Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukradené logo strany Peakovců nám může být klidně ukradené. Horší je, že oni mají ukradené vůbec všechno, co mají a to je horší !!! Poctivosti tam není ani zrnko velikosti máku !!!
  • Nejen logo ! Ta ukradla všechno-voliče,posty,církevní restituce.... *11*
    • Text Vašeho příspěvku *12* *12* *12* *12* *12* *12*
      • Text Vašeho příspěvku *4* *3* *14* *4*
  • Na obrázku kouká s tupým rybím pohledem. Co také čekat o nanynky, které bylo v roce 1997 "líto Václava Klause, proto vstoupila do ODS".
    V době, kdy bylo jasné, že je to banda tunelářů a Klaus byl znám podvodnou "privatizací".
    To hovoří za vše.
  • Karolína Peake je prospěchářka, která pro teplé koryto udělá i nemožné. Rychle ona a její
    pokrevní bratři ve vládě pochopili, že když padne vláda, budou bez korit a budou si muset hledat práci a tak výnosnou, to se jim jen tak nepovede. Zajímavé bude až skončí vláda této
    smečky zlodějů, kolik bude mit " L i d e m " praferencí. To bude 0.00001 % a Karolina Peake a její věrní nenažranci budou opět hledát Stranu, které je příjme a dá jím koryto.
    Top 09 zanikne, VV také, tak jen ODS, ale tam již jsou koryta na několik let obsazena, než půjde někdo do důchodu. Jedině, že by šla jako asistentka V. Klause, ale to by se musela naučit létat. Ten bere jen letušky.
  • Karolína Peake se svojí nikým nevolenou stranou je nám u - tam někde dole co končí záda !!! Nechápu jak jí můžou dávat plat za něco, co nikdo nevolil ???? To se může stát jen v našem Švejkostánu !!!
    • Někteří lidé volili Karolinu Peake, proto je v parlamentu. Já jsem sice nevolil ty Vychcánky Všehoschopné, za které původně kandidovala, ale ta žena působí solidním dojmem. Když volím, tak mě zajímá nejen program strany a především jeho reálnost, ale také osoby, které z ni kandidují. Rozhodně nepatřím k těm, kdo skočí na laciné sliby, že se bude mít dobře a bez námahy, protože mu to "jeho" strana "zařídí". Vždy jsem byl veden k tomu, že chci-li něco, musím si na to nejdřív vydělat a ušetřit. A abych si mohl vydělat, musím se celý život učit nové věci.
      • Ty rozumbrado,ona by měla být doma u sporáku a ne v parlamentu či dokonce ve vládě! Ty si viděl na volebním lístku v r.2010 nějakou stranu Lidem ? Ale s tebou nemá cenu diskutovat,protože si na všeobecně na netu profláklej. Nevadí mi,že jsi ROM,ale že jsi takový všeználek a navíc trochu pyšný,i když občas nevím na co?
    • ukradená partaj, ukradené logo, všichni mi můžou bejt ukradený, neboli ať jdou do (_!_) ...
  • pička ukradla i ksicht,protože by jinak vypadala jako rypák
  • Karolíno,stálo ti to za těch 30 stříbrných za to ?
  • ta fotka předvádí jasnou retardaci té osoby.Prosím pana primáře z Bohnic,aby jí převzal do své péče.Děkuji.
  • Peake je stará politická rajda,kterou bude třeba po revoluci poslat na přátelský pokec s katem a požádat katovského mistra,aby jí procvičil ve zpěvu o jejích lumpárnách.
  • Presně tak, tato strana neprošla volbami, nebyla zvolena žádným občanem tohoto státu, tedy dle mě je tato strana ve vládě protiústavně. Zkkátka tam nemá co dělat a členové by měli být potrestáni, za porušování zákona a ústavy. To je opět výsměch všem zásadám a všemu, co ještě zbylo v tomto kocourkově. Hold pro plná koryta se jde i přes zákony.
    Měl by jim všem být udělen pořádnej trest, aby je přešla chuť na podvody a aroganci vůči poctivým lidem.
    • Na tvůj názor všichni naštěstí kálí!
    • Přesně,Sama "strana" LIDEM je plagiját.Mimo to tato strana nebyla do PS nikým zvolena !
    • Já myslím, že důležitý je program strany, za kterou poslanec kandiduje a jak ten program dodržuje či nikoli. Není tak důležité, zda zůstává ve své "rodné" straně, i když tato se zpronevěří svému programu, za který se dostala do parlamentu. Je třeba se zbavit "partajokratického" uvažování a hledět spíš na konkrétní osobnosti.
      • Petře zajeď si na pár dnů na hřiby, ať máme od tebe pokoj !!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit