Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co v sobě mají, mongoloid, píšou z cesty, plný žluče?! *5*
  • Je si třeba uvědomit,že největším viníkem stávajícího kapitalistického svinčíku je obyčejný český blb.Ten má u politických koryt, jednadvacet roků, jenom to co si zvolil.Ono to pro většinu lidí platilo i za komunistů.Poslancovali také pouze ti které voliči většinově zvolili.Za zbabělost lidí komunisté nemohli.Já jsem komunisty tehdy ,za plentou škrtával.Za nějaké hrdinství to nepovažuji ,protože mě žádný postih nečekal.Dokonce si dnes myslím,že to půl procenta,kteří jsme komunisty škrtali,jim vyhovovalo.Protože tak mohli mít důkaz ,že jsou u nás volby demokratické.Když ,někdo s komunisty nesouhlasil,tak měl možnoszt je škrtat.Za svojí zbabělost si může každý sám.
  • Za komunistů letěl vtip:"Ten kdo dneska nekrade,ten okrádá rodinu".Asi jej Dalík bere moc vážně.Stejně je nejasno kolem Topolánka,ohledně kdo si namastil kapsu za propagaci radaru USA na našem území.Dalík byl jeho"pravá ruka".Že by byl tedy jeden darebák a druhý světec,to nemá logiku.
  • Zajímavé, že do teď zástupce firmy mlčel. *1*
  • Zdá se, že na světěje další "kachna". Je dost těžko si představit, žeby takovou částku někdo chtěl jako úplatek. Dalík je fiškus, ale toto jistě asi ne. No a Ty předešlé příspěvky jsou snad výplodem jenom chorých hlav, kteří vidí jenom jednu stranu - vpravo - a nedívají se i vlevo. I tam je toho vidět o nic méně.
  • 3x Hurá!!! já jsem tak rád že v této zemi si "schopní" lidé mohou svobodně vydělat kolik chtějí a už dvacet let mají tuhle svobodu.. no přece potřebujeme tady vytvořit "elitu" že pane profesore z prognosťáku, štípnout pero je taky normální když se mi líbí *3*
  • Pusťíte prase ke žlabu *12* začně chrochtat jako ta ostatní , a proč ne porážka je zadlouho
  • Jojo, když jim to u voleb demokraticky dovolíme, oni pak centrálně hrabou ve velkých. Až se to lidem přestane líbit, o volbách si své dají řádně najevo... tedy pokud volit půjdou... Pokud nepůjdou, mlčky vyjádří souhlas se současným stavem.
  • Dalík toho pomlouvače zažaluje aještě vysoudí další milony za pomluvy !hahahaha *7*
  • Že by Dalík až takhle?No to ho musí žalovat!A pěkně u soudu zmalovat!No tohle?To si nemůže nechat líbit!Co když ho z toho vezmou záda? *2* *3* *1*
  • Vaše duševní deforma je již v pokročilém stádiu, ale proč by nekradli, když jim to dovolíme. *12*
  • V česku se všecko vykecá.Jo takle se vydělávají peníze to jsou ůspěšní podnikatelé,Fuj kdo takovou modrou čeládku volí nakopat do zadele!
  • Ale no tak, náš milý mongoloidní příteli, nesmíš tolik závidět jenom proto, že jsi nula...ti pánové (též Parkanová, Němcová a další...) totiž berou tyto své platy proto, aby byli nezávislí, nestraní, a tedy neúplatní, podobně jako soudci, prokundátoři a další verbež, kapiši?! *3* *5*
  • takoví šmejdi za nás vystupují a mají za to plat 100000kč měsíčně *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit