Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Za všechno mohou banky a jejich lichva. Za zuboženost lidi a nezaměstnanost, špatná rozhodnutí vlády a především Klause, tržní nájemné , nestydaté zisky energetických ,plynárenských a vodárenských společností . Toto všechno snižuje kupní sílu obyvatelstva a táhne ekonomiku dolů.
 • Dobrý hospodář parazity a škodnou nepodporuje, ale zbavuje se jich.
  Škoda, že přes 20 let ve vládě nejsou dobří hospodáři.
 • Ekonomové jsou jen samá poučka skutek utek. Kapitalistický svět se zmítá už jedno století v periodicky se opakujících krizích. Kapitalističtí ekonomové neustále tvrdí, že socialismus fungoval špatně a už nevidí, že kapitalismus nefunguje vůbec. Můj závěr z toho všeho je, že socialismus funguje pro drtivou většinu lidí a nefunguje pro menšinu kapitalistických křiklounů a povalečů, kapitalismus funguje pro menšinu kapitalistů ale nefunguje pro většinu slušných lidí. Počení: správná cesta je někde mezi.
 • I to je výsledek tohoto demokraticky kapitalistického systému. Kdysi museli makat a byla společná práce i společná zábava. Tedˇse hodí, abychom se žrali mezi sebou a je to šikovně, velice podle a záměrně vyvoláváno.
 • Ještě k té volbě Zemana. Nejslušnější a zároveň i nejhorší nadávka: "volil Karla".
 • Dovolím si vložit e-mail, který se šíří po Čechách (smekám před statečností autorky):
  Několik málo slov k Varnsdorfu, Novému Boru a Šluknovu. Zaráží mě, kolik lidí dělá, že se jich tento problém netýká a vrcholem všeho je, když někdo dokáže normální původní obyvatele odsuzovat za to, že již nevědí kudy dál a zoufalými pokojnými protesty chtějí na problém, který se týká úplně všech obyvatel naší republiky, upozornit. Ve Šluknovském výběžku se nedělo nic mimořádného, co se týká severu Čech (jen krádeže, loupeže, bordel, rasistické útoky na původní obyvatelstvo) a nikdo se o to nezajímal, až dokud procikánské cenzuře neutekla rádoby senzacechtivá zpráva o "mačetovém masakru". Samozřejmě, že o cikánech v původní zprávě nepadlo ani slovo, ale každý pochopil, o co vlastně šlo. Češi nikdy nebyli a ani nejsou žádní rasisté (viz třeba vztah k rákosníkům). Nikdo ale nemá rád příživníky a parazity.Naopak, každý rád pomůže potřebným (viz. solidarita třeba při povodních).Pokud ale máme trvale živit někoho, kdo nepracuje, dělá bordel, krade a má se lépe než ten, kdo ho živí, pak je asi opravdu "něco shnilého ve státě českém". A pokud se tento příživník odvděčuje tím, že své živitele přepadá, okrádá, uráží a zesměšňuje za podpory vlády, justice a médií, pak zákonitě každého soudného člověka tento stav musí jednou přestat bavit!!!! No a tak jsme se nakonec všichni stali "rasisty". "Rasisty" jsme proto, že chceme, aby zákony platily pro všechny stejně? Aby menšina nebyla protěžována na úkor většiny? A když nasraní, cikány terorizovaní obyvatelé vyjdou do ulic, tak je za výsměchu a křepčení "nepřizpůsobivé menšiny" zmasakrují ozbrojené složky, které si tito řádní občané platí proto, aby je chránily?

  A cikáni? - množí se jak králíci a na sever Čech se brzy nevejdou.... Nebude to dlouho trvat a brzy budete mít nové, nepřizpůsobivé sousedy i vy, kterých se dění ve Šluknovském výběžku momentálně netýká. Pak bude pozdě litovat, že se vás "Varnsdorf" netýkal. Pamatujte, že ve "Varnsdorfu se bojuje i za Prahu!!!"
  P.S.: Kdo nežil v Chomutově, Mostě, Litvínově, Teplicích, Ústí a teď i "Šluknovu", tak o cikánech nic neví. Že u vás na vesnici, žijí Horváthovi a jsou slušní, pracují a jsou čistotní? Tak to nejsou cikáni!!! A vy o cikánech stále nic nevíte! Až půjdete po chodníku a banda malejch černejch smradů vám veřejně ve dne a na hlavní ulici bude dlažební kostkou rozbíjet přední sklo vašeho nového auta a vy budete dělat, že to není vaše, protože se budete bát, že vás obstoupí a některý z těch smradů vám zezadu píchne do zad kudlu, protože "to je jeho naturel" a mladistvé není možné potrestat!!!! Až se budete bát vybrat peníze z bankomatu, protože budete vědět,že je cikáni hlídají a budou vás sledovat až do míst, kde vás oberou a budete rádi, že jste to přežili, pak možná pochopíte, co to jsou naši menšinoví spoluobčané.
  Vyjádřete prosím podporu Varnsdorfu. Pošlete prosím dál tento e-mail, aby se lidé dozvěděli, co se ve Varnsdorfu děje a nevěřili lžím v novinách a lžím z úst vládních představitelů. Vrcholem je proslov policejního rady Kubiceho a neuvěřitelný a skandální proslov Klause. Policejní rada Kubice a jeho pražské gestapo chránilo cikány a masakrovalo Varnsdorfáky.
 • Pravda, tehdy to byla vražda životaschopného systému, který mohl prosperovat a lidi by se měli dobře. To nemohli skousnout dědci v Kremlu co se báli o trůn, ani někteří tupci u nás co se dostávali na druhou kolej a hlavně ani zmetci v USA, co předem odsouhlasili Rusákům okupaci. Kapitalismus je na zhroucení a nezaměstnanost je jeho hlavní produkt.
 • No ne vždy, někdy přijde špatné počasí i z východu. MRÁZ PŘICHÁZÍ Z KREMLU. A Ažajev napsal DALEKO OD MOSKVY.
 • Samý ekonom, ale aby poradili oulehlům, bendům, a dalším, jak vyjít s poslaneckým platem, to ne!
  Aby nemuseli krást, odklánět, tunelovat, uplácet a brát. Nepřiznávat 18 mil. Chodit do trafik, dozorčích rad,... Mít vedlejšák,...
 • Laik: Kde jsou "Ti ekonomové?" Všude trousí,... a nikdo je neposlouchá, nebo jejich učení neuplatní, jinak by svět nebyl tam co je. Jsou jen TEORETICI!
  Každá druhá matka (zvláště samoživitelka) by byla lepší ekonom, než malá sova, svatý, nebo rybář! Modrý, červený oranžový, zelený,...
  Ví, že má dáti (1/5 příjmu na DPH!) - a dal - minimální mzdu! A výdaje se musí rovnat příjmu, a musí se uskromnit!
  + i - je špatně! 0 = dobře!
  A k tomu zajistit děti, na škole, v jeslích, ve školce, u lékaře, a denně je krmit, oblékat, prát, umývat, přepravovat, hlídat, aby se jim něco nestalo!!!
  Stačilo 9 kandidátů, jeden horší než druhý, jen volit menší zlo! A ekonom, skončil v mínusu! Nepodnikal, a ani nedokázal uhlídat rozpočet! No to by bylo!
 • Dodatek k mému příspěvku naprosto s ním souhlasím v posledním odstavci.A jinak jsem rád,že zvítězil Zeman proti těm zoufalcům .Pro něj hlasovala celá rozšířená rodina i ve světě.
 • To jsi nám řekl novinu.Občani,kteří používají selský rozum tak to vědí od r.1989.Z východu vždy chodí pěkné počasí a ze západu slota a bída.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit