Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • popírala zločiny komunismu, přesto unikla spravedlivéu potrestání.
    • Inu , i pro pana Aleše je v království nebezkém rezervováno prominentní místo!Myslím, že si to vzhledem ke své osobité humálnosti zaslouží!
  • Léta jsou léta ,přeji pí.Švorcové alespoň trochu zdravíčka.Vážím si jí za to ,že zůstala výdycky svá,neměnila názory účelově jako ti dnešní ziskuchtiví pravdoláskaři a další .Škoda povídat !
  • Paní Švorcové si vážím víc než těch, co si jen převlíkali kabáty...
  • Paní Švorcovou vnímám jako charakterní osobu. Přesně tak, jakou ztělesnila v Anně Holubové. Přečetla jsem si se zájmem její knihu, která můj názor na ni jen utvrdila. Na rozdíl od jejich v minulosti hereckých kamarádek. Věřím, že to takhle v minulosti bylo, jak popisuje. Jen mi vadí , že J.Bohdalová to jidášsky popírá. Přeji ji, aby se brzy uzdravila. Držím pěstičky. Mám ji moc ráda. Mohli byste jí to vyřídit?
  • dagmar460
    Jiřiny Švorcové je mi upřimně líto,mám ji moc ráda už jako v roli Anny Holubové v Ženě za pultem kde excelovala ale bohužel neúprosnému času,který nám ukrajuje náš život neutečeme.Přeji ji brzké uzdravení a věřím,že uteče smrti,která v tomto věku a nejenom v tomto věku všude vystrkuje své růžky. *7*
    • Když dovolíte,rád bych se přidal k Vašemu názoru a článku.Přeji paní Jiřině Švorcové at se uzdraví.V ženě za pultem zahrála pravou ženu,vážím si jí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit