Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, nektere "pejskare" bych opravdu profackovala...!!! Ja si po svem pejskovi uklizim. Prijde mi trapne, nechat ho vykonat potrebu a pak se tvarit, ze tohle muj pes neudelal... Vidim to dost casto, ze "panickove" stoji vedle pejska, ktery prave vykonava potrebu, a tvari se, jako by ten pes nebyl jejich a koukaji na druhou stranu. Zapominaji osem, ze drzi voditko, na kterem je na jednom konci majitel a na druhem zviratko...Poridila jsem si ziveho tvora a tak za nej nesu zodpovednost!!! Take jsem zoufala z tech magoru, kteri nacpou pejska do tragickeho a nevkusneho kabatku a jeste na nej sislaji!!! *16* A take moji mili pejskari: S pejskem na hrbitove nemate opravdu co delat!!!! *16*
    • Fotím takto kálejícího psa i s majitelem na mobil a to tak, aby si mne velmi dobře všiml. Po dotazu, co s fotem budu dělat, vždy odpovím : Co myslíte, pošlu ho tam, kde si s ním poradí. Neví, zda to není protizákonné, fota nikam neposílám, ale : osvědčilo se to, mnozí to psychicky nevydrží a po psovi uklidí. *3*
      • Bravo, jste zařazena do Česnečkových (nepublikovaných) seznamů, navazujících tam, kde skončil Cibulka *7*
  • Taky je dobré, jak na očividně necvičeného psa majitelé řvou opakovaně povely, kterým pes nerozumí, a diví se, že neposlouchá.
  • Dnes bych všechny pejskaře pomlátil!Ležím si u vody na dece přijde páníček s pejskem jako tele ten se vysere těsně vedle mojí deky u tašky a páníček kouká do sluníčka.Pejskaři jsou opravdu pakáž nečistá větší dobytky neznám!Kdybych se nebál toho obrčokla tak dostal do držky.
    • My tady ty dobytky na P 13 normálně mlátíme nebo jim namažem ten dáreček na oblečení.Je to pakáž nečistá.
      • Přijďte k nám na P5 a ty pejsaře vyřídíme,že si ty svý pejsánky budou držet doma napořád a nevystrčí ani čumák.Zítra si jdu koupit pepřák a jak se okolo mně nějakej chcípák otře tak dostane dávku a páníček taky.
  • Pes kterej štěká je málo upečenej!
    • Pes je pochoutka, když se dobře naloží.
      • To tě naučila Aranka, tvoje stará, nebo švagor Miro?
        • Když za komoušů nebylo maso, člověk si pomohl jak se dalo. Pak jsem si vytřel zadek rudým právem!
          • Zlatý časy *1*
          • Masa bylo málo za války a těsně po ní. Potom se to zlepšovalo až do roku 1989, kdy se chovy likvidovaly, maso se začalo zdražovat a dovážet! Tak nelži!
            Vy cikáni jste žrali psy i nadále (ne všichni), zrovna jako vietnamci, kde je to běžným zvykem.
            Také je pravda, že psy žrala malá skupina bílých, ale ne z hladu, nýbrž z rozežranosti a blbé frajeřiny!
            Ty jsi odbíral Rudé právo?
            • jo kvalitni maso *1* pokud jsi mel bony pro reznika tak ti ho mozna jednou za tyden schoval pod pult
            • Masa bylo dost a kvalitního, ne jako dneska kdy má člověk strach ho sníst!
  • Za to všechno, ale rozhodně nemohou ta domácí zvířata, které by se v naprosté většině obešli velmi dobře a možná rádi i bez nás, pokud by měli přirozené podmínky v přírodě, tak jak tomu bylo po tisíce let. Naprostou nepřirozenost až úchylnost způsobili a stále více způsobují ve většině dnešní "milovníci zvířátek" co si je pořizují, aby byli "IN" a pak neví co s nimi a jen se tváří a dělají, že ano... Člověk patří ke zvířatům a zvířata k člověku, ale v úplně jiných podmínkách než dnes, kde všechno tohle je jen zvrhlý a obrovský kšeft, který už lidstvo nemá vůbec pod kontrolou co se přirozenosti týká a jen pokrytecky se snaží "hezkou klíckou a vitamíny" nabudit dojem, že přesně tak je to v pořádku. Je to týrání a zhovadilost držet doma dokonce v paneláku např. zvíře, které v přirozeném prostředí potřebuje úplně jiný prostor a podmínky. Tohle kdyby nám udělala ta zvířata a museli bychom s nimi žít v jejich přirozených podmínkách někde v noře a smečkách, tak se z toho zblázníme taky
  • Já jí mám také a nejsem pes.Stačilo k tomu 24 let pademokracie.
    • Nejsi sám!
    • Se ti divím, že se neodstěhuješ do té "demokratické" severní Koree. Teď k tomu už nepotřebuješ výjezdní doložku ani devizový příslib.
      • Chápu,že takovým se tady líbí.Kdyby jsi se v té pademokracii,protože normální neznáš jel podívat směrem do Rakouska,Německa ,případně Švýcarska tak nebudeš perlit tady voloviny.
      • zajimavá reakce - ty jsi si již nakradl tak nemáš deprese a požeň zbytek obyvatel do severní Koree ! Chudáci psi, nedivím se, že z takových anonymů mají depresi !
  • tak naposledy, omlouvám se, je to asi pravidlo o shodě
    podměttu a přísudku..... psi mají depresi.......
    Psy bychom nechali v depresi
  • Bodejť by to psům nevadilo být dlouho sami,jsou to společenští tvorové a žijí s člověkem od nepaměti!!!!
  • Autor tohoto článku pozapomněl, že slovo pes v množném čísle 2. pádu má na konci tvrdé "Y" *1*
    • Zopakuj si obecnou, troubo, psi je správně!!
      • Ti psi které necháváme samotné doma !!!!!!!!! *3*
  • pane redaktore, proč v titulku nenapíšete psy s tvrdým y ?
    • Protože není hloupej jako ty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit