Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bych nebyl ruský čapisrál abych vám tu debatu nezasemjonoval a nezasssral. jupí *14*
  • V.I.L. se tradičně stal deebilem dne.
    • Cenu debila Tiscali jsi s přehledem obhájil Zieglere. *15*
    • Ty matkomrde, kolik máš tříd. Mrdáš kozi ve chlívu a budeš tady mě, slušnému diskutéru něco vyčítat, vemeno..hi..hi..píp
      • tvůj slovník primitiva jasně dokládá že mezi slušné diskutéry nepatříš, vandráku.
        Tvoje matka musela bejt ta největší kráááva pod sluncem když porodila wola jako jsi ty
        • Aspoň jí nemrdám jako ty dobytku, že ti není hanba.
          • Na mrdačku se nikdy nezmůžeš. Na to jseš moc chudej, plesnivej dědku.
            • Nudné romány nečtu, balíku.
              kdyby jsi byl co tvrdíš tak nekadíš celej den na tiscali. Jsi k ničemu.
            • Já jsem velmi bohatý a krásný. Jsem džigolo a též velmi mlád. Mám klacek 25 cm a když ho vytáhnu, tak všechny děvy padají do mdlob. A ty jsi jenom teplej matkomrd a honipéro, syfilidník s uhnívajícím pinďourem, kamarád teplouše Simona nebo jeho siamské dvojče? Moc bych za to nedal..hi..hi..hi..píp
  • Co Rus to teplouš a čůůůrák. Důkazů je na Tiscali více než dost.
    • A ty matkomrd..hi..hi
      • A ty kozomrd ruskej deebile
        • Matkomrd Simone Bukvice, uchylnej kretéén..hi..hi..hi
          • Na jinou větu se tvoje IQ houpacího koně nikdy nezmůže, balíku.
            • Zase jsi nepoznal že si tu s tebou vytírá zadek více lidí. Pokračuj.
              Hezky se bavím hlupáku.
            • A Antibaroubek, siamský dvojče Simona Bukvičáka a neboli jeden a tentýž..hi..hi..
  • Blbec V.I.L. není soupeř. Jako vždy ocházím jako vítěz. Jako vždy tu zůstaneš sám jako kůl v plotě. chcípáku.
    • Projevil ses dokonale dobytku Zieglere. Škoda námahy úhozů kláves v reakci na tvou debilitu. *15*
    • Dej pozor až budeš odcházet, ať ti ten tvůj sejratej, syfilidní pinďour neupadne do trenek, ty bezpohlavní vítězi...hi..hi..hi..píp
  • Ať žije NSDAP - M .
    Kladivo na ruské komunistické čůůráky.
    • Kladivo na Simona Bukvičáka - černý čuráák zvaný černá mamba, prdeél ti natrhne a ty budeš jenom zpívat halelujá, kretééne teplej..hi..hi
      • Cha cha. Zase jsi ze sebe udělal blba. Jen pokračuj vandráku.
        Simona už dávno odtáhla. Bavilo tě ničit jí. Tak já budu nyní ničit tebe kriiiple.
        • Ty Simone budeš ničit akorát tak svoji matku, ty matkomrde..hi..hi
          • Tebe už jsem zničil. Skáčeš a hledáš Simonu která tu dávno není.
            Jsi hlupák a patří ti to. Pokračuj. Tvá tupost je legrační.
            • Opakuješ se ruskej kozomrde. je vidět že tvůj pidi mozeček jinou větu nikdy nevyplodí.
            • Teplej blbec Simon Bukvičák, syfilidní idioot..hi..hi
  • https://vimeo.com/126134138
  • jedině pan Putin se spolkem českých dobrovolných hasičů dokáže ochránit hranice ČR před hordami přistěhovalců kteří již netrpělivě čekají na české sociální dávky
  • Zase si přebral vodky Ziegler? Makám a nechlastám onuce! *5*
  • Máme to tu pod kontrolou.
    Náš agent Semjon BTW zlej troll V.I.L. hrdina putin zde smrdí nonstop a veškerou
    pravdu o zločinech našeho fuhrera Putina zmínusuje naší mašinkou. Tradičně mínus dvacet za vteřinu.
    Naše Fašistické rusko si rozvracet nenecháme.
    • Slabota Semen!

      -30 cent *5*
      • Slabota Semjone BTW. Jednoho tvého fakana necháváme umučit ve sklepení KGB:
        • Ty už neuděláš vůbec nic, protože ani nemůžeš. Máš terciární stádium syfilisu teplej blbče Simone, jsi holt syfilik s uhnívajícím piďourem. I tvoje příspěvky vypovídají o rozvinuté nemoci syfilisu..hi..hi..hi
  • Cha cha. Jako vždy jsem ze zdejšího Bij trollečka udělal hlupáka,
    Nejsi soupeř. Nemáš vůbec na nic. Nikoho nedokážeš rozčílit.
    Všichni si tu s tebou akorat vytíráme zadky a ty jsi jediný tupec který to ještě nepochopil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit