Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusové mají stejné problémy se zloději,jako u nás.Vemme si třeba Abramoviče,ruského,fotbalového mága.Myslíte si,že by do Anglického fotbalu investoval své miliardy?Nakradl je v Rusku a peníze rozhazuje v Anglii.Tak je to s mnohými zbohatlíky v Rusku i na Ukrajině a také v Česku.Je to stejná svoloč.A je dobře,že jim p.Putin nedopřává klidu,co klidu,pod zámek s nimi,ne náramky.
    • Klid dopřál Jelcinovu zlodějskému klanu. Za to že jim dal beztrestnost mu byl svěřen
      Kremelský trůn.
      • další možnost byla rozpoutat v Rusku občanskou válku - byla lepší?
  • Když jsou prachy a bohatej strejda za pr*elí, můžu dělat revoluci.
  • tak doufám, že mu změní trest na natvrdo... snad zákony dodržují všichni, nebo odpůrců Putina se to netýká? uvidíme, jak si povede některý z našich odsouzených až rozřízne náramek a vyrazí za svobodu *1* *1* *1*
    • Máte pravdu, zákony má dodržovat každý, proto by mne zajímalo, jak hodnotíte to, že Navalnému dosud nebyl doručen rozsudek, ačkoliv "podle zákona" ho má v Rusku každý dostat do 5-ti dnů od jeho vyhlášení? Že by ho nemohly státní orgány zastihnout doma, i když ho měly celou dobu doslova na vodítku, nebo přímo na policii ? On přitom nebyl odsouzen k domácímu vězení, což by byl důvod k tomu, aby dál nosil náramek, toto si rozhodl ten soud jaksi "zvlášť". Zlobil jsi a my víme, že budeš zlobit dál, tak si tě přidržíme zkrátka. Dokud nedostaneš písemné vyhotovení, nenabyde rozsudek právní moci a ty budeš sedět doma, my máme času dost. Já bych řekl, že jde o zneužití moci a doslova snahu ho vyprovokovat, aby ho konečně mohli "po právu" zavřít. V Rusku jsou na to zvyklí, u nás jsme po letech doufali, že se toho zbavíme, ale zdá se, že lidi jako vy po stejném systému opět touží. Teď ovšem nastala zajímavá právní situace. Pokud ruský soud bude trvat na svém, nemůže zároveň Navalnému rozsudek změnit "na tvrdo", protože dosud nenabyl právní moci, takže on se proti jeho podmínkám neprovinil. Věřím ale, že soud si poradí, ocení náramek tak vysoko, že za jeho poškození dostane aspoň 2 roky. Prostě když se chce, všechno jde, sláva Putinu, kozáckému carovi *1* *1* *1*
      • nabízím možnost, kterou dává jejich zákon - náhrada vazby náramkem - co myslíte, to sedí, že... pokud Navalnyj nesedí doma, jak by měl, ale brouzdá po Moskvě, tak je mu těžko doručit, možná mají institut náhradního doručení a je už náhradně doručeno .- takže než začnete psát blbosti, tak se nejdříve poučte *15* *15*
      • a vy jste expert na ruské trestní právo hmotné i procesní nebo čerpáte jen z tlachů našich prodejných novinářů?
      • a že se v ČR stávalo a stále stává, že sociální dávky nepřijdou v daný termín nebo že obec, kraj či stát nedostojí svým závazkům a nesplácí faktury v uvedené lhůtě vám nevadí?
        dyť to přeci dle zákona musí, ne?

        nebo že USA svévolně unášejí lidi z cizích území a pak je u sebe soudí? že je drží roky neodsouzené, aby je pak bezpáteřně propustili?

        uvědomte si, že stát funguje z principu síly !!! a kdo je u moci, ten vládne (do slova a do písmene) !!!

        a je fuk, jaký sako má na sobě, když je dotyčný parchant nebo zloděj, může se vydávat za komunistu nebo nacistu nebo tržního kapitalistu, ale vždy bude jen zneužívat své postavení

        u nás soudci taky mnohdy rozhodují podle toho jak se vyspí, a NIC je nedonutí opaku (ve smyslu síly, co má svobodný člověk)
        • Ovšem to nic nemění na tom, že tzv. pusinka je s takovým režimem spokojená a podporuje ho, kdežto já a podle toho co píšete asi i Vy, ne ! Přesto máte pocit, že se musíte vymezit proti tomu, co jsem napsal já a ne ona.
          • který režim podporuju? ten, který zavírá zloděje, který požaduje, aby soudy rozhodovyäly podle aktuálního práva a ne podle toho, co kdo naslintá ? tak ten tedy podporuju všemi deseti - vy ne? a jak vás berou hrdinové dneška, kteří dodali pravdu o zejména západních zemích? třeba Snowden -ten je na tom sakra hůř a neudělal nic zlého
  • zloděj zůstane zlodějem i kdyby byl sebevětší disident
  • Toto je pouze další důkaz toho, že odsouzení zločinci, kteří porušují tresty, jsou v polistopadové éře hrdinové a borci a propaganda je bude blahořečit - viz u nás Kožený, Krejčíř a spol. a miliony článků o nich. A tady teď nějaký neznámý Rus, údajně však známý odpůrce Putina *6*
    • počkejte, počkejte, ne všichni, podmínkoui je, že musí nenávidět Rusko a milovat USA *6*
      • *1* *1*
    • ámen
  • Věčná sláva Stalinovi čapisrale, nebýt jeho, vyletěl bys s celou svou familií kominem v Osvětimi, kapišto Pišto ??
  • Vyhýbej se mi tečko na 100 metrů, jak tě na Plzni potkám dostaneš facek že to ani nespočítáš a víš dobře že mám těžkou ruku, tak bacha.!!,,,
  • Pozor tečka nebo Alina atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly.,,,
  • http://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/
  • Teď dávali na ČT2 takovej romantickej film, jak tatíček stalin dal zavraždit 20 mil. obyvatel SSSR, jsem zvědavej, jestli ho puťka předežene. Vychování má stejný a ambice taky.
    • jasně a natočilo ho USA na hriobech jejich Indiánů a otroků - ne?
    • Kudy chodil tudy lhal - podvodník Tečka Čapisral (alias jiřik,jako anonym, Tony, Expert atd.).
      A jak tak lhal tak i nicky krad, takovej to byl chudák...
    • Nekrad nicky, ty nicko jiriku. *12* *12* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit