Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v Rusku takové stromy rostou i bez roubování *7*
  • ne v roubování, ve vyhledávání a křížení odrůd vhodných pro extrémní podmínky v Rusku a v pátrání po rodičích našich dnešních kulturních odrůd. takže si dej svou oblíbenou... až já budu velká..... *15* *15* *15* *15*
  • Hezký kus práce a trpělivosti.... Kdo okusil ví o čem mluvím. *3*
  • *1* *1* *1* První v čem ??? *1* *1* *1* V roubování ??? *1* *1* *1*
    *1* *1* To by se musel narodit o nějakou tisícovku let dříve *1* *1*
    Stále stejná písnička jako za CCCP *13* *13* *13*
  • My máme brambory, že je ráno zasadíme a večer už vykopáváme. Hlad je sviňa!
  • jsou zaznamenány případy - i když zřídkavé, že nejen u kozla, ale i u mužů došlo k tomu, že mléčné žlázy vyprodukovaly mléko - bylo to v dobách , kdy děti umíraly hladem.


    http://www.metro.cz/zapomenute-umeni-kazdy-muz-se-dokaze-rozkojit-tvrdi-expert-pqh-/metro-extra.aspx?c=A130117_142650_metro-extra_ava
  • Mičurin byl první a to je více než být nepřekonatelným
  • bezregistrace
    Hmmm kdo umí ten umí a zbytek vede jen plytké řeči čímž kamufluje svoji neschopnost ....
    inu lepší zručný švec než ukecaný filozof
  • V rusku existuje strom, na kterém je naroubováno 41 druhů ovoce.Kam se Američané hrabou.
  • Jó, je to krása, a´dyž to pak rozkvete, .,, ale pozor, žádná senzace! Takovýhle stromů jsou desítky možná stovky po celé matičce Zemi. Někteří sadaři totiž maj´tohle jako svýho koníčka a výsledky jsou mnohdy dech.beroucí, ne každý si ale dá tu práci, aby toho narouboval tolik, bravo.
  • Sovětský svaz- náš vzor. Strana by se měla zasadit o to, aby se táto innovácia aplikovala u všetkých pestitelov kozlov!
    Se Sovětským svazem na věčné časy a jindy NIJAK! *16*
  • A já jsem si myslel, že Mičurin je nepřekonatelný.
  • ale v SSSR rozdojili kozla! *1*
  • ...a pak zazvonil zvonec a pohádky je konec....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit