Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak to už není kocourkov ani Švejkoland, ale pořádný bordel...

  Oni v podstatě dovolí krást beztrestně - těch pár měsíců si odsedí málo kdo, většinou drobné krádeže berou jako přestupek, ty větší krádeže páchají naši nezletilí spoluobčané...

  Co takhle je zavřít a budou makat, dokud na dluh nevydělají...

  Tak to mě zase naši "zákonodárci" vytočili...
 • Nemá cenu polemizovat,vše bylo řečeno ostatními diskutujícími, v tomhle se shodneme i s tím jedním komunistou zde. Tohle se příčí zdravému rozumu, a prozrazuje to zvrácené ekonomické myšlení ve fašizoidním systému, který čeští komunisté a neokomunisté nazývají drze tržní ekonomikou. Jejich cílem je vytvořit uprostředf Evropy tzv. arabské uprchlické tábory,když i Arabové se zvedli, a povedené mocipánečky smetli v (nesametové, podotýkám) revoluci ...
  A tak máme tedy už další specialitu po té, kdy zlodějna do 5 000,-Kč není u nás trestný čin, ale přečin. Nestačí jim, že kriminální cikáni jsou pod penzí, resp. pod dávkami, zrušila se evidence národnosti, která byla i za První republiky a za Rakouska, teď budou pod penzí dokonce zloději většího formátu, násilníci a vrazi, a budou svou "živnost" provozovat na státní útraty. Souhlasím s návrhem pod nickem "j", nejsem to já, a dávám návrh na svévolné občanské vytvoření ozbrojené domobrany, pokud tento "zákon" přes parlamentní kriminálníky projde. Toto vše totiž vychází z toho, že když jsme odmítli jako národ tu jejich komunistickou "etiku", soudruzi nám zavádějí extremisticky jen moc peněz, aby si nemuseli přiznat, že "Jejich" etika nikdy etikou nebyla, a že etika je něco jiného než "Oni", na to ONI ovšem neberou jakýkoli ohled. To se týká i těch zlodějen: i když zloděj ukradne jedinou korunu, má jít sedět ... třeba jen na týden do obecní šatlavy, a tam makat až se z něj bude kouřit. Aby poznal, že peníze se vydělávají, a nikoli "získávají hledáním zdrojů", což propaguje desetiletí "naše" neokomunistická oligarchie řízená stále komunistickými tajnými službami. Jakto, že zloději v base nepracují ??? Tohle je podle někdejších ruských představ o kapitalismu v porevoluční situaci po roce 1905, což tam jen (úmyslně) otevřelo volné pole k bolševickému nezákonnému uchopení moci v roce 1917 známému jako VŘSR.
 • O důvod víc proč si pořídit lovecký lístek, asi brzy začne sezona...
 • No to je tedy logika, jak u bláznů na dvorku..! Stát v tomto rezignuje na stav věcí.., jen proto, že si neumí poradit s darebáky co ničí životy jiným, protože se mu to nevyplatí, takže slušný občan se mu taky nevyplácí ?...Stejně tak se dá taky říct, zrušme pak takový "stát" protože je to akorát předražené "s.r.o.", jelikož se občanům taky nevyplácí !..Nevyplatil by se nám nakonec opravdu přidělený protektor s malým úřednickým aparátem co by tento stát řídil lépe, než celý, dnešní, aparátní moloch co předraženě platí občané a i tak si musí mnoho věcí raději zařídit sami i znovu ve "vylepšených službách" opět zaplatit, jako oběti i plátci tohoto ? Co kdyby občan..např. lékař..teprve na operačním stole sdělil takovému "politikovi", že ho nebude operovat, či popelář mu nebude vyvážet odpad, protože se mu takový "politik nevyplatí" ?
 • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
  Ano vazeny pratele zabyvejme se DULEZITEJSIMY vecmi - napr. zlociny KOMUNISMU nebo dluhy socanskych vlad - kdy tito SKODY budou vymozeny to je dulezite se ptat ano musi byt postupovano velmi tvrde!!!
  • Po 25 letech řešit zločiny komunismu,když jsou na obzoru nové v podobě uprchlických hord?
 • ilir
  Jednoduché řešení-JEN POLITICI NECHCOU JEHO PŘIJETÍ !!!! A proto volit ty,kteří mají zájem o občany a ne kriminálníky,musulmany,600 let se přizpůsobující !!!!!-Makat v kriminále 12hod.denně 6 dnů v týdnu za minimální mzdu tak dlouho až zaplatí vzniklé škody včetně nákladů spojených na kriminál !!!! Tj.stráže,soudy,zdravotnické potřeby,ubytování,stravu,teplo,vodu,praní,dopravu a další a další !!!!!! Důchodci dřeli celý život,platili daně a nikdo jim nic neodpustí,nedaruje,nezaplatí obědy,teplo,dopravu atd.!!!!!
  Proč si mají poškození,pozůstalí vykrmovat zloděje,vrahy,musulmany 600 let se přizpůsobující,narkomany atd.!!!! Diabetici nemají již ani nárok na zdravotní obuv bo ponožky,amalgán.plomby za ccáá 800,-Kč kus budem cálovat jak mourovaný ,na brýle nárok 1x za tři roky a tyhle skupiny povalečů,pijavic,vrahů ,násilníků se budou mět lépe jak *12* *12* na výkrmu !!!!! Pryč s takovou vládou která sem táhne přivandrovalce,podporuje vrahy,zloděje a dře dělníky a pracující občany !!!!!!
 • Takže se stejnou logikou nezavírejme lidi, kteří poruší zákon do kriminálu.

  - ušetříme za jejich ubytování, jídlo, vytápění, platy dozorců
  - pachatelé trestných činů nebudou ve věznici stresováni, obtěžováni spoluvězni, znásilňováni
  - budou se moct věnovat svým rodinám a jejich děti se nebudou muset ptát, kde je tatínek
  - nebudou sociálně vyčleněni a lidí na ně nebudou koukat skrz prsty jako tomu mnohdy bylo, když byli zavřeni

  Samé klady, ne?
 • pokud mi baraba udělá škodu na zdraví a majetku, je to mimořádně nepříjemná situace.Pokud mám žít zbytek života s tím, že v zde popsaném pohledu státu na věc se s vymáháním nedá nic dělat ..... je to na blázinec.Ale řešeníčko tady je.Pedagogické.Toho grázla rovnou zhasnout.Nebo nechat zhasnout.Není pragmatičtějšího řešení.On si bude další roky parazitovat beztrestně na systému a ono jako nic? Nelze než přijít s občanskou výpomocí.
 • Dobrá rada nad zlato. Staň se kriminálníkem a vše bude odpuštěno. To jsme to dopracovali. *12* *11*
 • jasně, přece nebudeme asociálům, násilníkům a zlodějům přidělávat starosti....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit