Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní JUDr. Samková by obhajovala i ďábla kdyby mohla, jen proto, aby se zviditelnila. *12* *12* *12*
  • Divá Klára !
  • Samková je jedna z nejlepších?Asi jo.Pro romaky.A pro jistotu hned zastupuje obě strany u soudu najednou.Taková je to frajerka jak u toho mačetového útoku.Ale stačí zadat do vyhledávače jméno a jízda načerno a hned vám vyjede jak si tohle dokáže vystartovat na revizory.Mi se jeví jako nejlepší křivák.S titulem.
  • Samková je jedna z nejlepších advokátek v republice, takže má určitě pravdu!!
  • Samková je O.K.držím ji palce! *14*
  • Takže Samková?Poslední jakože spravedlivá?Tento hnůj mezi advokáty se chce zas nechat vidět?A zas narazila?To se teda divím.Jestli to není tím že je takový - jen divadelník a komediant.Chce být moc moc vidět.Když přijde na jednání tak skoro vždy pozdě.Pak má trapné výmluvy dítěte na písku.Hodinky, zácpa na cestě,místo na parkování.Event .špatně jsem si napsala.Když přednáší závěrečnou řeč,no přesněji papouškuje to co si stáhla z netu časopisů a filozofických knížek je to show.Kdo se orientuje hned pozná.Pozná že zas taková myslitelka není aby některé echt texty vytvořilo toto nepovedené advokátské embrio.
  • Samková jen jim to nandej ! Kolik parchantů jen tu píše a vystrčit zadek se bojí--a to si říkaj, že jsou chlapi !
  • To je boj Topinkářů a provařených Kolibříků kterým jde na ruku i soudcovská mafirë.
  • Bordel v Praze mě tedy moc nezajímá. A omílání jejich problémů špatnou situaci na Severní Moravě a ve Slezsku určitě nevyřeší !!!
  • Tu samicu nemám rád,ale v tomto případu má můj plnej souhlas,to že někdo odstoupí za svoje průsery neznamená,že by neměl být patřičně potrestán!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit