Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si pamatuje většina národa. Těm mladším je nutno to stále připomínat!
  • Pamazuju časy, kdy byl náš spojenec fašistický Sovětský Svaz (SS).
  • Konecne kvalitni nezaujaty komentar na Tiscali. Gratuluji! Jo a jak nekdo spravne napsal kdyby Putin udelal desetinu toho co ted Erdogan tak bude celosvetove pozdvizeni co je to za tyrana ale dela to nas spojenec Turek tak drzime hubu... Turci byli vzdycky zakerny hajzli... A NATO je nam uplne k nicemu pred imigranty nas neochrani!
  • Erdogan byl velký kámoš nás havloidních koblih, protože rusům sestřelil éro. Ale teď už vlastně zase není náš kámoš, protože se jim za to omluvil. Taky strýček Sam už poslal instrukce nevarovat kámoše/nekámoše Erdogana o chystaném převratu, protože už ho vlastně taky nemají rádi. Ale zároveň musí být všichni opatrní, protože Turek má u sebe ten americký demokratický atom, tak aby ho náhodou nepoužil nebo někomu neprodal. A to je teď pěkná schíza, co říkáte? *1* *2* *15*
  • drzý vyjednávač ničeho se neštítící. Pokud si sprostě loni řekl o výpalné a ono to formálně zafungovalo nastává nám nová doba. Máme tady přijmout 80 nových vtěrek z Afriky?80 předstíračů kteří se tady budou snažit vetnout a parazitovat.Ale to budou muset být extremně slušní kluci i holky i malí smradi. Protože tady je nikdo hýčkat nebude.A POKUD SE ZPRONEVĚŘÍ jejda to bude dusno.To se budou divit co všechno se dá u nás zařídit! Tady nejsme naladěni se skloněnou hlavou posluhovat cizímu hadrákovi.
  • Něco nového o Turecku by se nenašlo?
  • Už teď se páni stydí že nepovedenému puči tleskaly. *7*
  • NATO přeci neexistuje. Bylo dle dohody rozpuštěno po rozpuštění VARŠAVSKÉ SMLOUVY! Nebo je nato nespolehlivý lhář a nedodrželo dohodu! B je pravda: NATO je lhář a za lháře bojovat nebudu. Bojuji pouze za čestné lidi a ne za grázli. Apropó, pokud chtějí bojovat, můžou jít.
  • Cenu debila Tiscali jsi s přehledem obhájil Zieglere. *15*
  • Projevil ses dokonale dobytku Zieglere. Škoda námahy úhozů kláves v reakci na tvou debilitu. *15*
  • Makej Ziegler! Nikdo ti nedal přestávku, amrdolská onuce!

    *15*
  • Mne by zajímalo, jak se jméno Erdogan čte. Mnozí zprávaři čtou "Erduan". Tak vám nevím, turečtinou nevládnu. Mám však zkušenost z hokeje, kdy duchem mdlí komentátoři měli srandu ze jména GIONTA. Samozřejmě ty puberťáky nenapadlo nic lepšího než ho nazvat DŽOINTA.
    A tak si tady žijeme! Jak říkal pan Werich- To je blbý, to se bude líbit!
  • Dej pozor až budeš odcházet, ať ti ten tvůj sejratej, syfilidní pinďour neupadne do trenek, ty bezpohlavní vítězi...hi..hi..hi..píp
  • Blbec V.I.L. není soupeř. Jako vždy ocházím jako vítěz. Jako vždy tu zůstaneš sám jako kůl v plotě. chcípáku.
  • Nudné romány nečtu, balíku.
    kdyby jsi byl co tvrdíš tak nekadíš celej den na tiscali. Jsi k ničemu.
  • Já jsem velmi bohatý a krásný. Jsem džigolo a též velmi mlád. Mám klacek 25 cm a když ho vytáhnu, tak všechny děvy padají do mdlob. A ty jsi jenom teplej matkomrd a honipéro, syfilidník s uhnívajícím pinďourem, kamarád teplouše Simona nebo jeho siamské dvojče? Moc bych za to nedal..hi..hi..hi..píp
  • Na mrdačku se nikdy nezmůžeš. Na to jseš moc chudej, plesnivej dědku.
  • Aspoň jí nemrdám jako ty dobytku, že ti není hanba.
  • Tvoje nicotná žížalka nikdy mezi chlapské ptáky patřit nebude, plesnivej dědku.
  • tvůj slovník primitiva jasně dokládá že mezi slušné diskutéry nepatříš, vandráku.
    Tvoje matka musela bejt ta největší kráááva pod sluncem když porodila wola jako jsi ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit