Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já myslím, že cyklistika je prostě fajn sport. Osobně mě to baví o moc více než třeba běhání. Člověk se dostane dál, něco může vidět, dát si někde pivko a tak. I proto jsem si přál nové kolo k Vánocům, abych mohl jezdit. No, na kolo Ježíšek neměl peníze, ale dostal jsem alespoň poukaz na to, abych si koupil novější cyklo komponenty a mohl jezdit pohodlněji. :) 

  • Zajímavý článek o emancipaci žen a kole. Nikdy mě to nenapadlo se nad tím zamýšlet. Je pravdou, že dříve ženy na kole asi nejezdily, ale jsem ráda, že se to změnilo. Já třeba i sama kolo opravuji. Používám cyklodíly Nexelo z https://www.cyklosvec.cz/nexelo a zvládám to sama. I na výletu mám sebou vždy kapesní nářadí kdyby náhodou něco. Není to těžká věc a zvládla by to každá žena!

  • mun.go
  • Ty kola neměly sedátka asi ne?
  • Je dobře, že máme ženskou emancipaci a žena se naučila jezdit na kole.
    V cirkuse jezdí na kole opice, medvěd, pes, papoušek a ženě to trvalo asi sto let.
    To je velký pokrok pro ženské pohlaví. Dneska jezdí spousta krásných žen v autech za miliony a je dobře, že máme emancipaci a ony si našetří ve 20 letech i na auto třeba za 2,5 mil.
    Hezky!!!
  • Hmm, benefit-dobrý. Svoboda? Ještě lepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit