuji ústavu je kredo kdejakého absolventa Prognostického ústavu.


  • Bylo by docela zajímavé zveřejnit co v tom "prognosťáku" všichni ti "prognosťáci", až na výjimky členové KSČ a konfidenti StB, co tam vlastně "prognózovali". 


   • Prognózovali, že oni se budou mít lépe, a to na úkor těch, kteří se nechali jimi oblbnout.
    • A čím víc lidí oblbnou, tím víc se budou mít lépe.
  • KIMCID

   ,😂😂

 • Ovšem kráásně reagují na celou věc modráci s Fialou v čele. Si jako myslí zneuznalý a celoživotní ztroskotanec "prof" Fiala, že někomu vadí jakože protiústavnost takového jmenování? Problém je že ODSákům už nikdo nevěří ani nos mezi očima. Petřík Nečas spolehlivě zavedl s Blbkou Nagyovou partaj do takových celoživotních s.aček, že se těžko kdy vylíže.A výboje tady výše jmenovaného malého skřeta jen povzbuzují republikovou absolutní a dlouhotrvající nenávist proti ODSáků.

  • Copak "modráci", ale i ti "ruďáci" nejen "v organizaci zločinné a opovrženíhodné", jak praví zákon, ale i ti přkabátění za  koblihu a slib, že bude líp nebo i ti co navlékli hnědé kabáty v SPD - (Sozialistische Partei Deutschlands) rádoby Führera OkatéMůry.

 • Nešťastná ČSD. Plná hochštaplerů a podivných existencí. Se svými pěti sty členy si myslí, že budou ovládat deset milionů.Směšné. A to předseda a rádoby premiér ještě netuší, že skončí v propadlišti dějin. Takový Poche-připadá mi jako pěkný chytráček, zatímco Petříček zdá se býti permanentně ustrašeným či provinilým-neumí mluvit- připadá mi jako Remek hovořící z kosmu -é-é á-á, Šmardu nehodnotím, neznám ho a nemyslím, že byl vhodným kandidátem a nemít ruce asi se nedomluví-posunková řeč mohla být výhodou při dojednávání kulturní spoluprace s africkými, či jinostrannými kmeny. 

 • Hamaček se lekl demonstraci proti Staňkovi,  který jen plnil svou povinnost a nedovolil rozkládací v kultuře. A to v době,  kdy se odehrávaly protesty vůči babisoví a Benešové. Měl strach z umělecké sféry a kritiky že strany zahraničních umělců,  kteří  neměli dostatek informací o kontrole hospodaření našich vedoucích kumstyrů

 • KIMCID

  Zajímavé škoda e to není u nás:Země, kde poslanci nemají soukromé poradce, nemají nárok na doživotní penzi a kávu si platí sami!

  A to je správný přístup

  Denní život švédských poslanců parlamentu bude strohý: kanceláře o rozloze sedm metrů čtverečních, malé byty pro úředníky a omezení používání peněz daňových poplatníků v parlamentních činnostech.

  Švédští poslanci nemají další výhody, jako mají například poslanci z jiných zemí (rozpočet na charterová letadla, pomoc při pronájmu bydlení, najímání soukromých poradců, pomoc při placení zdravotnických nákladů a další).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit