Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už od starého Říma a vlastně co lidstvo existuje tak stále platí pravdlo:"Rozděl a panuj!" a tím se vlastně lidé nechají ovládat.Ale jsem optimista právě internet dokáže lidi spojit a postavit se proti vládě,která nejedná v zájmu většiny ale snaží se ovládat lidi ve prospěch bohatých! Někdo tvrdí,že jsou to poctivě vydělaný peníze ale já tvrdím,že jsou to nakradený peníze!!!
  • Je mi stokrát milejší skákat, jak píská Kubek, Engel či Voleman, než skákat v rytmu modrých gulí a modrého ptáka Štastného.
  • Inu opět ODS ,ale měla by si uvědomit,že už nemůže jen ona dirigovat život v této zemi - už je za zenitem a dlouho tam zůstane .Lidé nejsou blbý a vidí ,slyší tu aroganci a všeobecný marasmus.!
  • Ten obrázek mě přímo vybízí ! Ten modrej ,zkurvenej ksicht je opravdu na ránu!!
  • Tak Koubek opravdu není ten, co by měl právo psát o manévrech, protože takové manévry jako udělali on se svými odborovými bossy, se zde už dlouho nevidělo. Proto má Šťastný pravdu a Koubek, protože se po dobu jejích vydírání podařilo prokázat, že je lháři a vyděrač, tak tomu vůbec nevěřím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit