Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Štětina se tak bojí voleb, že vyhrají komunisti, až se ztoho pomátl. Bude muset hošík od válu a bude po zlodějnách celé jeho slavné strany. Lidi jsou opravdu tak naštvaní, že hodně voličů ODS teď říká, že radši KSĆM než znova tu bandu zlodějů. Kam jsme snimi došli? Že okrádají postižené, maminky s dětmi, nemocné a sami si stále cpou panděra a přilepšují, kde se dá. Co je to za reformy, vše zdražit, lidem snížit platy. To dokáže udělat každý blb. Ať si řádně, ale opravdu pevně utáhnou opasky sami a pokud to dokážou, pak ať to chtějí po lidech. Štětina je příjemný asi tak, jak zapíchlá štětina v prd...li.
  Zloděj křičí, zrušte KSČM, nebo si je lidi zvolí a my už nebudeme moci krást. Také se stydím a hrozně moc, že jsem debilně zvonila klíči v domění, že to je pro dobro této země. A ani se nechci omlouvat tím, že jsem byla moc mladá. Babi mi říkala, abychom ještě rádi nevzpomínali na staré časy. A je to tu. To, co se tu děje je největší ostuda této země v čele s presidentem Klausem. Bohužel.
 • On chce být takovou pověstnou štětinou v konečníku.Štětinou v Senátu.Ale je jen pověstný blb. *1*
 • Ale ale - pravicový politici nechtějí nést následky toho, co tady po 89. zaseli?! A z voličů by chtěli udělat bezbranné ovce? Osobně doufám, že se dožiju další socialistické revoluce, která tenhle asociálně-parazitický zlořád odstraní a opět dokáže, že takovýto kapitalismus je trvale neudržitelný.
  Stydím se a lituji toho, že jsem se na pádu minulého režimu aktivně podílel! Tenkrát jsem si myslel, že je šílený. Dnešní realita je ovšem nekonečně horší!!!! *10*
 • Hlavně před volbama.Čeho se Štětináč bojí,namíchnutejch lidí že by jim dali hlas.A takovými myšlenkami se bude zabývat célá koala.Ještě zakázat Čssd a stanovit jedinou partají ODS fujtabl.
  • ... se mohli sociální demokraté spojit s komunisty po roce 1948. Ale proč by to nyní nemohlo být NEFORMÁLNĚ? Štětináč je buď blázen, anebo dobře zaplacenej blázen ... *1* *1* *1*
 • Podle svých vlastních slov Jaromír Štětina pochází z buržoazně-komunistického prostředí.Jeho babička byla zakládající členkou Komunistické strany Československa, zatímco jeho dědeček z matčiny strany žil v Chicagu, kde vlastnil hospodu jménem Praha, kam chodil na pivo i chicagský starosta Antonín Čermák. Jeho otec pracoval na velvyslanectví v Číně, kde si, jak sám tvrdí Jaromír, jednou potřásl rukou s Mao Ce-Tungem. V letech 1961–1967 vystudoval Štětina Vysokou školu ekonomickou.V roce 1966 se stal členem Fakultní organizace KSČ na VŠE. Členem KSČ byl od roku 1965(protože to podle jeho slov byla tehdy jediná tribuna, kde bylo možné něco ovlivnit.....Kdyby se Jaromír Štětina narodil o 15 let dřívě, mohl z naprosto stejných důvodů vstoupit do jiné socialistické strany - tentokrát k socialistům Adolfa Hitlera).Rudou knížku vrátil jako mnoho jiných lidí po sovětské okupaci (nebyl vyloučen ze strany). Během komunistické vlády uspořádal několik výprav na Sibiř a do Asie......K OSOBĚ SENÁTORA Jaromíra Štětiny je třeba na tomto místě konečně říct to nejdůležitější - tedy místo všech těchto dezinformací tu základní a snadno prokazatelnou PRAVDU: Členové komunistické strany - ti vyloučení, ne ti "vyloučení" - šli po přímé sovětské okupaci dělat k lopatě! Rozhodně po odsouzení sovětské okupace a svém následném vyloučení z komunistické strany nezačali jezdit za trest do Sovětského svazu, nebyli vysíláni sovětským okupačním režimem na několikaleté služební cesty do kapitalistické ciziny, necestovali po celém světě a nevydávali knihy!!!--------
  Od ROKU 1977 byl veden v Evidenci zájmových osob StB.pan Štětina práskal hned na prvním výslechu a podepsal spolupráci...odkazy........
  http://www.pecina.cz/files/stetina5.pdf.......
  http://www.pecina.cz/files/stetina3.pdf.......
 • Rychle volby !!! Než zakážou komunisty !!!
 • Štětina byl fanatický komunista a nyní je fanatický antikomunista. Pro lidi nemá žádnou cenu - jenom škodí. Kdyby u nás zvítězil spolek knedlíkojedů, on by se stal fanatickým knedlíkojedem. Je smutné, že takového bezpáteřníka musíme bohatě živit z našich daní.
 • Když člověk sleduje duševní projevy Štětiny,tak žasne,jaký hlupák se v Česku může stát senátorem.Zakazovat komunisty v době,kdy jejich hvězda stoupá strmě vzhůru,je ta největší hloupost jak si proti sobě popudit většinu národa.Protože pravicových darebáku má už nyní národ dost,tak toto je nejrychlejší cesta,jak donutit většinu národa,aby vzal do rukou bejkovce a pravicové darebáky od politiských koryt vypráskal.Z vládní podporou dvaceti procent,je toto nerealizovatelné.To i nebožtík Hitler,měl měsíc před koncem války větší podporu národa.
 • Štětina je bezpáteřní pošuk . Kam vítr tam plašt´ . Je třeba vzít vidle a takové smetí vykydat na smetisko .
 • To by se musely potom zakázat všechny parlamentní strany,které se zasloužily o astronomický státní dluh a rozkradení státního majetku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit