Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ing. Andrej Babiš pro Česko udělal více, než kdokoli jiný . . .

    • mun.go

      A emeritní prezident prof. Ing. Václav Klaus, Csc. udělal to Česko ...

  • Tak se prostě založí sedmikolka nebo desetikolka. ˇUS to jistě schválí a bude to. Nebo to udělají jako za komoušů a bude jednotná kandidátka Národní fronty. Proč by si vlastně měli lidé vybírat při volbách, když je pravda tak jasná? Zakažme ANO i SPD a výhra je naše!

  • Volby možná hnutí pana Babiše vyhraje. Možná i s více než 30% hlasů. Možná.

    Odpovědí bude ale samozřejmě vznik patnácti koalice, v čele s Fialou, aby se zahnal Babiše od vlády. Vládu nikdy už Babiš sestavovat nebude. Antibabiš funguje spolehlivě. 

    A tak bude šéfová Parlamentu z partaje, co bude mít 2,4% hlasů, ministrem Jurečka se 3% a potom už jenom nýmandi z ostatních spolků. 

    Hodně bude záležet na Pirátech.

    Babiš by udělal nejlíp, kdyby s politikou praštil a své hnutí rozpustil. To by mě potom zajímalo, co by koaly dělaly. To by bylo veselo. 

    • Hodně bude záležet na Johny Deppovi.

    • Pan Babiš...?

      Kdo to je...???

      Nebo máte na mysli trestně stíhaného soudruha, agenta StB Bureše...???

      • Slušný člověk oslovuje ostatní slušným způsobem. Ale povídat někomu o slušnosti  je patrně zbytečno. Slušný člověk píše formálně slušně i o lidech neslušných. 

        Mimochodem trestně stíhaná můžete být i Vy, když na Vás kdokoliv podá trestní oznámení. Orgány činné v trestním řízení jsou potom povinny proti Vám takové stíhání zahájit. 

        Až vyhotovíte kompletní seznam trestně stíhaných osob, soudruhů bývalých i současných a agentů StB minulých a přisluhovačů současných (agentů BIS), zašlete mi jej prosím.

        Nebo Vás na školení Chvilkařů naučili jen tohle jedno jméno? 

        • Jindřich - vše najdete v tzv. Cibulkových seznamech, které jsou ale už z velké části, bohužel, skartovány...

          Nezlobte se, ale já nemohu slušně nazvat individuum, které na potkani lže a v minulosti udával...

          A co se týče školení chvilkách - takové neznám, nebyla jsem - to byste mě tam přece potkal...

          Z vás musí mít koblihář radost...

          • Můžete mě potkat kdekoliv a jistě Vás slušně oslovím jako paní. Jen na školení těch zfanatizovaných chvilkařů byste mě nepotkala docela jistě. 

            Jestli ze mě má pan velkouzenář radost to nevím. Jen vulgárně nenadávám. Ani jemu ne. To nevím, co bych musel vypouštět za soudy k té současné sebrance, kde je darebáků 10x víc. 

            • Slušného člověka také oslovuji - pane/ paní...

              Vzhledem k tomu, že na nějaké školení chvilkařů nechodím, ani nevím, že existují, tak ...

            • Nemá cenu reagovat na někoho, kdo má název koloběžka.

              • Reakce na příspěvek:

                No jo Edo - každý, v diskusích, má nějakou přezdívku...😉

  • Nemám nič proti ANO, pretože Babiš je komunista

  • Téměř třetina voličů v této zemi je nesvéprávná a volila by Burešovo ÁNO... neuvěřitelné!

    • josef.chmela

      Téměř 50% voličů v této zemi je nesvéprávných a v loňských volbách volilo pětipodvod...neuvěřitelné.

    • To byste s tím,  Vy zajisté svéprávní měli něco dělat.  První sázka na veksláků a zloděje se Vám evidentně moc nepovedla.  

  • Najdôležitejší český politik histórie - Masaryk. Dal zabiť Štefánika, tak sa ho bál. Štefánika zostrelila pri prílete na Slovensko česká légia.

  • Demokracia NIE JE DÔLEŽITÁ. Viete prečo?

    • Protože europolitici i ti naši přece dobře vědí, co je pro nás nejlepší. Tak koho by zajímal zcestný názor jakési většiny občanů (demokracie)?

  • ja som komunista, pozrite kde je Čína, chceli by ste radšej žiť v Nemecku alebo v Severnej Kórei? 

    Česko - ANO

    Čína - komunisti

  • CHACHACHACHACHACHACHA

    Kupka pak prohlásil, že Okamura ordinuje jen „politickou nestabilitu a národní ostudu“. Národní ostuda je je především Cosa Nostra ve stávající  vládě. Národní ostudou je opakovaně do světa vykřikovaná pomoc UKáčkám. V době kdy rozpočet republiky krvácí. A "pomoc"  končí tradičně v rukou tamních oligarchů. Národní ostudou je přilévání do ohně dodávkami zbraní válečnému štváči z Kyjeva. Takové balamuty a překrucovače máme v Praze. A jak se přidá hlupaňa Pekarová? To už jsou pravé gejzíry pitomin z úst ústavního činitele.

  • Mě se za celý život žádná "agentura" na nic neptala. Ani na netu nevidím nějaký dotaz. Kdo mi sdělí jak to tedy je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit