Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brexit s tím zamává *5*
  • http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/402654-odposlouchavat-mobily-muze-kdokoliv-o-problemu-se-vi-uz-roky.html
  • bývali slušní a normální kluci.Až do doby kdy začal prudit ten malý prezidentský skřet.Co jako myslí.Že si vynutí respekt a úctu?Kdeže! Trvalé opovržení posměch a ústrky.Přece hloupý turek nebude EU rozdávat karty.Možná to jde v Bruselu.Ale všude jinde budou jen pro srandu.Už teď se jim tam na dovolené nikdo nehrne.Co tam v zemi nespolehlivých šupáků vyžírek a vymahačů výpalného?Jo hoši přijdou těžké časy.
    • Turčíny je potřeba zahnaz na východ. Jako ty Putinovy stepní nájezdníky.
      • tak ám jsi příkladem a neotravuj
  • Kolikrát si bude muset tento národ ještě nechat na.rat na hlavu, než pošle EU i s dementním kývačem Sobotkou a jeho nohsledy dop.dele? *16*
  • Jednomu se dere na jazyk paralela " Co führer rozdělal, to Markelová zřejmě chce dokončit". I když všechno naruby. Zdá se, že Německo jako dříve již dvakrát, teď potřetí, usiluje o zkázu Evropy a jejich hodnot. Není divu, že v národech Evropy to začíná vřít a pokud nenastane obrat o 180°, bude v Evropě velmi zle. A na vině bude Merkelová, Hollande, Juncker a další bruselští byrokraté bez sebereflexe a nemocní z opojení slávou a sílou. Běda Ti Evropo, běda, pokud si to vše necháš líbit.
    • Chce to v Česku krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
      • katovsky mučírny, škoda že už je Grebeníček v pekle,ten by to zvládnul.
  • banda trotlů a vyhlášených prasičů stránek.Doma v opovržení izolaci a hanbě.Tady září výplody svých chorých mozků.Pardon.To jsem přepískl.Taková havěď nic takového přeci nemá.Zase na úplné bezmozky jim to prasení jde.To se musí nechat.
    • souhlas, vivat žigulík
  • dearputin.com
    • taky skončí v pekle jako ten jeho guru co je jedna jeho desetina v myším oleji a devět desetin už sežrali červi a hniloba
  • víte co jsem si uvědomila, normálně jsem ve třetím měsíci těhotenství a nemám menstruaci *14*
    • Kdyby ses vždy místo sexu třkirát za sebou pomodlila růženec ta se ti uvedené nestalo.
    • to jsi si sundala spoďáry až po třech měsících ? *8*
      • no a ? jsou ze speciálního materiálu, sovětské plátno na polární spacáky
        • *7*
  • Neznamená že když miluji Rusko, nechci bydlet v čechách, proto je třeba tu havloidní sebranku vyhnat do UssA at si tam vystojí frontu na žebračenky
    • Sice mně kradeš nick, ale má pravdu.
      • promiň
        • OK ukážeš mi ho ??? *14*
    • máš recht
  • vivat Putin


    sláva mocnému Rusku
    • ten kolaborant se opravdu na nic vlastního nezmůže. tak ukradne nick a píše provokativní debility odpovídající jeho stranickému "vzdělání".
      Jinak ani ten zlý skřet to tady nemá na věčné časy a taky chcípne. Stejně tak jako to no-mocné Rusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit