Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi chce ušetřit desítky milionů sobě do kapsy ..., jako všichni co se dostali ke korýtku.. *16*
  • Možná na divadle.
  • President je symbol země. Civilizovaný svět chápe, že jsme si nezvolili potomka slavného šlechtického rodu rozumově zaostalého nevzdělaného a neuznávaného v zahraničí, který by byl symbolem hlouposti tohoto národa neslavné historie Regni Bohemiae a ostatních Zemí Koruny České, jichž byl už král Karel, toho jména IV., blahé paměti, císařem jakožto císařův pekař Římský.
    Místo toho jsme si zvolili inteligentního a chytrého ing.Zemana. K obrazu svému. Takže tak na nás svět také pohlíží.A je to tak dobře!! *14* *14* *14* *14*
  • Libi se mi ve zpravach ty plane reci,jak vse zvladne herec,nic ale konkretniho k veci....Jen by me zajimalo,zda umi vubec slozit zbran,rozumi soucastkam,co musi znat vojaci a zeptat se ho na neco realneho,zda tomu vubec rozumi...Zda se mi,ze muze byt kdekdo ministrem,i bez odbornosti,jen kdyz za to sklizi horentni penize.Po pracujicich se chce dokonalost,driv museli byt vyuceni,aby praci rozumeli a nyni kdekdo muze vladnout a pak to tak dopada,jdem ve vsem do srabu,lip tu nebude,jen vic bida...
    • Znám plno vojáků co umějí složit a rozebrat zbraň, ale neumějí se dobře ani podepsat. Tak v téhle odbornosti to nebude *1*
  • Zajít na generální štáb a udělat bu bu bu. Všichni utečou. U Zemana už je narváno, takže zmizí někde v lesích. A bude po problému.
  • Komediant ministrem obrany je pro tento stát adekvátní. A jinak, nakrást si potřebuje každý a když to jde jiným proč ne já. Že jo.
    • Hodně tě se.e, že už nemůžeš krást a vraždit ty, komunisto? Čest!
      • Tohle píše zloděj nickú korektor, ne já. *16* *12*
  • No jen šetři. Už teď chodíme s holou prdelí, kdy není šanc si koupit běžnou výstroj, výcvik není, protože se nenakupuje střelivo, nejezdí se do výcvikových prostorů, protože se "odprodávají" jako zbytečné, hlavně si chval tu naprosto zbytečnou Bílou knihu po Vondrovi, takových blbin naseru přes noc kýbl.
    • Protože Vondra si nakradl nejen pro sebe ale i pro kamarádíčky z ODS , tak se nedivte , že nezbylo na výstroj.....,že
    • Voják: Zřejmě jsi voják povoláním. Kdyby jsi něco uměl a byl soudný, tak už dávno děláš něco užitečného. Buď rád, že tě oblékáme a živíme *1* Střílet můžeš do kalhot, ono to vyjde na stejno s tím tvojím bojem *1*
  • Jen by mě zajímalo, jak tento komediant splní podmínky služebního zákona...
    • Jo, už úspěšně absolvoval ostrou střelbu ze špuntovky...
    • Fakt by tě to zajímalo?
      • A mne by zajímalo, proč mi kradeš nick?! *12* *16* *12*
        • Podle tvojí ideologie přece všechno patří všem, ne?
          • Asi těžko, já ti nicky nekradu, korektore. *12* *16* *12*
  • Je Stropnicky pri smyslech?On chce usetrit a hned navysit Rozpocet?!Co to blaboli za nesmysly?!To je kus V O L A.Ted uz keca tak hloupe jak Zilkova a Agata.A to jeste nezacal
    ordinovat.
    • Je dobře, že jsi už v důchodu. Ještě by jsi někde překážel s tvojí blbostí.
  • Je to přece odborník akorát nevím proč mu z Vinohradského divadla utekli herci.Ušetříme tisíc korun i kdyby to stálo 40 000.
    • Klíčové slovo "nevím"!
      Toho se drž!
    • Když nevíš, tak se zeptej a nepiš p´čoviny!
      • Klíčové slovo je nekraď cizí nicky, korektore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit