Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mareš je ukázkový idiot a jiný nikdy nebude, neumětel, který se chce jen zviditelnit,blbec zůstane blbcem! *1*
    • A plat prý má taky malej, povídal jeho přítel.
  • Já tedy neříkám tak ani tak,ale ten kreslíš je zhovadilec. *10*
  • takhle se dělá reklama tady je ukázkový příklat toho jak na lidské hlouposti vydělat pěkné peníze.Bulvání slátaniny Paroubkový dávat alespoň 5x za den na net a blbci budou ještě stát fronty ,aby si "dílo"blondýny ze Slovenska koupili,kde na asi titulní straně bude Jyrka celý v růžovém jak tato "kráska" svým se osobitým .."vkusem"..dokáže svého netvora vyzdobit.
  • Petře, že ty by jsi chtěl Jirku pro sebe???? Nezáviď!!!!!!!!
  • Pan Mareš je vysazený na jméno Paroubek a je mu naprosto jedno, že uráží těhotnou ženu,nastávající matku, kdy i zvířata bývají hájena. V této histerii "knížky", kterou nikdo si ještě mimo úryvky v bulváru nepřečetl, je až s podivem, jak toto jméno na někoho zapůsobí. Červený hadr na býka. Což kdyby se vešlo do ulic protestovat jako před pár dny v Praze a začali antiparoubkovci sbírat podpisy na neprodeji knihy. Zároven veřejné omluvě všem, koho v knize jmenovala, s mnohamilionovou pokutou pro jmenované politiky. JAK TÁTO OSOBA SI DOVOLÍ NAŠE MILOVANÉ CTIHODNÉ OSOBY NAPADAT !!! Kam spějeme,že o našem milovaném ministru se šíří řeči,když ty mírně oschlé chlebíčky, nebo co to bylo, ten nedostatek vyronal kvalitním vínem. V mé staré domácnosti nebyl ani keksík..Ženy jsou velice kritické, navíc mají pamět a nedovedou zapomínat.DRŽÍ SE BIBLICKÉHO--TY PO MĚ KAMENEM, JÁ ŠUTREM. Díky lidi za reklamu a pan Mareš také nějakou slátaninu hodí mezi lid. Jooo kde jsou ty časy,kdy nás bavil kresbami pan Saudek.Mareš nebaví, uráží a to není ono !!!Nejméně pět metrů negativity na Paroubkovy a nemít Parouka, stejně nějakého by si našlí,Holt jsme vétšinou cnostní občané a morálku si hlídáme jako hlídací psi. *1* *1* *1*
    • Nauč se raději pravopis...soudruhu chytrý!!!
  • Omlouvám se zn. felix.julec za ten mínus,ale mířil jsem na Mirka a netrefil,což je mu by se nestalo viz novinář obtisklý na zdi.aj..Pan Franci napsal dle mě velmi obsahem dobrý příspěvek,i já viděl pravopisnou chybu,ale na rozdíl od Mirka a jiných pravicových fanatiků také vím něco o třísce a břevnu v oku,tak vím,že jde o obsah a ne diktát z češtiny,což tentokrát Myrek použil,ale v jiném případě,když jim to bude vyhovovat,tak zase budou zdůrazňovat obsah,prostě černobílé vidění světa,které je bohužel vždy a všude nebezpečné. *3*
  • Babi,příklat se píše na konci s d.Ahoj.Tvůj Jyrka *4*
  • Knihu číst nebudu,ale že tento pravicový hulvát podporovaný svazáky v tv a médiích kejhá,tak možná tam bude i spousta reálií ze zákulisí.Pane Mareši,Kája Saudek je komiksový král u nás.Vy jste politicky pomatený a navíc nesmírně sprostý ve své pseudotvorbě...
  • Štěpána Mareše neznám a výplod té primitivní blondýny číst nebudu. Co to může být za tvora, co se páří s Paroubkem. A ještě pak vykřikuje jaký má sexy mozek.
    • Souhlas. Podtrhuji napsáno kvůli penězům. Chudáci Paroubkovi, jak se musí živit. Sexymozek to již nezvládá, tak nastupuje blondýna Petra......
  • Prosím vás, kteří platíte tohoto neumětela jménem Mareš,přestaňte ty jeho mazanice uveřejňovat.Kresby nic-moc a vtip už vůbec žádný.Jen trocha přisprostlého pseudohumoru parazitujícího na známých osobnostech.Ať se živí něčím slušným.Lopatou si vydělávají lidé taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit