Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • O majetek by měl přijít každý hospodářský zločinec.Pokud s tím u Ratha začnou,a bylo by to jen dobře,měli by to udělat u každého parazita.Navíc by stálo za úvahu přijmout "zákon o špinavých penězích",které by tak nebylo možné dědit a přepisovat na jiné.A pokud by za ně cokoliv koupil,propadlo by to státu.Výsledkem by bylo,že by se od takového parazita všichni odtáhli.

     

  • No to by se jen v Praze natahali....Taková "odtahovka" by si přišla na své. 😂

   Vlastně omyl!! Každý podnikatel je v Česku anděl, poctivý a pracovitý mraveneček, každý majitel tučného konta k němu přišel skrze v potu tváře odváděnou práci!!!

   kdo si myslí něco jiného, tak je podle dnešních zvyklostí bolševik, babišovec a já nevím co ještě horšího...😛

   Žijeme v jednoduchém světě. Buď souhlasíš, nebo...........

 • Nekonecny pribeh pokracuje...

 • Pan MUDr. Rath o žádný majetek samozřejmě nepřijde.

  Ten už byl pěkně po tichu "odkloněn" na jeho nejbližší příbuzné. 

  Nikomu nepřeji nic zlého, jen to, co si zaslouží. I panu doktorovi. Jen to, co si zaslouží. 

 • Bylo na čase! Grázl si to moc zaslouží. Chycen usvědčen mrská se a ještě kandidoval do EU. Jeho drzost je bezmezná.Ne nadarmo se o něm už ve školách mluví jako o vzorovém loupežníkovi.
 • Totéž pro Andreje Babiše, ten se zcela prokazatelně dopouštěl dotačních podvodů a většina jeho majetku pochází z této trestné činnosti.

  • Nebojte však ono na toho šmejdského ...... babiše také dojde.

   Jak dlouho panáčkoval "mistr světa a ředitel zeměkoule" Ráth než spadla klec. Stejné to bude i tímto křiváckým podrazáckým "něněněněodsťťúúpím něodsťupím je to ucelkovááá kampáááň" koblihářským paskvilem. Pojede jak namydlený blesk a bude ve finále rád že je v "bezpečí" za mřížemi.

  • KIMCID

   :D :D :D

 • Největší křiváci jsou soudci co klidně loupí důchod nemocnému rakovinou nebo nechají zavřít jiného protože odváděl práci ke které měl soudní pověření.Takže nejen státní zástupkyni rád požádám o stanovisko v případech  :

  https://www.youtube.com/watch?v=3nlCAZ7dVKU . . .https://www.youtube.com/watch?v=PbGiEGf81Jo . 

 • Ta krysa Rath co ji chytili přímo při činu, vymlouval se jak malej parchant tak on má stále nějakej majetek??? SKANDÁLNÍ

  • no on tvrdí,že jsou to všechno peníze jeho otce a ten byl udavačem takže si vydělal dost.


 • Další díl nekonečné soudní telenovely. Zřejmě budou muset zástupci justice počkat na vyjádření milionchvilkových politruků, kteří si vzali pod svůj patronát justici. Členové gangu Rath a spol. trpělivě snáší úskoky a ústrky orgánů činných v trestním řízení tak, aby pak mohli o to větší částku požadovat po resortu spravedlnosti jako odškodnění za utrpěnou újmu. 😎
 • Ale nejen že nezaplatí ani korunu. Není to hlupák a majetek šikovně "odklonil."

  No a naše shnilá a líná justice ho nejen, že neodsoudí, ale ještě mu my, daňoví poplatníci budeme platit odškodné za protahování soudního řízení.

  Bude čistý jako beránek a bohatý jako Rath.

  Kde jsou křiklouni za nezávislost české justice? Jak to, že si tak vzácný sbor neporadí s jedním podvodníkem?

  Nechce - je to jejich člověk. Z polosvěta. 

  • Celou justici bych neoznačoval jako línou a shnilou. Takováto paušalizace ignoruje realitu a řadí do jednoho šiku soudce-gaunery se soudci slušnými. Chápu tvůj příspěvek jako nadsázku, ale někdo to může chápat jinak...
   • Kde jsou prosím ti pracovití, poctiví a nezávislí???

    Je v tom kousek nadsázky, ale všechny případy, které máme možnost "sledovat v přímém přenosu" o tom šiku nesvědčí.

    Nebo je to prostě smůla, že to vždycky soudí někdo z těch méně schopných??? 

    Dobrá, neoznačím tak celou justici - někteří mohou být i skutečně nezávislí, pracovití a poctiví. . 


    • O poctivém soudci

     ...žil byl,za devatero horami soudce tak poctivý,že se před ním  třásli strachem ničemové i ti dobří a třáslo se i sluníčko,aby ho nezažaloval že moc hřeje a  i sám měsíc,který byl už tolika věcí svědkem,se rychle schoval za černý mrak aby si ho nepředvolal.A tak žil soudce sám,protože se mu všichni vyhýbali,aby na ně nevzpomněl kdyby je náhodou zahlédl.I řekl si soudce jednoho dne-zavřel jsem tátu a máma už visí.Děti dožijí v koncentráku a sousedi v gulagu.Podívám se do světa,jestli ještě někdo nechodí zbytečně po svobodě....

     • Hezký začátek, ale ne moc logický konec....nejlepší je tedy soudce, před kterým se ničemové netřesou? A nebo kolem něho žili samí zločinci a tak žil sám? On žil v Česku? 😉

      • "Holá spravedlnost utiskuje".Řekl to jakýsi američan (Burke?) a to je obsahem toho blábolu.Nebo jak řekl Nietzsche:"Spravedlnost může být nastolena mezi stejně silnými".A to občan vůči státu nikdy nebude.Takže- pokud je vůbec v co doufat,není to soudce ani fízl.

 • Proc Rath a ne nekonecna  rada dalsich ???? Bem , Janousek, Rittig , Oulicky ...... proste nekonecno. Jednou odposlechy plati , podruhe neplati ???? Zadam jeho osvobozeni , nebo aspon souzeni podle stejnych " paragrafu " jako ty ostatni. Tedy pro nedostatek dukazu osvobozen. 

  Jen predem podotykam. Nejsem v zadne politicke bande , nkdy jsem nebyl a nebudu. K  volbam nechodim. Fakticka poznamka pro to co prijde za reakce. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit