Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to skoro až úsměvný paradox, že zrovna v bývalém, socialistickém "Osbloku" - V4 !.., nemluvě o ČR., kde jsme dokonce většinově bráni v celé Evropě..,jako vzpurní rebelové a "bezvěrci"..je větší podpora Vánoc, stromků.., tradičních zvyků a jiné, obecně náboženské a dokonce i rasové tolerance, včetně i toho vepřového atd..než v zemích..tzv. " západních hodnot, tolerance, demokracie, svobody"  i jiné zhovadilé "korektnosti"..hlavně v tzv. anglosaských, "vyspělých" zemích., kde i oprávněná většina..musí před "menšinami" atd..už akorát ustupovat, držet hubu i krok, nic nekritizovat, nebránit se a raději rušit, či aspoň "korektně" omezovat vše.,co se týká Vánoc, ale i jiných svátků..staletých tradic, životního stylu i jídelníčku..např v Německu.. klasického vepřového, vynikajícího piva, klobásů, stromků na náměstích, ve školách atd..V4 je snad nyní, jediný, nadějně poslední a právě i v tomto a nejen v tomto..relativně stále ještě zdravý,  životní prostor v celé tzv.EU..a když ne lépe, tak aspoň tak by to mělo i nadále zůstat !..

  • ... nikdo si to určitě celé nepřečte, moulo

 • Docela nehezké je , že prý někdo volal ve Strasbourgu na vánočním trhu bůh je veliký , takže už ani neuvádíme čí to byl bůh , europoslanci jeli domů v konvojích s policisty , že nešli hledat toho chytrolína sami když nám nutí multikukti ?Vánoční trhy v Německu zase vypadají jak kdyby stále pokračovala druhá světová normální člověk ani neví kdy nám zakážou vánoční stromek aby jsme náhodou někoho neurazili.Bych udělal závěr strčte si multikukulti do zadku-i se Santou a dědkem mrázem.VČesku dál žíje a chodí Ježíšek!!!

 • Strasbourg a muslimové. 

  Légion étrangère francaisse - au travail !

 • KIMCID

  jo ve štrasburku maji po parádě

  • Vždy to odnesou jen obyčejní lidé.....

   Škoda, že ten agresivní a nenávistný muslim nepotkal našeho Teličku, Štětinu nebo Jourovku, ti by mu jeho úmysl určitě dokázali uvědoměle rozmluvit.

   • KIMCID

    semkli by se :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit