Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Po jistotě čeho? Že padnu ústy k zemi? Tak to asi ne, že ano. :-) Jako vratký nábytek fakt nebrat. Ani nedělat. Prostě nemít. :-) Jako kdyby nám z nábytek Olomouc přivezli stůl, ze kterého mi spadne káva, tak bych z toho fakt nadšený nebyl. A vlastně když nad tím tak přemýšlím, tak nikdo by neměl být. 

  • milacekpublika

    Studie jistě zajímavá. My máme ale doma kvalitní nábytek a rozhodně tak nehrozí, že by něco vrzalo nebo v nás vyvolávalo touhu po jistotě. Jediné, co ve mě vyvolává nějaké touhy je manželka. :)) Hihi. Ale to sem nepatří. Každopádně ono dneska pořídit kvalitní nábytek, za který nedáte sto tisíc, není to zakázkové a mají to skladem, tak to je taky docela makačka. 

  • ninuska748

    Tak ještě že nám dělala interiér speciální firma a žádný nábytek rozkývaný nebo rozvrzaný nemáme. Nebo o tom aspoň nevím. Každopádně o mě s manželem se dá říct cokoliv, že touhu po jistotě nemáme. :) Jakože jsme si sami sebou dostatečně jistí, takže nemáme důvodu se nějak znejistit. Ježíš, teď jsem se do toho strašně zamotala. :D 

    • Tak to my to máme teda přesně naopak. Třeba v ložnici máme takovou starou skříň, kterou se už kolikrát i bojím jenom otevřít, aby se celá nerozpadla. Vidím to, že ji brzy bude potřeba vyměnit za nějakou kvalitnější. Dívala jsem se, že třeba tady teď mají jednu podobně velkou za slušný peníz. Ta je dokonce i o dost hezčí než ta naše. 

  • Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenost s objednávkou nábytku z okay? 

    • Záleží co vás přesně zajímá? Já jsem tam objednávala nábytek už několikrát a vždy bylo vše v pořádku. Navíc se s e-shopem i dobře komunikuje. 

  • No, já tedy upřímně nevím jak se k tomu stavíte vy, ale třeba my jsme si k nám domu ten nábytek brali, respektive vybírali docela dost dlouho a to hlavně proto, že prostě jsme hodně vybíraví a ten výběr, ač se to může zdát, tak není zase až tak rozmanitý no... No, naštěstí jsme to vyřešili tak, že jsme si to všechno pořídili z greenmat :)

  • ivanka386

    Hej čože? Akože keď sa mi kôň kýva stôl, tak som neistá? Ja si som teda pomerne istá, a to tým, že naklusať na manžela, aby ten stolík opravil. A to v skrátenom konaní. : D Ako neznášam, keď máme doma niečo nesplnená alebo rozbité alebo nefunkčné. Dali sme za dom i vybavenie nábytkom pomerne dosť peňazí, tak to chcem mať v stopercentnej kvalite. :)

  • Chtěl bych být americkým vědcem a objevovat , jestli má např. plzeńské stejnou chuť na Bahamách jako na Hawaji a jaký to má vliv na velikost ......
    • S IQ pod sedesát nemáš šanci!
  • takže když si koupím nevratký , budu toužit po nestabilitě ? *1*
  • V jižní americe nakupovali jen ve spodním prádle a to byl nával ! Zdroj : Seznam.cz.
  • Ti "vědci" jsou ale řádně vyviklaní *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit