Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Místo toho, aby jednotliví ministři, kteří jsou na svých místech krátce a ani neví, co mají pod sebou za činnosti, majetky a zdroje, které by mohli využít, aby vystačili s tím co mají, tak hlavně vědí, že potřebují pro rezort přidat. To bych taky mohl dělat ministra. *11*
 • A co ti co opravdu pracují ti zase ostrouhají ti nedostanou nic!!! Kapitalista má sám málo
 • Ó Bože do čeho s to duši dal? Neiformovanost sice blba nedělá, ale když o něčem mluvím, měl bych si o tom něco zjistit. Neznám kantora, který má dva měsíce prázdnin a v době ředitelského volna se musíme hodně činit, aby nám "neujel vlak" A komu se zdá jak je to snadné, může to zkusit a pozná co někteří z vás(a většinou ti co mají největší výhrady nebo jsou nejvíce chytří) doma vychováváte a po té poukazujete "..to my ne to škola, potažmo kantor.." Lidi vzbuďte se - určitě víte kdo už jednou řekl "Škola - základ života"
 • Burák chystá akci,důchodci nad šedesát budou mít eutanázii za polovinu *1*
 • ostapkotab
  kdy uz pujdem ty zkurv€nce konecne pozabijet ???
  • Já se přidám kde začnem?
  • Zacni, treba se nekdo prida *4*
 • Výsměch slušným lidem co dělají za pár šupů *16*
  • Az budes nekdy potrebovat hasice, policajty atd, tak jim to rekni...
  • Opravdu to je výsměch...Kalousek jim sebral 10% "na jeden rok"...a teď jim (po letech) "přidávají" (vrací ??) celých 3,5%...
 • Sdružení pro eutanázii chce umožnit dobrovolnou smrt i zdravým seniorům zatím jen ve Švýcarsku.Věřím,že estébácká galerka bude makat,aby to stihla do vánoc i u nás a důchodci dostanou pod stromeček dárek.Jen doufám,že milosrdnej oligarcha neuzákoní,že si důchodce musí vzít na eutanázii rychlou půjčku a splácet ji budou příbuzní. Důchodci peníze nejsou eštb. potřebuje zelenou naftu na pěstování řepky a zvýšit platy státním zaměstnancům,aby si zajistil voliče,co vámi možná se budete hodit do jeho bioplynek,až Rusko zavře kohoutek s plynem.
 • Je mi naprostou záhadou, odkud se berou ony statistické údaje o průměrných měsíčních platech. Většinou se to vůbec nezakládá na pravdě, ve školství si například o těchto průměrech můžeme nechat jen zdát. Možná do toho zahrnují i platy ředitelů, inspekce a samotného ministra školství. Poslední čtyři roky jedeme s příjmy hezky dolů, dolů a dolů. To se už nedá ani komentovat. Nebýt toho, že existují nějaké tabulkové předepsané minimální platy, tak bychom měli to co uklízečky. Tomjohn.
  • Vaše úvaha se mi nějak nezdá...
   Pokud jste kvalifikovaný učitel - a třeba klidně začátečník a jste zaměstnán na plný úvazek ( 22 vyučovacích hodin týdně ), tak jste zařazen ve 12 platové třídě a tam je nejnižší platový stupeň pro člověka s praxí 0 v korunách : 20 600,- Kč, což je holý tarif, nároková složka platu, určená nařízením vlády. Tu vám nikdo nemůže vzít.

   Uklízečka na plný úvazek by u nás pracovala za 10 700,- Kč. ( máme tři na menší úvazky proto to "by pracovala").
  • Také si myslím,že pokud to počítají učitelům,tak by se to mělo týkat zvlášť učitelů na ZŠ,zvlášť SOU a U,zvlášť univerzity,gymnásia,bez ředitelů apod. Ať jsou hlavně v obraze děti,které se budou na ZŠ rozhodovat o svém budoucím povolání.
   Na jiné 3,14čovské průzkumy peníze jsou,tak ať to tady spočítají všem zvlášť a každej rok ať je to na netu ať jsou v obraze i různé profese.!!!!
   Samozřejmě za 24let to mýchají dohromady,aby to lépe vypadalo,než je realita! Tady se jenom totiž lže,říkat pravdu a pojmenovávat věci i osoby pravými jmény se nesmí jako tehdy,ba hůř.!!!!
 • Je to naprosto jednoduché. Babiš, a nejen on, si začíná podplácet úřednictvo, aby mu šlo na ruku.
 • Za 25 let slibů jak se budeme mít nás čeká pořád jen utahování opasků. To "všimné" dostanou jen "vybrané" druhy. Ostatní utřou. U soukromých firem to zase nejde, páč by museli propustit své kamarády a příbuzné, které si natahali na lukrativní, někdy speciálně ušité a speciálně odměňované posty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit