Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Stát se nepostavil ani za poškozené s kauzou VW

 • Dovede si někdo představit , jak přijede po odpolední do svého bydliště (k paneláku, napíchne své cacko a v jednu hodinu v noci ho jde přeparkovat, prootže na nabíjecí místo čeká další klient a v případě, že by tak neučinil, ostatní nebudou mít možnost druhý den jezdit. To budou závody kdo tam bude první a nebo to bude držet manželka???  Jako na pomeranče za komárů. HROZNÉ!!!

 • To se ti opravdu nepovedlo, Vejpr. má kontinuální názor podložený fakty na rozdíl od tvých jednostranných pro Bruselkých retorických cvičení.

 • Průměrná cena za 400 ??? to je bez baterky???

 • Pokud veškeré výnosy(dividen.) půjdou mimo republiku , tak to pro stát nemůže být vůbec výhodné. Další dojárna. Nízké platy a ještě tato lichva

 • Soudruh Vejprtský z české části obce Bärenstein dostal z Moskvy za spolupráci jako odměnu láhev vodky a tak tady zase perlí. Zapaomíná ale dodat, že kdyby tady vládli Putlerovsko-sovětohujerští aktivisté, tak by to vyřešili jako v r. 1968, kdy nám kremlohujer Brežněv vyhrožoval deportací na Sibiř...

 • Zatím je pomalý, ale podstatně se zrychlí. Vládní dotace do elektromobilů pro podnikatele a státní úředníky ten rozběh již nyní jistí. Rozhodnutí evropských vlád o zákazech či omezení provozu automobilů se spalovacím motorem se liší jen v konkrétním datu aplikace, spotřebiteli je lhostejné, zda to bude v lednu 2030 nebo již v prosinci 2029.

  Je zajímavé, že zdejší diskutující veřejnost přistupuje k posuzování problému z jedné, a to té špatné strany. Vybudování zdrojů elektrické energie, posílení/přestavba rozvodné sítě, to zaplatí stát, respektive daňový poplatník ve jménu Jejího Veličenstva Ekologie.

  Výrobce automobilů ovšem  čeká sladká odměna v podobě tržeb a zisků z kompletní výměny vozového parku. Zkracující se intervaly mezi uváděním modelů na trh se již dnes blíží nuly, takže jde vlastně o záchranu - odtud plyne snaha o zavádění elektroaut ze strany výrobců. Například Škoda se pyšní tím, že během deseti let uvede na trh asi tak sto nových modelů osobních automobilů, z nichž 90 % bude elektrických. Co budou ty zbylé, to neuvádí, takže sázím na hybridy v kombinaci elektromotor/pedály.

  V ČR je 5,6 milionu osobních automobilů. Při průměrné ceně elektromobilu 0,4 milionu (a není to málo, Antone Pavloviči?) je to 2, 42 bilionu Kč hrubého příjmu. Při 10 % zisku je to čtvrt bilionu. Nadějné vyhlídky.

 • Teď ještě ty desítky tisíc elektromobilů.

  Počet elektromobilů v Česku roste ...

  Nárůst počtu elektroaut nebo aut s kombi pohonem (benzin-nafta / baterie) je velmi pomalý.

 • Elektromobilita..o její vysoké kompletní ceně ani nemluvě..má už dnes v konečném důsledku., delší "uhlíkovou stopu", než moderní motory a to nejen ty na benzín atd..Elektromobilita může být alternativou, nikoliv však hlavním proudem dopravy, jako takové..Již dnes je "svoboda pohybu" pomoci os.aut atd..natolik stále a stále zdražující, svazující, mnohde silně omezující na mnoho dalších podmínek., různých plateb, poplatků atd..že si velká část lidí už klade dnes otázku, jestli se jim vlastnictví auta v mnoha případech., ještě vůbec vyplatí, když si pak spočítají všechno to okolo.., kolik je to se vším všudy., stojí každý měsíc a to i když nikam kolikrát ani moc nejezdí., zvláště pro ty co bydlí ve středu města atd..s velkými problémy.,byť jen kolikrát vyjet., natož pak mít i možnost parkování. atd atd..Citelným řešením., by byla tak silná, častá a hustá podpora hromadné dopravy, že by se mnoho lidí., doslova "vykakalo" se otravovat ještě z vlastním autem i s tím, co to všechno obnáší okolo., samozřejmě mimo ty., co je skutečně i profesně potřebují každý den, či hodně často k práci, obchodu atd..

 • Zde v diskuzi dost diskutérů neustále blaženě hýká nad eurohujerskou politikou a přeje si stále větší vliv Bruselu, tedy další kolotoč zdražování a zhoršování životních podmínek a snižování životní úrovně. Naopak kdo si přeje zdravý rozum a respekt k realitě, ten dostátá okamžitě nálepku eurofoba, rusofilního agenta atd.
 • Merkelovsko-eurohujerští aktivisté prosadili likvidaci všech uhelných, atomových a dalších elektráren, které údajně ničí životní prostředí a zároveň vehementně prosazují energeticky náročná, tedy cenově drahá řešení pro další ekonomický a společenský pokrok. Už teď pod tlakem merkelizace energetického odvětví a celého hospodářství rostou a daleko rychleji budou růst ceny elektřiny. Provoz elektromobilu bude luxus. Ještě nikdy Německo pod vedením nekompetentního kancléře neprovádělo tak stupidní a sebevražednou politiku, která ovšem nejvíce postihne okolní státy. Zrovna nedávno chtěla Merkelová břemeno svého nedomyšleného rozhodnutí o pozvánce pro migrační nájezdníky přenést na ostatní evropské země, nyní budou chtít merkelovci přenést břemeno stupidní ekologicky čisté energetické politiky zase na ostatní státy Evropy. Náš spotřebitel bude v nedaleké budoucnosti platit za jednu kWh cca padesát korun, a to i díky kolaboračním aktivitám politiků typu Kalouska či Bartoše ve prospěch Bruselu či Berlína. Pokud si voliči v květnových volbách do europarlamentu opět zvolí kandidáty typu Šojdrové či Teličky, mohou se těšit na dramatický nárůst cen základních životních potřeb.
 • Taková drobnost, Ten vodík se ale vyrábí z ropy??!!!  tak jak to chcete dělat???

 • A čím ty stanice budete napájet  , solárama???  Držím palce!!! A možná budete scháňet na ulici mládež ,která bude šlapa na rotopedu aby auta dobila.

 • Dobry chci videt jak za par let budes nekam spechat do toho hledat volnou nabijecku a cekat par hodin nez nekam odjedes. To je dobra budoucnost...

 • Wolfcastle

  jo vodik je "super" i pres triplastovou supertesnou nadrz se ti za 14 dni doslova vypari polovina nadrze 😉 jako pro MHD ideal, ale do beznych aut to nechces....
  imho kdyby politici nebyly netahla co koukaj jen kde si vic nahrabat na trapnych "smart city nabijecek pro bezdaky" davno uz elektrifikace probehla.... stojany na modre zony mohly davno byt zkombinovane s nabijeckami to by, ale chtelo trochu vic premyslet do predu nez jen na dva roky pro sve volebni obdobi

 • Vyborny postreh! Ja jen doufam ze v te dobe bude elektrika nahrazena necim pouzitelnejsim. Treba vodikem nebo naftou :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit