Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby má milá chodila s obnaženými prsy po veřejnosti,připadal bych si trapně...
  • souhlas,i pánského spodního prádla at se dámy mají také na co dívat *8*
  • Touhou nebo odporem?
  • U mne jsou tyto aktivistky vítány! Ne všechny naráz, po jedné či po dvou. Můj zrak rád spočine na ladných tvarech osvobozených ňader mladých, krásných dívek a žen.
  • Ja v Cechach neziju a pokud bych potrebovala doktora, tak si ho platim sama (zatim ho nepotrebuju), takze ohledne pojisteni se me to netyka. Ja bych klidne nahata chodila, stejne mame vsichni tela vicemene podobny.....no a ta poznamka, jak by se kdo choval, pokud je vse povoleno, to s Vama souhlasim, zrejme jeste nejsme na takove urovni, abychom byli v pohode mezi sebou I nahaty (bohuzel), protoze kdyz je horko, tak chodim doma bez satu a na my zahrade taky.
  • Ha ha souhlas ! S tema deckama velmi dobrej napad.
  • Kamčo, jsi kraaava *1* PeŤAs je náhodou vtipnej *2* *2* *2*
  • a správňácký chlapi taky! *5* *6* *8*
  • buďme genderově korektní - svobodu ptákům ohnivákům *16* *16* *16*
    bradavky a poštěváci, třeste se *6* *6* *8*
  • také poštěváčkům, pravda a láska musí zvítězit, ty punťo *14*
  • tak jestli ti ženský bradavky připadaj jako hovadina, tak potěš pánbů
    *11* a vodkojilo tě co, zprávy o růstu HDP nebo globálním oteplování???!! Nejspokiojenější jsou děti u cecku!
  • já myslím, že po první masivní vlně znásilnění už by těch ztopořených nadrženců tolik neběhalo, situace by byla rázem uvolněnější *1* *1* *1* *1*
  • Svobodu bradavkám, ty ťunťo *14*
  • Ňadra jsou velmi intimní věc a každá z nás by je měla chránit jako něco, co je také symbolem intimního vztahu s milovaným protějškem, A jak by se vám, pánové, líbilo, kdyby ta vaše takhle chodila?
  • přesně ses vystih, prase *12* *12*
  • moje partnerka rozhodně puritánka není, ale když se vracím po třídenním tahu domů, tak moje trenky taky nemusí *6*
  • u nás to přichází v úvahu stejně jenom v teplým počasí, takže textilky nezkrachujou, a i kdyby, dyť se stejně všecko dováží z Číny... A myslím, že by to posílilo demokratického ducha společnosti, prezident, pošťačka, univerzitní profesorka i prodavač v trafice by si byli nějak blíž... Nevím, jak by se to řešilo u vojska, policie a hlavně Hradní stráže *7*
  • nahoře je to jasný, jde jen o spodek - kdyby se chodilo bez kaťat (asi jenom v létě), nevím jak by na tom bylo polstrování sedaček v MHD, divadlech či restauracích. Možná nějaké hygienické dečky by to řešili. Je to téma k přemýšlení. Ale v zásadě 100% souhlas.
  • dej si nějakej fet Péťo,jak je tvým zvykem
  • ty se nějak zajímáš, člověče *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit