Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě není konec.Až některé státy dobře a levně vyzbrojí určitá muslimská uskupení. Potom se třeste nevěřící ďauři, smetou Vás. Bohužel zbraněmi které jste jim dali.
  • Od chvíle,kdy se Rusko začalo spolčovat s Čínou,začly USA hrát ve světě "druhé housle".Naše lumpy,kteří nás zatahli do vojenské spolupráce s nejzločinější zemí světa USA je třeba odporážet,za vlastizradu,na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.
  • Pokud Rusko tvrdí , že sarin použili povstalci pak to na 100% není pravda . Ještě se nikdy a za žádných okolností nestalo aby Rus řekl pravdu .
    • Jinak se, koumáku z propagandistiské PR agentury, podívej na Britské listy a najdeš jak chemickou zbraň - na videu - odpalují povstalci, nemluvě o tom, že je potvrzeno, že zbytky zbraně, kterou našli inspektoři, nemá Assad vůbec ve výzbroji.
    • V dnešní době se potvrdilo a potvrzuje se denně, pokud USA tvrdí , že sarin použil Assad, pak to na 100% není pravda . Ještě se nikdy a za žádných okolností nestalo aby Američan řekl pravdu .
    • Jste pouze předpojatý. U Vás jen USA má pravdu a nikdo jiný!
      Před 1989 rokem se říkávalo: "Ze SSSR a niky jinak!", dnes je tu změna "Z USA a niky jinak!".
      To je naše národní úroveň.
      • O USA jsem nic nepsal . Psal jsem o Rusku .
        • SPletl jste se v názvu. Psal jste jistě o USA. V dnešní době se potvrdilo a potvrzuje se denně, pokud USA tvrdí , že sarin použil Assad, pak to na 100% není pravda . Ještě se nikdy a za žádných okolností nestalo aby Američan řekl pravdu .
      • Dedo, má pravdu. Ono je poteba vědět. Já jsem poznal obě strany a tak vím kdo je kdo.
  • Švejk křičel "Na Bělehrad, tuhle válku určitě vyhrajeme...." Černoušek Obama křičí "Na Damašek, i kdybychom tu válku měli prohrát jako všechny předchozí..."
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses soudruhem!
  • Asad by byl blázen,kdyby je použil,když USA už dávno před útokem vyhlašovala,že použití chem.zbraní bude signál k útoku.Jinak si je je opravdu nechávala Syrie kvuli Izraeli.Jinak tady je jeden z vebu,kde teroristi/povstalci/ přiznávají použití a že to měli od Saudů.
    Jinak teroristi se ještě pokusí použít chem.zbraně proti Izraeli aby zavdali příčinu k napedení.
    Řek bych,že je Rusko neopustí.To není Rusko ožralého Jelcina!
    http://www.mintpressnews.com/witnesses-of-gas-attack-say-saudis-supplied-rebels-with-chemical-weapons/168135/
  • Asad a Putin si notují . Dva šmejdi kerým bych nevěřil ani , že je ve dne světlo a v noci tma .
    • Obama, Hlan a Cameron si notují . Tři šmejdi kerým bych nevěřil ani , že je ve dne světlo a v noci tma .
    • On tě ten pravdomluvnej černoušek spasí.
      • Černoušek je mi lhostejný a osobně bych ho raději viděl v jeho rodné Keni .
  • je to celé jasné od začátku a děje se to i ted....je to pouhá provokace k zásahu...normálním zpusobem to nejde...nikdo nemá přímý dukaz že to udělal asad,když všichni ví že to udělala cia s pomocí jordáncu a arabu...kdyby to udělal asad tak ty důkazy mají a byli by hned na stole a valčilo se....nepotřebovali by schůzky a RB OSN...
    • konečně jasný úsudek ale bohužel v menšině ve státě nesmrtelné tety *5*
  • Jak by se ti povstalci k chemickým zbraním dostali?
    Další důkaz, že ty chemické zbraně použil Asad a má je zjevně z Ruska. Takže za celým tím svinstvem zřejmě stojí Rusko!!!
    • taková jasnozřivost.můžeš z fleku dělat soudce (ale jen u nás v CZ)
    • Podle řady agentur si tzv."Povstalci" jinak žoldneři financovaní CIA přivezli chemické zbraně z Lybie,kde se jich zmocnili právě díky CIA v době, kdy šli po Kaddáfím. Jinak spojencem CIA je také Izrael, který jako jediný nepřistoupil k celosvětovému zákazu chemických zbraní ke kterému v současné době přistupuje i Sýrie. Sýrie dlouho nepřistupovala právě proto, že chtěla mít protiváhu Izraeli.
    • To každej ví, ale nikdo to ještě (z diplomatických důvodů) neřekl nahlas.
  • Znaky chemického útoku mají rukopis ´´Made in Israel´´ a zhotoveno v Jůůů eses ejej.
    • Prý jsou ty znáky psány azbukou.
  • Zeman se prý zase posral.
    • Sebranka Parchantů Ožralého Zemana je FAŠISTICKÁ PARTAJ ovládaná "přizdisráčem" Mynářem :

      Proč jsem se skoro popral? Zpověď senátora Drymla

      http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=790547#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4
      • Vzhůru lide český, sevři ruku v pěst a umlať to pravičáckou verbež !! *3*
      • Nech si ty slabomyslný agitky.Asi ses učil u nich ale nechtějí tě. *2*
    • No a teď jsi se p o s r a l i ty *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit