Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si mluví každý sám za sebe, protože já teda rozhodně nikomu nic nedlužím. Naopak jsem začala investovat peníze, takže jsem každý měsíc ve větším plusu. Když jsou lidi, potažmo stát hloupí a neumí s financemi zacházet, tak je to těžký, ale ať nesvalují vinu na ostatní. Každý si může žít život jaký chce, jen musí trochu riskovat a pouštět se do neznámých věcí a chtít se něco naučit.

  • mun.go

    V roce 2010 to bylo 121 000 ...

    Zaplaťte státní dluh, každý 121 tisíc, vyzývá Kalouskova složenka voliče

    Při pohledu do poštovní schránky čeká možná některé lidi v první chvíli šok. Objeví v ní totiž složenku na úhradu 121 tisíc korun, tedy státního dluhu České republiky rozpočítaného na každého občana. Jde o předvolební akci TOP 09. "Chceme tak voliče upozornit, že státní dluh je dluhem každého občana," řekl místopředseda strany Miroslav Kalousek.

  • Já nevím, jak kdo, ale já nikomu nedlužím ani korunu...!

  • To samozřejmě Babííííš!! Jak jinak. Bude to tak i v roce 2030.
    Jak dlouho se ještě bude dnešní zlodějská mafie vymlouvat na pana velkouzenáře?

    Co sami dokázali? 

    • No jo, Bureš rozdával na všechny strany a hrabal pro sebe a teď, holt ty dluhy musí někdo uhradit.

      • Do čeho jsi to Bože duši dal.

        Současná mafie, kdyby řešila stovky a tisíce mrtvých za den, to by byla podívaná. 

  • risach

    Až německé onuce zaplatí reparace za zneužití ukrajinské ideologie tak to bude cajk.

  • To je záměr, nás po uši zadlužit nesplatitelným dluhem. Vláda Fialového hnusu zrádců a zaprodanců to dostala za úkol z Bruselu. Dluh totiž znamená otroctví. V Bruselu banda eurokratických šílenců sní o velkoevropské totalitní říši po vzoru Hitlerovy třetí říše. K tomu potřebují rozbít národní státy zničením jejich ekonomiky a poředit původní evropské národy masou migrantů z naprosto nekompatibilních cizích kultur. Všechno je už v běhu. Všechno co dělá Fialova vláda a nám to připadá a hlavu, jako je třeba podpis migračního paktu či nesmyslný nákup nejdražších letících cihel na světě F-35 je realizace sofistikovaného plánu zničení ČR. 

    • Přesně tak, níže video které natočili amíci s němci

      https://rumble.com/v1bzb9z-velk-americk-show.html

  • protože máme vlády co za nic neručí (zodpovědnost žádná) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit