Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já si myslím, že by měla celá ODS s TOP 09 skončit celá, ale rovnou v šatlavě.
    • Čím si to myslíš?
      • Mozkem, který ty bohužel nemáš, troubo!!
  • Hlavně už by měli všichni táhnout od koryt a měli by být souzeni za to co kdy udělali. Co si nakradli,zpronevěřili a přihráli svým kamarádíčkům a jejich neschopností jsme tam kde jsme.*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Tak, tak, a měli by uvolnit místo ČSSDKSČ a KSČ(m), kteří se už jen a jen třesou, aby se k těm korytům vrátili.
      • Milý Pišto Žigo, tečko tvůj prezident je Miloš Zeman, nic s tím neuděláš, jedině zrušit občanství a odstěhovat se do jiné země, ale to ty určitě neuděláš i když jsi to sliboval.
  • .Až na tu lumpárnu, co udělala kolem Rátha.
  • Hlavně by měl odejít ze všech funkcí i ze strany p. Šťastný.
    • Tak to zcela určitě by měli odejít oba !!!
  • Hyeny -perte se a žerte se
  • Pan Boris Stastny at si laskave zamete pred svym prahem a hlida si rozkradani ve VZP. *11*
  • Zeman je můj prezident.
    • Tak v tobě se tečko nevyzná ani prase!!
  • Inu, pan Štastný dobře ví, že takový pan Fuksa je odborník úplně na všechno, počínaje zemědělstvím a letadly konče, takže je všude potřebným a platným (a hlavně placeným *1* ).
    O rozteklém ksichtu Alexandru Vondrovi to platí také. A hlavně pan Štastný ví, že až skončí on sám, tak taky bude chtít nějakou dobře placenou trafiku pro sebe, nějak se zaslouženě odškodnit za ty léta obětavé a nezištné, až k smrti vyčerpávající práce pro občany. Co kdyby ani nestihl shrábnou pár miliónků od nějakého ProMoPra jako Saša, z čeho by na stará kolena žil?!? *8* *13*

    Já nevím, nebylo by už načase naše volené zástupce začít věšet a střílet? Bez ohledu na politickou příslušnost... *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • No jo no, kdyby se před dvaceti léty pověsili komouší, byl tady klid a pohoda.
      • To pred dvaceti lety bylo pod taktovkou jistych bolsevickych kruhu za prime ucasti KGB a STB. *12*
        Sami by se sotva povesili....... *3*
      • A kdo by tu vládnul?
  • Němcová řekla pravdu a těm k u r v ám to nevoní.
    • Jakou pravdu neustále Pinočetka Němcová lže. Je to vyčuraná zlodějka ODS?
      Vidím zase získal studium a doktorát velmi podivným zázrakem. Ovšem reakce při zatčení Ratha byly vlastně ta pravá povaha této zlodějky ODS.
    • Němcová stranu zachrání.....?! To si pište!
  • Mirka mi připadá něco jako modrá Kabrhelová *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit