testovaci text

Diskuse pro Článek

Stařec, který zachránil mladou demokracii

6. 12. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Za návrh, aby se srovnaly podmínky dědictví pro ženy a muže, se Bádží Kaíd Sibsí dočkal z okolních muslimských zemí nesčetného množství výhrůžek smrtí. Prezident Tuniska, nejliberálnější země ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 4

napsat komentář

OK2017 (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Tak nevím, co četli ti přede mnou diskutující, ale jejich příspěvky mi připadají nějak "mimo mísu"...
6.12.2017
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

Topole, souhlasím, že za komunismu byla jiná doba. Režim byl totalitní, fašistický a byli jsme de facto kolonií CCCP. Ale lidé se z velké části narodili a byli vychováváni rodiči a učiteli pocházejícími z 1. republiky. Tehdy čest, pravda, morálka, vzdělání nebyly pouhé "buržoasní přežitky" jako za komunismu. Tyto hodnoty komunisté soustavně ničili a vnucovali lidem "proletářské chování" a tady máme výsledek.
V současné době sice máme formálně demokracii, ale lidem chybí morálka, úcta ke skutečným hodnotám, schopnost zvažovat fakta a správně se rozhodovat. Chybí nám OBČANÉ. Převládá stádo ovcí, které je snadno manipulovatelné a čeká, že se o něho "někdo" postará, řekne mu co má dělat a hlavně že se nebude muset příliš namáhat přemýšlet.
6.12.2017
vlákno reagovat

topol (inkognito)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

To už jsem tak starý, že tohle co tady píší znám ze stránek novin !?!?
No budiž ale jsem o dost mladší a i když jsem pracoval do 62 tak znám názory stejných
ročníků a většina už by ani nechtěla žít v téhle době !!! Asi to mnozí nechápou ale byla jiná doba ale HLAVNĚ JINÉ vztahy mezi lidmi !!! Ale tahle "demokracie" je pro ty co mají ostré lokty a umí okrádat takový ty důvěřivé co vždy myslí na na všechny a né jenom NA SEBE !!!
Ale těší mě ,že tahle "DEMOKRACIE" není na furt !!!
6.12.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Naprostý souhlas s vašim názorem.Jsem rád,že jsou mezi námi také slušní lidé jako Vy ,ne co tady píše zeMan a jemu podobní.Mě by taky fackovala hanba ,kdyby mě někdo mínusoval a začal bych přemýšlet proč.
6.12.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.