Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No vedle těch nevkusných beranic, loutek a figurek, falšovaných lustrů, které nabízejí podvodníci z celé Evropy je jeden gumový xichtík spíš jenom pokračování smutného faktu, že Prahu neřídí lidé zodpovědní, slušní s pocitem odpovědnosti. Hlavně, že si vyšaší někde dobrý flek pro snachu nebo parcelu u lesa.

  My, co v tom binci žijeme jsme jim ukradení. To je také mimo mnoha + skutečnost dneška, kterou jste si vážení předchůdci vycinkali v listopadu. 

 • Tak už mi to konečně došlo-ten Israng je nacista,protože jen náckům může vadit zesměšňování Vůdce.Za to se za války popravovalo ,proto to tomu Israngovi tak vadí,protože je v hloubi duše nácek a být tady Protektorát,zachoval by se úplně stejně-udal by to.

  Ale z fašismu se dá vyléčit čtením.Proto máte-li jakoukoli postradatelnou tiskovinu,pošlete ji na velvyslanectví BRD do Prahy,do rukou pana velvyslance Isranga.A nemusí to být v němčině,jen ať si pan Israng všimne,že na světě žijí i jiní lidé než Hitler a Israng.  

 • Pan velvyslanec se asi probral z hodne doluheho komatu prinejmensim. A jeho scestovalost po svete take nebude zadny zazrak. Mozna ze ho predci i ta slavna Honzikova cesta v objevovani dalek. Kdyz zustanu jenom v Evrope. Dejme tomu  Spanelsko , treba Barcelona , dost Cechu jiz videlo . Ramblas , tedy tamni historicka cast. Suvenyry ze je proti nim Praha jeste chude hokynarstvi svym rozletem. Relikvie z dob II svetove a ery Adolfa v takovem mnozstvi a rozsahu , ze by nebyl problem tim vystrojit ( a castecne i vyzbrojit , dyky, helmy  atd ) , pomerne velky pluk SS. Pochopitelne vsechno original , odkud to jen ti novi 150 cm " vysoci " Cesi jenom pochytili, tenhle vyraz na svych smetistich , pardon trzistich tolik pouzivany ??!! 

  Dalsi podobnou zemi s timto rozsahem je Italie. Na trzich stejny vyber , smlouvani se predpoklada. Vsechno tutty original , jak jinac. A cestou domu si jeste na dalnici na rastu , a nejen tam , muzete z bella dovolene privezt tam zakoupenou flasticku cerveneho / bileho italskeho vinka. To by nebylo zas az tak nic divneho. Jen ze ta flasticka ma na vignete krasnou fotografii tu Hitlera , tu Mussoliniho atd . Vino a flaska kvality v beznem kvelbu tak  2  3 eura. S podobiznou Führera nebo Duceho potom cena 12 15 euro. Takze radova tiskarna s kusem lepidla vydela vinarum vic nez cela uroda vina. 

  A aby to nebylo malo a do tretice. Tak ta nedavno zalozena jedina spravna a prava politicka strana Trikolora. V Cechach pochopitelne mysleno. 

  Stale se nemohu zbavit dojmu , ze pro to byl vzor zase v Italii. Tricolore a Duce Mussolini uz tohle jednou docela uspesne provozoval. Nez tedy dost neuspesne skoncil .  On ano , ale tam je ta Tricolore porad dosti dobra ochranna znamka. A v jeho rodnem meste Predappio , tak tam je to doslova svata vec. 

  Je tedy pravdou , ze Italie byla za II sv valky na strane Nemecka a Spanelsko potom neutralni. Stav a pozice Ceske republiky v te dobe byla jina. V poradku. Ale ze by pan velvyslanec v zivote tohle nevidel a ted z toho ma osypky zrovna v Praze?? Nejak se mi nechce uverit tehle teorii. 

  A jeste nakonec. Uz ne vec pana nemeckeho velvyslance . Gumova tlama Hitlera je duvod k vypovezeni smlouvy. Hory ruskych sra@cek v podobe tamnich lampasackych cepic , beranic , ruznych matrusek a ceho jeste , je naopak dokonale v poradku a ladi se staroprazskou kulturou a architekturou dokonale. Obvzlaste potom , kdyz je prodavecem tohoto zrovna nejaky ten rusak- tam odnekud jako ty cepice    • Takže nejdřív máme škodu že nám sem vleze Hitler s Wehrmachtem a teď máme mít škodu,že se jím straší děcka? nebo to už je dnes  trestné zesměšňovat Hitlera?

   Israng si z té gumové masky udělal klacek
   na nás Čechy aby to byl on ,kdo je na stráži proti fašismu a velký mírotvorce,zatímco my Češi,hanba povědět.A propočítal si to tak,že jsme malí a musíme si to nechat líbit.

   Ať mu naše slabošská vláda řekne jasně,že když se mu gumák nelíbí ,tak ho nemusí kupovat a ať je jako Němec rád,že po Praze vůbec může svobodně chodit.

   • To nema cenu nějak řešit . Adolf je off . Teď se ve velkém začínají vyrábět ( zásadně ekologicky ) , gumáky , kondomy , figurky a obrázky s tím duševním zneuzitym mrzackem Gretou Psycho. Ta platí úplně na všechny s na všechno . Kampak na nás s 80 let starou vykopavkou Hitlerem. Jen nevím , jestli pražská radnice bude vypovídat také nájemní smlouvy za prodej čehokoliv inspirovaného tou švédskou kreaturou. A co na to řekne švédský velvyslanec až to objeví při procházce Prahou někde za výlohou ??????


 • Suvenýry s Hitlerem do centra Prahy v pohodě zapadnou - tolik titulek článku. Já k tomu dodám - bohužel; Češi si neumějí ve vlastní zemi zjednat a udržet pořádek, dbát na jeho dodržování a vůbec vyžadovat jeho respektování. Němci na jejich místě by už tak dávno učinili a pořádek zjednali. Je velkou ironií a zároveň velkou ostudou pro Čechy, že na tento závadný a naprosto nepatřičný stav - prodej masek s Hitlerem v Praze - musel upozornit patřičná místa v ČR až velvyslanec Německé spolkové republiky! Máme to tady "pěkný" chlív v té České republice! 


  • Proč by měly vadit suvenýry s Hitlerem? Člověk se podívá na ČT1 a jde si koupit suvenýr s Grétou, podívá se na Óčko a koupí si suvenýr s Bluntem, podívá se na TV Kinosvět a jde si koupit suvenýr s Hitlerem.

   Takhle funguje trh a taková je v něm role médií.

   Na prodej masek s Hitlerem upozornil velvyslanec Spolkové republiky Německa zcela správně, jistě snižují prodeje masek s Posseltem.  

  • josef.chmela

   Ten chlív je pouze v Praze. Všeobecně myšleno.

 • Obchody se "suvenýry" jsou ostudou Prahy, nemají s ní a její kulturou nic společného. Je to takový dinopark divokých devadesátek a památník hamižnosti majitelů nemovitostí, kterým za peníze nevadí nic, radním Prahy za peníze nevadí nic......A nám to má vadit? 

  Co my s tím uděláme? 

 • O kousek dál máte článek Opilý Brežněv řídil Husáka jak Lunochod

  kde popisujete "neutuchající servilitu nahrbených československých papalášů. Otřesný pohled."

  Tady zase "Německého velvyslance pobouřil pražský obchod se suvenýry, který prodával masku zobrazující Adolfa Hitlera, a čeští politici začali zběsile jednat."

  V čem je rozdíl? Čeští politici se vždycky budou klanět vrchnosti (hlavně pak Pražáci), kdykoliv to pro ně bude výhodné.

  • Hlavně pak Pražáci??? Vážně? To myslíte například toho Hamáčka z Mladé Boleslavi jak je zmiňován v článku??? Než zase někde napíšete takovou blbost, tak zjistěte odkud který "demokrat" je. Zjistíte totiž, že povětšinou do Prahy dorazil "minulý týden" a ještě včera to byl možná váš soused a dle pravidla papežštější jak papež začnou dělat takové kraviny jaké předvádějí. Zřejmě, aby všem ukázali, že oni to dokázali a jsou už teď "z té Prahe" a "lepší". Pražáky, jak zmiňujete, by totiž takové blbosti co tu předvádějí "rychlokvaškový pražáci" povětšinou nenapadli.

   Pěkný den 

   • Možná - snad - existují i slušní Pražáci. Není to vyloučeno.

    Nejsem si však jist, že existují slušní politici.

   • Naprostý souhlas. Jako rodilý Pražák mohu jen souhlasit. Už jsem viděl i králíky a slepice těmito " Pražáky " na balkoně kralikarny pěstované. Tyhle vidlonose už poznam , promluvit ani nemusí. Vesnice zdraví Prahu. To je hezké. Ale slámu by jste po parketu trousit nemuseli. 

    Šimek & Grossman a jejich povídky. 

    Ovšem pochybuji že tahle sorta malorolníků ví o čem je řeč.  O tom se v propadlém jízdním řádu nepíše. A nic jiného doma tištěného nemají. Pardon , ještě letáky z kasliku . Ovsem tam je také např Lidl o tomhle neinformuje.

 • pan ambasadór by měl být potěšen,že jejich kancléř tu slouží na strašení dětí a pro zábavu.Kdyby se takový gumák prodával za Protektorátu,tak by to asi neskončilo ukončením pronájmu.


 • Tedy to je argument pana redaktora Štefana. "Když je někde binec, tak ještě větší binec není na závadu?" Argumentace pubescenta, který si nechce uklidit v pokoji s tím, že mamka taky neměla v kuchyni předevčírem složenou utěrku...Vlastní zkušenost pana redaktora? 

  Stát a Praha se bojí cokoliv zakázat, cokoliv prosadit - co kdyby se na ně Sluníčka zlobila....

 • A že nikoho nepřekvapují "masky" s podobou několikanásobných vrahů 

  - Djougashvilli-Stalina,  

  - Uljanoff-Lenina, 

  co za oním Dolfim Schickelgruberů, zvaným Hitler,

  v obdobném konání a terroru nijak nezaostávali...  

  • antone janaku,Hitler se Schickelgruber nikdy nejmenoval,oprav si to.

   • ... Alois Schicklgruber (7. června 1837 Strones – 3. ledna 1903 Linec Rakousko-Uhersko), byl rakouským celníkem a otcem Adolfa ...

    • Opakuju: Adolf Hitler se nikdy nejmenoval Schickelgruber.

     • Jj - opakování je matkou moudrosti...

      • Ježíš řekl: "Neházejte perel s.iním".

       • Reakce na příspěvek:

        Když tak - citujte celý výrok tak,

        jak jej zaznamenal evangelista Matouš (7,6):


        "Nedávejte psům,co je svaté. 

        Neházejte perly před sv...ně, 

        nebo je nohama zašlapou, 

        otočí se a roztrhají vás."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit