Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3,5 miliardy energetickým anakondám. 

    Zase si Síkela a jeho kámoši namastí kapsu ze státního. 

  • tomasperny

    Super. A kdo dá peníze mě? Když nejsem energeticky náročný, ale dělám logistiku a jezdím autem? Kompletní kola na dodávku rozhodně něco stojí. Mám sice levného dodavatele, ale i tak. A co nafta? A jezdit musím, jinak se neužívám a stát mě bude mít na starosti. Holt to je přesně ono. Kdo se o sebe dneska stará sám, tak na tom vlastně tratí.

  • Jak vidím tu tlamu, tak mam po náladě!

    • Chce to nedívat se do zrcadla. 😀

      • 👍👏😃🛴...

  • Babiš prý rozhazoval v době covidové, když přispíval podnikatelům (po čemž volala i tehdejší opozice, současná vláda) a totmuto přispívání bude říkat Pekari jak asi?

  • mun.go

    Zpráva: 

    Stát uvolní na pomoci energeticky náročným firmám s cenami energií 3,5 miliardy korun. Peníze použije na snížení plateb firem na hladině vysokého a velmi vysokého napětí za obnovitelné zdroje energie, a to v průměru o dvě třetiny. 

    Čtěte jako:

    Stát vytáhne z kapes daňových poplatníků dalších 3,5 miliardy korun místo toho, aby zasáhl u výrobců a změnil nefunkční trh s energiemi, na kterém vydělávají nyní jen nadnárodní spekulanti.


    • goyim

      Však ano. Lež, okrádání daňového poplatníka a posluhování cizákům. To je motto vlády Fialového zrádce a nejhoršího politRUKA v Evropě, který už to má naštěstí za pár...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit