Přejít na výpis diskuzí

Švédsko čekají předčasné volby. Přeje si je většina občanů

4.12.2014 18:05
3 příspěvky

Švédská menšinová levicová vláda neprosadila v parlamentu rozpočet na příští rok a sociálnědemokratický premiér Stefan Löfven v reakci na to vyhlásil předčasné volby na jaro 2015. Vyhlášení voleb v průzkumu schválilo 69% občanů. Volby se přitom konaly v září a kabinet je u moci teprve od října.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Švedsko uznalo Palestinu, to jim kanibal s USA neodpustí !Olafa likvidovali za menší chybu!
  • Docela rád bych viděl levicovost Švédské vlády, když ministři zahraničí a (obran) války podporují fašisty na Ukrajině. Současný multikulturismus je podhoubí fašizmu a islámu.
  • Socani dokázali Švédsko svojí neuvěřitelně podlézavou multikulti politikou dostat za bod návratu. Obrovské výdaje na sociální dávky, klesající počet kvalifikované síly, vznik obrovských muslimských ghett, kde se bojí i policajti...
    Četl jsem článek o matce, které dítě v jedné čtvrti umí ve škole jediné v celé třídě švédsky. Nemohla si dovolit utéct, jak to udělali ostatní. Dítě je šikanováno muslimskými gangy. *7*
    Kde je Nokie, kde je Volvo?
    Obávám se že pro Švédsko je už pozdě i když to vyhrají tzv "extrémisté". Pokud sáhnou na sociální dávky, budou mít Majdany kam se podívají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit