Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako reklamní návrhářka a jako novinářka. Takže sbohem.
  • ty tu jako nejsi Sajmone...i když tě tu vidíme...aha..tak to je ta schizofrenie....
  • Teď Comback serial už i tam si dělají z putinofobu legraci
  • Sajmon je místní idioot a slouží k obveselení slušných diskutujících.
  • máš vidiny Sajmona? To by mohla být alkoholová paranoia nebo schizofrenie.
  • Americký ksindl by z toho nic neměl, on by všechno rozbombardoval a kolaborantská svííně Simon by mu fandil, dobytek teplej..hi..hi
  • nebyl, bo jsem měl jinou zábavu a vidím že chudák r...tard Sajmon tady opruzuje pořád. Musí mít nudný život...omílat ty svoje trapné odrhovačky a vidět všude Putina a jeho agenty.....zoufalá existence....no ale je to jeho volba i když je mi ho líto, že nic víc nedokáže a nic lepšího nepozná
  • A ručníci Teplice. Je ještě něco vaše, šašci? :)))
  • Světoznámé KV a další místa darovali naši vlastizrádci ruskému ksindlu. Přijde doba a všichni ti co mluví azbukou pomažou jak spráskaní psi do svých stepí a s nimi i ti vlastizrádci co je nevypráskali. Tak jako mazali před čtvrt stoletím se schlíplými ocasy jak spráskaní psi ti uniformovaní. *12* *16*
  • Starejte se o svůj hnůj, Čehúdi. Rusko vlastní KV, PL, půlku PHA a OV, šašci.
  • myslíš třeba podraz ameriky na evropské banky?
  • na podrazy a úskoky šmejdů, jako je třeba Putin, jsou sankce nejlepším řešením
  • Sajmone, ty jsi ale blbec..hi..hi
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418978-srbsko-nezavede-sankce-proti-rusku-protoze-moskva-vetuje-kosovo.html
  • Sankce odnášejí nevinní. Sankce jsou kontraproduktivní, škodí všem zainteresovaným stranám. Sankce jsou iracionálním aktem msty.
  • víme sajmon, další odchod 14:12
  • lubos.zeleny
    Jen dotaz autorovi. A japa velká střední třída je u nás? A zda se zvětšuje,
  • Ti ruští kolaboranti a obdivovatelé Ovara Becheroviče BubbleBum jsou vlastně postižení chudáci. Mají vidiny, pořád tady vidí nějakého Sajmona nebo Simonu a KulihrachBTW z toho dokonce gajínkuje a teploušuje.
  • víme sajmon, odchod 14:12
  • propaguješ kde a čím prosím přesně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit