Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znal jsem ho :( Ráno jsem šel na vlak v pertolticích a nikam sem se nedostal. Až teď jsem se ale dozvěděl kdo to byl...
    • Velice smutné....
  • Je to příšerné byl to můj kamarád.. *13*
  • Další smutná a nevratná tragédie. Ale ten nadpis, Strojvedoucí na Českolipsku srazil muže. Neviděl ho na kolejích. To ho srazil čepicí??
    • Inteligence našich pisálků vypadá na znalosti abnsolventa z pomocné školy cevr jedné nejmenované strany. *1*
    • ... že vlak nevykolejil ... strojvedoucí ho asi honil i po poli, aby ho srazil *15*
  • Češi páchají sebevraždy,protože se v téhle žumpě prostě už žít nedá.A mesiáš estb Babiš dnes prohlásil,že bychom potřebovali milón inteligentních a pracovitých Číňanů,20% nezaměstnanost u nás ho asi nezajímá nebo o ni neví jako nevěděl že bonzoval za komoušů nejsíše se zbláznil já toho šmejda nevolil a jeho voličům už snad dochází komu dali hlas.Jó když krachuje miliardář( kámoš bakala)tak mu stát pomůže na chudáka pošle stát exekutora.Byty RPG jsou na burze budou se prodávat horníci půjdou pod most a do těch bytů Babiš nejspíše nastěhuje Čínany ty budou rádi pracovat za polovinu.Sleduji ten ďábeský plán demokratů od samého začátku mají to vymyšlené geniálně záleží už jen na českém národu jak dlouho si tohle všechno nechá líbit 25let už je dost dlouhá doba je to k neuvěření a jestli si někdo myslí,že se ho to netýká tak je na omylu.
    • Pán se probral z opice po včerejším "brífingu" sTOP09? *3*
    • A co berete pane kolego :D :D :D :D Souvislost se srážkou vlakem úžasná :)
  • já to říkám pořád zakázat vlaky *1* *1* *1*
    • zakázat vlaky? Číst umíš? Snad strojvůdce, ten ho srazil (asi pěstí)!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit